Ve vzdálené galaxii se podaří z vězeňské planety uprchnout muži, odsouzenému k popravě. Ten se dostává na planetu Zemi, kde se setká s lidmi u kterých vyhledá pomoc. Následně nato je vyslán zabijácký stroj, aby uprchlého vězně zničil. Ale stroj nezničí pouze jeho, ale každého kdo se mu postaví do cesty... (Chupacabre)

misstake odpad!

Tak jsem zase jednou o půlnoci surfoval po tv kanálech... Naposledy, když jsem tohle dělal, objevil jsem na film+ skvost s názvem "Jack Frost 2: Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka". Nemenší skvost jsem objevil tentokrát na MGM. V Alienatorovi je šílené úplně všechno. Kostýmy, herci, scénář, dialogy a ta hudba - panečku! To zůstává rozum stát, až se člověk zamýšlí, jestli se nachází na správné planetě. Smysl to nedává a vtipnost se bohužel ztrácí v nějaké neznámé dimenzi. Největším plusem tohoto filmu pro mě je, že jsem objevil režisére Freda Olena Raye. Četba názvů veleděl z jeho filmografie je opravdovým pohlazením pro mou zvrácenou duši. ()

type_B

Několik letmo zaznamenaných dialogů: A: "...vypadá jako výplod bujné fantazie..." B: "Na to bych se rád podíval zblízka... pojď, pojď---" "....pravidlo číslo 1) nikdy neskládejte zbraně, pravidlo č. 2) roztřílejte nepřítele na cucky..." posléze: "Budeme jí muset seškrabat lžící... co chceš, ty ufone...?" Nj, je to blbost. bohužel ani ne moc vtipná :-/ I ty synťáky stojí za nic. jedna hvězda je za to platinové háro robotí ženy-lovkyně. ()

slunicko2 odpad!

Nechápu kdo a pro koho takovéhle sračky točí. 1) Na doporučení uživatele misstakea jsem se podíval na názvy děl, které tato "přičinlivá céckařská perlorodka" (Jozef "choze" Blažek) jako producent, scenárista a režisér vyplodil a je fakt, že sama četba názvů je zajímavější, než díla sama. 2) Tak už vím, kdo, ale pořád nevím, pro koho. No...radši ty adresáty ani nechci poznat. 3) Přicházím z jiného světa. Uchopte vaporizační kvantifikátor, ale pozor! Má trojité OC! ()

Han22

Úchvatný brak... objektivně asi odpad, ale výborně jsem se u toho bavil. Laserová přestřelka ve staré fabrice, která předstírá vesmírnou stanici, nezničitelná mimozemská lovkyně v kovové podprdě, prostředí a herci, kteří jako by si odskočili z natáčení Pátku Třináctého atd... ale k tomu celkem fajn přestřelky a dobrý finále... jen těch mrtvol mohlo bejt více. ()

TERRORDROME

Vesmírny rebelantský mukel zdrhá z opustenej továrne alias galaktického väzenia, hodí po jednom z bacharov vrecko s pijavicami ktoré nazbieral vo svojej cele a v rakete ktorá má miesto ovládacích prvkov iba hudobný mixpult si to napikuje rovno do našej planéty. Zbytok filmu sa väčšinou tvári že v bolestiach umiera a podáva tak oduševnele chrčivo achkajúci výkon že som si aspoň tri krát myslel že je už konečne po ňom... Lenže to by potom nemalo zmysel aby po lesoch pobehovala tá heavy metalová roboženština v podprsenke z misiek na psie žrádlo a s futuristickým robertkom, respektíve lejzrovou zbraňou na ruke, ktorou podľa potreby režiséra ľudí podpaľuje či dezintegruje. No a tak po sebe s domorodcami ( americký burani a tridsaťročný tínedžeri ) strieľajú ( scéna so šípom v hlave kde robotka nechápe čo ju to pichá je jeden z tých zábavnejších detailov ) až príde šokantný zvrat ( ale ja som ho čakal, som dobrý ) kde si metalinda s muklom prehodia role a ukáže sa že to bol čistý hajzel! Scéna ako jeho odseknutá hlava umiera ( už zas ) a robí pri tom strašné ksichty by sa mala zapísať do histórie filmu hneď vedľa Jacka Nicholsona z Osvietenia! Fred Olen Ray nikdy nesklame... ()

• Aj keď je ako autor hudby uvedený Chuck Cirino, jeho soundtrack bol vo filme nahradený dielom iného, anonymného skladateľa. (beso74)
  • Ako exteriéry vesmírnej väznice poslúžili zábery mesačnej základne zo seriálov UFO (od r. 1970) a Space: 1999 (od r. 1975). (beso74)