VOD (1)

Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

Trailer

Wyrdas

Je neuvěřitelné, kolik anglicky mluvících zemí má IQ 110 jako nedosažitelnou příčku. Shluk opravdu hloupých lidí zapadající do průměru USA (zakládám ze zkušeností z émerického gymlu a dalších jejich reality show). Polovina žen byly umělohmotné cosi a celkově vám najdu v každé obydlené oblasti hezčí kousky. Desiree Burch byla celkovou záchranou celé show, protože její trefné komentáře prakticky živily celou tu komedii od začátku až do konce. Ale co se týče zakončení soutěže, tak to naopak vše pohřbilo. Zejména Francesca měla být vyloučena, přinejmenším neodměněna. A ať se klidně živí tím svým (k)análem, u mě je příkladem lidského dna odpadní jímky. Kdo byl za mě král? Kelz Dyke, Matthew Smith (alias Ježíš), a za ženy maximálně s odřenýma ošima Chloe Veitch - fakt mi ji bylo reálně líto. ()

Wade Wright

Ty vole já se dívám na reality show :D. Normálně se stydím říct že mě to bavilo. Skupinka byla přesně tak akorát dutá (holka neví číslo na 911?RLY), moderátorka měla skvělej trefnej komentář ke všemu co se děje obohacenej o super boření 4 stěny... A jo celkově můžu říct že jsem se fakt bavil. Hodnotím to samozřejmě v rámci reality show a můžu říct že tohle je mi stoprocentně sympatičtější než nějaká výměna manželek. ()

tereez

Mám pocit, že každý měsíc Netflix přijde s novou show, kde vystupují stále hloupější a hloupější lidi, takže časem asi budeme koukat na bublající bahno a vyjde to dost nastejno, ale tohle je kupodivu snesitelné a je to prostě boží. V rámci žánru je to klenot, nikdo nemá uhnilý zuby a netýrá manželku ani děti, nikdo nechce zabít Caroline Baskin, nikdo nikomu nezdrhá od oltáře, prostě koukáte na roztomile pitomoučký hláškující lidi v krásném resortu, nic hlubšího, nic katastrofickýho, v aktuální situaci to tak nějak přijde vhod. ()

xxmartinxx

Reality Show, jejíž princip je být tak opulentně hrdě stupidní, jak jen je lidsky možné, a nutno dodat, že to je překvapivě uvolňující a nesmírně vtipné - pořád mi není jasné, jestli je to záměrná parodie, nebo ne. Ale nakonec to je jedno. Jediný problém, proč se čtyřmi hvězdami váhám, je, že to celkem rychle upadá do monotónnosti a stěží to utáhne i ten nízký počet epizod - nicméně ty šíleně bezstarostně obžerské rozjezdy jsou tak vtipné, že nejde odolat. ()

rublik05 odpad!

A já hlupák si myslel, že nic horšího než český Like House mě už letos nepotká. Bohužel jsem narazil, resp. má drahá polovička naladila tuhle senzační reality show, a tak jsem byl svědkem té nejhorší a nejtrapnější produkce, jakou jsem měl možnost tento rok shlédnout. Asi ani nechci vědět, kolik muselo dát času a práce, sesbírat takovou Hvězdnou pěchotu, výkvět toho nejlepšího, co tahle společnost nabízí, protože ti lidé jsou fakt něco neskutečného. V obou sériích jsem zaznamenal dva extrémy, a sice extrémně vysokou hodnota idiotismu a extrémně nízkou hodnotu IQ, ale o tom vlastně tato show vůbec není, tady je nejvíc důležité, kolik má kdo svalů, kdo si nechal zvětšit poprsí nebo napíchat rty. Chápu, že hodně lidem se asi líbí čumět na polonahé baby či nahé "chlapi", já se však za ně akorát tak styděl, humor jsem žádný nenaznamenal, všechny díly jsem vyloženě protrpěl. U podobných projektů mám vždy takový pocit, že asi patřím do jiného století. 0/10. ()

• Pro Harryho se jedná již o druhé vítězství v reality show. Poprvé vyhrál v australské soutěži Heartbreak Island roku 2018. (Kuzmik)
  • Natáčení probíhalo v březnu 2019 v luxusním resortu Casa Tau v Mexiku. (SONY_)