Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Zpět v New Jersey chrání Kamala Kamrana před hrozbou Úřadu pro likvidaci škod. (Disney+)

Recenze (16)

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

6. a poslední díl první série, a prozatím i celého seriálu. Kamran prchá spolu s Brunem, kamarádem Kamaly, před takzvanou Likvidací škod, skupině vzbouřenců z policie, vedených ženou, jež ze všech sil usiluje o zničení jakýchkoliv nadpřirozených bytostí. Aby byl ušetřen, pokouší se naše hlavní hrdinka spolu se svými kamarády vytvořit plán na jeho záchranu. K němu patří i Nakia, nynější předsedkyně místní Mešity, a Zoey, influencerka s miliony fanoušků. Nejen díky ní, ale i jim nedokáže vůdkyně skupiny Likvidátorů včas dosáhnout na své cíle, tudíž se setkává u svého šéfa s nepochopením, a logickým vyhazovem. Kamran ale přesto raději prchá co nejdál z města, zatímco Kamala se dozví mnohé o svém jméně, a od Bruna i o překvapivé novince: není tak úplně Džin, spíše Mutant (...). 50 procent, další slabý díl. Snad jsme se dočkali i trochu legrace, ale vše bylo určeno spíše dvanáctiletým dětem. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hrozně moc jsem tomuto seriálu fandil a má pár skvělých momentů. Iman Vellani je velice důstojnou Ms. Marvel, bohužel vidle jí do toho hodili "nadaní" tvůrci, který si přečetli první komiks o postavě a udělali z toho šest hodinových epizod. Tohle je zkrátka špatně. I když je to seriál pro nejmladší MCU diváky, musí to mít určité zákonitosti a logiku. To ale nemá. Ten burcující dav byl úplně mimo. Ms. Marvel bojující proti poldům je taky mimo. Měla naopak ukázat rozdíl a vystoupit proti agresivnímu Kamranovi. Děti, které dokážou sejmout vycvičené komando, které nestřílí, je taky úlet. Bohužel, Kevine, další seriálový přešlap a streak pokračuje. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Absolutně nezvládnutý konec seriálu. Kamala s Kamranem utíkají před úřadem pro likvidaci škod a to je celý díl. Pokud jste fanoušky digibordelu tak budete mít radost jelikož ta závěrečná scéna bije do očí svou nechutností pokud Vám vadil digibordel v Strážcích Galaxie 2 tak tohle je několikanásobně horší. Scéna ve škole je trapná a k smíchu jelikož to, že několik fízlů nedokáže zatknout hned zhruba 5 civilistů a nechají ozbrojení po sobě střílet softbalovými míčky ukazuje na jejich stupiditu   Dále pak seriál si sere na vlastní píseček tím, že Kamala řekne kdo je a všichni jsou s tím úplně v poho ačkoliv v předchozích dílech říkají, že být její matkou tak se stydí a považují ji za hrozbu. K čemu se tam řešil vůbec ten závoj byl tak ve 3 dílech vyřešil se v jednom tím, že skoro všichni umřely a pro seriál nebyl vůbec podstatný? P.s. co to bylo za potitulkovku wtf? 40 procent ()

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejsem fanoušek poslední epizody, protože to bylo ze 70% dost cringe. Nevadí mi ani dětinská výprava, jako spíš jistá rozhodnutí. Najetí na školní sám doma bylo fajn. Ale cokoliv se stalo potom, to jsem si jen říkal WTF. Celkově je vyústění seriálu takové nijaké, ostatně jak nám sám  dlouho dobu sám napovídal. Úkolem bylo seznámit se s novou hrdinkou MS. Marvel. A to se podařilo, i když fakt s levnou vizí. Více si nechám na hlavní recenzi série. ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo ukončenie vv typickom MCU štýle, i ke´d škoda lebo tá prvá časť v škole pôsobila fakt zaujímavo, ale trošku škoda, že potom to nabralo typický CGI marvel smer ale šak no rátal som s tým a aspoň oceňujem, že tu opäť kamala použila svoj plánovač. Potitulkovka s kravkou Denvers tiež celkom príjemná a úprimne som ju ani nečakal. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama