Too Hot to Handle (TV pořad)

• Austrálie

Too Hot to Handle

Reality-TV

USA, 2020, 37–42 min

• Ayush

Žumpa největších rozměrů, tolik mozkových buněk mi šokem nezemřelo ani o víkendu po párty. Jedinej přínos, kterej to má, krom toho, že se můžete pokochat umělýma dudama pokud je to váš styl, nebo se někomu zasmát, je, že člověk zjišťuje, co vlastně v životě vůbec neřeší (protože problémků evidentně existuje mnohem víc, než jsem tušila - udržet se sexy a kůl neni ízy) a znovu a znovu pociťuje vděk za to, co má doma.(25.5.2020)

První díl- *****- je to rajcovní, je to svým způsobem napínavý, je to čurina. Druhý díl- *****- i really like it! Třetí díl- *****- great fun! Čtvrtý díl- ****- maličko slabší, ale ty záběry z pláže, to není reality show, to je Spielberg! Pátý díl- ****- furt mě to bavî. Šestý díl- ****- vypadá to, že tam po sobě nechají sekeru. Sedmý díl- *****- Francesco, ty nám teda dáváš. Osmý díl- ***- paradoxně nejslabší, zbytečně to natahovali. Každopádně Francesca byla neskutečná, Harryho z ní asi jednou bude bolet hlava, ale věřím, že mu to za to stálo. Parádně postříhaný, nasnímaný, dobře nacastovaný (žádná filozofická fakulta, ale příjemní, sympatičtí, přirozeně inteligentní lidé), vyvolalo to ve mně silný emoce a to i díky tomu spravedlivýmu, dojemnýmu finále.(1.5.2020)

• zdepapepa

Krok 1: Být aro-ace (aromantik-asexuál) bez libida. Krok 2: Člověk by si myslel, že tady by bylo slovíčko profit, ale jelikož jsou peníze sdílené, ve skutečnosti by krok 2 byl spíš měsíc dlouhé facepalmování nad tím, že lidi nejsou schopni udržet své touhy na uzdě. Myšlenka osobního růstu je ale chvályhodná. Nejlepší na celém pořadu jsou sarkasmus a slovní hříčky vypravěčky Desiree Burch (půlka chvály patří vedoucímu castingu, protože všichni soutěžící svou povahou vypravěčce pravidelně přihrávají na smeče, část je však nutno ubrat kvůli blízkosti ke slut shamingu), ale to si člověk může pustit jako případný supercut na YouTube a ušetří tak několik hodin času. Anebo si člověk může pustit The Contest, která celou reality show inspirovala. THTH jde ale o krok jiným směrem. Směrem, který u hodně lidí bude mít určitě šancí být guilty pleasure.(28.4.2020)

• White-Man

Musím říci, že jsem se bavil dobře, což bylo určitě primárním cílem, ALE od začátku to na mě působilo celé falešně. Střihači a post-produkce odvedli opravdu kus kvalitní práce, ale zhruba od poloviny bylo již hodně cítit, že původní autorský záměr byl trochu jiný, než konečný výsledek. Stálo to ale nějaké prachy, takže to nemohlo skončit jen v „šuplíku“. Pokud bude mít ale tato show alespoň nějaký úspěch, veřím, že se autoři poučí z chyb a druhou sezónu nám naservírují přesně takovou, jak od začátku zamýšleli.(26.4.2020)

Ze začátku to vypadalo jako boží guilty pleasure, ale díl od dílu to šlo hore grúňom a konec se moc nevydařil, ačkoli se produkce tolik snažila. V každém případě potvrzení toho, že děsně záleží na tom, jaké lidi si do baráku/resortu/modelu vesmírné lodi vyberete. Tady nadpoloviční většina splňovala model fyzická atraktivita/blbost/extrovert/exhibicionista, takže THTH nabízelo místy opravdu zábavné momenty. Přivítal bych víc Haley a méně Harryho, největší láska samozřejmě Chloe. Tuším ale, že případná druhá řada už nebude pro mě. 60 %. PS: Britský akcent u dívek a žen se v mém případě začíná co do rajcovnosti nebezpečně blížit slovenštině.(11.6.2020)

• - Natáčení probíhalo v březnu 2019 v luxusním resortu Casa Tau v Mexiku. (SONY_)

• - Pro Harryho se jedná již o druhé vítězství v reality show. Poprvé vyhrál v australské soutěži Heartbreak Island roku 2018. (Kuzmik)