Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zpět v New Jersey chrání Kamala Kamrana před hrozbou Úřadu pro likvidaci škod. (Disney+)

Recenze (14)

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo ukončenie vv typickom MCU štýle, i ke´d škoda lebo tá prvá časť v škole pôsobila fakt zaujímavo, ale trošku škoda, že potom to nabralo typický CGI marvel smer ale šak no rátal som s tým a aspoň oceňujem, že tu opäť kamala použila svoj plánovač. Potitulkovka s kravkou Denvers tiež celkom príjemná a úprimne som ju ani nečakal. ()

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To byla zase parodie :D. Jak tam agenti Likvidace škod cupitali sem a tam pořad dokola… nebo to jak  všichni sledují non-stop sociální sítě (aby mohli bleskurychle reagovat v tak hojném počtu). Proč to musí být TAK MOC debilní? Děj epizody jen potvrzuje, že celý seriál. Eman naprosto žádnou nosnou linku (nebylo co uzavírat). Navíc za vysloveno urážku považuji ten závěr s výhružkou, že tahle hrůza bude pokračovat. ()

Reklama

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ZÁKAZ VSTUPU VŠEM FANOUŠKŮM ORTELU!!!! Finále Ms. Marvel dorazilo, vrátili se režiséři prvního dílu Adil a Bilall (Mizerové navždy i chystaná Batgirl) a a vytvořili solidní tečku za fajn MCU seriálovým originem, který otevírá dveře k další kapitole MCU, jednomu velkému brzkému crossoveru a v součtu naznačuje, že postava Ms. Marvel má pořád do budoucna solidní potenciál. I když byli obavy ještě pár týdnů nazpátek na místě, sluší se jen radovat z toho, že Ms. Marvel dopadla jako velmi slušný seriál, který jen nezapadne mezi to nejlepší, co kdy vyšlo z dílny Marvel Cinematic Universe.   Závěrečná 6. epizoda Ms. Marvel skutečně funguje jako tečka za originem, kdy se Kamala Khan v podání Iman Vellani definitivně stává titulní Ms. Marvel. Šestá epizoda v součtu dle očekávání funguje spíš jako dodatek, přesto jsou její události skutečně klíčové a především akce působí v šesté epizodě dost možná nejvelkolepěji. Dynamika mezi postavami je nadále zábavná a Iman Vellani potvrzuje, že je pro ní titulní role jako stvořena.   Samotné 6. epizodě poté předchází nápis, že zobrazené události mohou některé diváky rozrušit a dává smysl proč. Fakt, že je hlavní hrdinka muslimka hraje i ve finále seriálu velkou roli a nadále se s tím pracuje sečtělým způsobem. Především v moment, kdy se celá muslimská komunita zastává hlavní hrdinky a snaží se celou muslimskou komunitu o poznání polidštit. Ano, pro fanoušky Ortelu půjde o další prodloužené utrpení a politické podkuřování, je to celé ovšem zobrazené tak sympatickým a lidským způsobem, že se tento moment musí ocenit. A ze všech emocionálních momentů z celého seriálu patří skutečně mezi možná ten nejsilnější. I když moment mezi Kamalou a jejím otcem na střeše představuje silnou konkurenci.   Postava Kamrana v podání Rishe Shashe naopak v průběhu působí skutečně tak trochu navíc, především proto, že se děj pořád primárně soustředí na Kamalu a na řešení Kapranových problémů tak pořád úplně nezbývá čas. O to sympatičtější je ovšem pozorovat, že se Kamala konečně pořádně naučila používat své schopnosti a rázem vyvolá natěšení na pokračování Captain Marvel s názvem The Marvels, aby Kamala měla další šanci své nově nabité schopnosti spojené s nově odhaleným původem pořádně využít.   Ms. Marvel tak v součtu působí jako seriál, který dopadl nejlépe, jak mohl. V kontextu širší tvorby MCU může pořád tak trochu působit jako černá ovce, především i díky slabším záporákům, přesto je to pořád velmi fajn seriál, který dokázal představit novou sympatickou členku MCU...... ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Absolutně nezvládnutý konec seriálu. Kamala s Kamranem utíkají před úřadem pro likvidaci škod a to je celý díl. Pokud jste fanoušky digibordelu tak budete mít radost jelikož ta závěrečná scéna bije do očí svou nechutností pokud Vám vadil digibordel v Strážcích Galaxie 2 tak tohle je několikanásobně horší. Scéna ve škole je trapná a k smíchu jelikož to, že několik fízlů nedokáže zatknout hned zhruba 5 civilistů a nechají ozbrojení po sobě střílet softbalovými míčky ukazuje na jejich stupiditu   Dále pak seriál si sere na vlastní píseček tím, že Kamala řekne kdo je a všichni jsou s tím úplně v poho ačkoliv v předchozích dílech říkají, že být její matkou tak se stydí a považují ji za hrozbu. K čemu se tam řešil vůbec ten závoj byl tak ve 3 dílech vyřešil se v jednom tím, že skoro všichni umřely a pro seriál nebyl vůbec podstatný? P.s. co to bylo za potitulkovku wtf? 40 procent ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hrozně moc jsem tomuto seriálu fandil a má pár skvělých momentů. Iman Vellani je velice důstojnou Ms. Marvel, bohužel vidle jí do toho hodili "nadaní" tvůrci, který si přečetli první komiks o postavě a udělali z toho šest hodinových epizod. Tohle je zkrátka špatně. I když je to seriál pro nejmladší MCU diváky, musí to mít určité zákonitosti a logiku. To ale nemá. Ten burcující dav byl úplně mimo. Ms. Marvel bojující proti poldům je taky mimo. Měla naopak ukázat rozdíl a vystoupit proti agresivnímu Kamranovi. Děti, které dokážou sejmout vycvičené komando, které nestřílí, je taky úlet. Bohužel, Kevine, další seriálový přešlap a streak pokračuje. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama