Děj filmu se odehrává v roce 1945, kdy americké letadlo ztrácí kontrolu po střetu s rojem tajemného peří a havaruje za nepřátelskou linií uprostřed německého Černého lesa. Major Johnson (Mickey Rourke) vysílá skupinu vojáků na záchrannou misi, aby získali tajný materiál, který letadlo převáželo. Vojáci se pod vedením seržanta Brewera (Robert Knepper) spolu s nově přiděleným tajemným Walshem (Jackson Rathbone) vydávají hluboko do lesa hledat místo havárie. Brzy objevují mrtvá těla nacistů, kteří patrně jak se domnívají, pátrají po stejném letadle. Sami se v lese neustále točí v bludném kruhu a začíná boj o zdravý rozum a přežití. (DJMaroko)

Daiker

Poctivé hororové Béčko...... Jediné co tomu škodilo byl ten plastickéj panák Rourke, který byl spíš k smíchu a spíš by se hodil do nějaké parodie typu Scary movie. Čarodějnice se taky povedly...... ()

helraiser

Taková snaživá druhoválečná lesní hororová podívaná s čarodějnicemi. Prostředí super, akce místy dobrá, sem tam náznak atmosféry. No řekněme si to na rovinu žádnej zázrak to není, ale mohlo to dopadnout i mnohem hůře a tak není důvod to zbytečně shazovat. Prostě taková normální válečná hororovinka, která neurazí, ale druhej den ani nevíte, že jste ji viděli. ()

Clark_Kent

Tak tady můžu říct, že takhle vojensko- hororová akce mě pozornost udržet dokázala a to hned od začátku. Kurevský čarodějnický děvy, by ti strachu nahnali. Tuhle lesní naháněčku, mám moc rád. Ovšem jedinej takovej slabější bod, byl umělo plastikovej nevkusnej panák M. Rourke. ()

Mamlas

Film pojednává o vojácích, co jdou lesem, koukají kolem, kecají a do toho hraje ukrutně zlověstná hudba. Tak po hodině ničeho potkají čarodějnice, které vznikají z havranů a zase se na havrany mění. Pak čarodějnice vojáky postupně likvidují a ve velkém finále, které pro tmu a šero nebylo vidět, tak jako většinu z filmu, se pak pobijou. No, kokotina jak mraky. Nehážu to do odpadu proto, že to mělo nějakou atmošku a zajímalo mě, jak to dopadne. Ale dopadlo nakonec tak debilně, jak se dalo očekávat. (12%) ()

Pitryx

Dalo by se říci, že neustálé pobíhání vojáků po lese moc zábavné nebude. Nu, nebylo to až tak nudné, jak to z první věty mého hodnocení vypadá, ale také to nebylo nic, na co bych se chtěl podívat podruhé v životě. Musím přiznat že tři čtvrtiny filmu mne to cekem bavilo a byl jsem zvědavý co bude dál. Jenže stále nic nepřicházelo a tak jsem pozornost postupně ztrácel a konec jsem měl v paži. V závěru pak solidní bitka, ovšem při špatném osvětlení, takže ani takto nic moc. Přesto snímek nezahazuji. ()

B3n

Lesný horor, vykradnutý Predator, akurát oveľa slabší, nepriateľom nie je mimozemská entita, ale čarodejnice. Atmosféra lesa je vždy atraktívna, tu je ešte podtrhnutá hmlou a dobrou hudbou, spolu s kamerou vytvára príťažlivú atmosféru filmu. Ale tam výpočet kladných znakov končí. Jediná strašidelná na tomto horore je nehybná vosková tvár Mickeyho Rourka. Človek nevie, či pozerá Halloween, alebo horor z lesa. Vyzerá miestami ako Terminátor, určite toto je tá povestná uncanny valley. Dvaja ľudia mi toto spôsobujú, on a matka Stalloneho. ()

DJMaroko

Točí se i větší nesmysly. Mickey Rourke je dnes již bohužel zárukou toho, že nejspíše půjde o sračku. A to jako takové, hlavně u mě, filmu při rozhodování na co koukat moc nepřidá. V tomto případě jsem, ale udělal dobře. Film vůbec není spatně natočený, exteriéry i kamera je super. Na to jaké některé výtvory mají mega budget (badžet) si tento filmový počin zaslouží více pozornosti. Inu stačí dobrá kamera a s malým plastikovým šaškem natočíte kvalitní béčko. Až na ten otevřený konec. Pokračovaní už nee. ()

Kushina

Vcelku překvapivá nacisticko-čarodějnická zábava, které byla fakt pekelně zajímavá. Kombinace sci-fi-historického-hororu mě neskutečně zaujala a fakt jsem se bavil, až na samotný konec a fakt, kdo byl pod maskou. Jinak napínavé, nepředvídatelném, zajímavé. 60% ()

BlackAdder87

Kvalitní béčko, které má všechno co jsem od něj očekával. Nacisty, okultismus a jednotku amerických vojáků k postupnému vyvražďování. + Pastického Mickeyho Rourka, který vypadá jako by vypadl z klipu Rammstein - Zick Zack a vedle kterého vypadají i voskové figuríny mnohem reálněji. Byť má film k dokonalosti světelné roky daleko, nedá se mu upřít povedená atmosféra kterou bych popsal asi jako "návrat do Křivušský blat" léta páně 1945. Za mě vcelku spokojenost. ()

Chicharron

Kdyby tam nebyl Mickey Rourke, který sám vypadá jak zombie, a kdyby si filmaři najali nějakého pořádného poradce, aby hercům řekl, jak se nosí helma např., dal bych o hvězdičku víc. Dá se to, ale zázraky nečekejte. ()

Trageeed

Asi takhle, člověk nebo čarodějnice se nad tenhle film může povyšovat z mnoha důvodů, ale je tu vidět snaha, pár super nápadů a herci hrají, že je to baví, takže na sobotní večer, kdy dítě usne pozdě a člověk nemá dost sil se tvářit, že ten tříhodinový festivalový film není blbost, ideální volba...;-) ()