Nezaměstnaný šéf reklamky začne pronásledovat nájemníky domu, kde dřív bydlel. Jeho úmysly s novou rodinou naberou zlověstné obrátky. (Netflix)

Zaks

Perfektný vizuál, hudba, výkony hercov. Ale scenár dosť mizerný, hlavne zlomové časti filmu boli skratkovité a až neuveriteľné. Takto by sa tí ľudia v reálnom živote nesprávali. ()

evita_

Akože čisté nervy. Do poslednej chvíle som neverila, že by sa mu to mohlo podariť a skončiť preňho v zásade happyendom. A on to dal. Neznášam ho, najviac na svete ho neznášam. To len šibnutý môže vymyslieť film s takýmto koncom. Len čo ma na*ral. ()

mdf

Takovéto thrillery španělé opravdu umí,není to sice až taková pecka,jak by se zdálo,ale i když to bylo místy trochu zdlouhavé,uteklo to docela rychle. ()

bonsetti

Chvílemi docela napínavé. A také překvapivé, hlavně ten postupný přerod malého mužíka vyhozeného z práce v chladnokrevně plánujícího vraha. Pak ale ty plány začínají vycházet až moc a film se stává příliš neuvěřitelným. A na konec vítězství zla nad dobrem ... ()

MatoPalkes

Španieli spolu s Netflixom idú bomby. Mario Casas ma zaujal v El inocente, táto show ale definitívne patrila Javierovi Gutiérrezovi. Pár nezrovnalostí, ale celkovo film výborný a budem ďalej odporúčať. ()

PMU

Nadstandardní snímek. Měl spád. Dobré obsazení. Ani chvilka nudy. Hodně napětí. Pak dokonce prominete nějakou tu blbost. ()

Gattolino

Zajímavá psychologická sonda do procesu zrození totálního zloducha. Ovšem čím se kolo děje roztáčelo do větších svinstev, tím mi připadalo méně věrohodné. Ale asi se i takovéto věci dějí. Herecky hodně dobré, celkové vyznění dost depresivní, vyústění dost nepravděpodobné. Pochybuji, že by policie nechala takovou událost nevyšetřenu, stejně jako "vzplanutí" zahradníka. Normálně by se to stejně všechno odhalilo. Za zamyšlení rovněž stojí, zda pro někoho může opravdu mít skleněné bezduché a neútulné akvárium nad městem větší cenu než klidný a spokojený spánek. Ale Javier nepochybně normální nebyl, a zápletky s úchylem mi připadají trochu lacinějším způsobem vyústění příběhu než bez úchyla. Úchyl je vždycky taková mírně neférová pomůcka scénáristy, proto si strašně cením příběhů kvalitně a napínavě vystavěných bez magorů.  Za shlédnutí to tedy stálo, ale asi bych to někomu nedoporučoval. ()

BabyJane77

Tak to byla pecka! Takovej malej a tak šikovnej :) nemohla jsem si pomoct, byl zloduch, ale já mu děsně fandila a dávám 4 kousky. Život, jaký si zasloužíte, přeci, že jo :) ()