She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

Zelená panenka, v těsných džínách roštěnka (E05)

(epizoda)
  • USA Mean, Green, and Straight Poured into These Jeans (více)

She-Hulk zjistí, že Titania vlastní jméno "She-Hulk" a žaluje ji za porušení autorských práv. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Zatiaľ čo Jen bojuje v súdnej sieny o svoju vlastnú značku Shehulk, jej kolegovia sa postarajú o to aby sa miestny módny návrhár superhrdnských dreskotov o ňu začal zaujímať. Prevedenie:  Toto je taká strata času. Tak ako predchádzajúci diel trocha zdvihol latku pomyselnej zábavy tak tu je zas vrazená hlboko pod zemské dno. Diel o ničom pre nikoho. Nikam sme sa neposunuli iba sme Jen pekne obliekli. A vlastne ani to ešte nevieme ako. 12% ()

Trevor

Avongers či Avingers, aspoň tie tričká stáli zato aby sa človek nad tým pousmial, aj keď to mal byť asi smiech cez slzy že ľudia kúpia detičkám skôr figúrku z Aliexpress za 0,99 ako tú od Pop! Za 14,99...po zhruba 15 minútach ma to prestalo baviť, nakoľko ešte aj Súdna sieň na televízii Hnoj ponúka zaujímavejšie pokusy o súdne procesy. Chudák Matlock, keby sa toto dialo počas jeho éry...Ak bol aj skrytou pointou akýsi boj či už vo vnútri spoločnosti alebo s jednotlivými potomkami autorov komiksov, tak nám je to úplne ukradnuté a áno, táto epizóda je asi dno seriálu, ale možno už o 7 dní budeme ešte viac prekvapení. ()

SidneyP odpad!

Myslím si, že kdyby vyfotili kus hovna a nechali to po 30 minut běžet na obrazovce, tak by tomu i tak místní MCU boy filmfanouch napálil 4 hvězdy (spolu s recenzí na min. 3 normostrany) s tím, že kvalita šla od předchozího dílu znatelně nahoru. Heh. No, já mám už dost. Každý další díl se seroš potápí dál a dál, a je to prostě absolutně na piču. To i ta Ms. Marvel byla sice sračka jak cyp, ale alespoň to mělo snahu mít nějaký příběh, kladné a záporné postavy atd. Tady si nejsem vůbec jistý, co ten seriál vlastně chce říct. O čem to je? Kdo je padouch? Proč jsou tam neustále dějové linky, které jsou tak zbytečnou výplní času? Já končim, prostě končim. Ty díly jsou tak na 1-2 hvězdy, ale když vidím, v jaké žumpě se toto dílko už nachází (a potápí se dál a dál), seru na to a dávám odpad. Servírujou nám sračky, dostanou sračku. Akcionáři z Disney, vyližte si prdel. ()

oveckaoa odpad!

Titaniu pustí z vězení ona si zaregistruje značku She Hulk a prodává kosmetické výrobky She Hulk se to nelíbí  a zažaluje ji. První prohraje , když ukáže záznam kde říká, že jméno She Hulk ji daly reportéři  pak vyhraje , když předvolá chlápky ze seznamky co se s nima seznámila. Už tohle je blbost jelikož je to podjatý soud a ty svědci jsou pod vlivem She Hulk jelikož jim dala , ale Marvel to neřeší a lidi taky ne jelikož z 13 lidí na to  narážím jediný ono celkově ty soudy jsou plné sraček co by neprošly ani v paralelním vesmíru. Jinak tenhle díl nemá ani žádnou akci a ani potitulkovou scénu (díky bohu za to). Osobní hodnocení 40 procent hodnocení za díl 0 procent.   Kdyyby byly lidi  na csfd co k čemu tak to pošlou do černých čísel kam to patří. ()