Honeydew

Podivné chutě a halucinace postihují mladý pár poté, co hledají úkryt v domě stárnoucího farmáře a jeho podivného syna. (JasonCZ)

majo0007

Film (bude) známy len preto, že tam hrá ryšavý Spielbergov syn - s čím office kamery a trailery rátali, ináč je to film o HOVNE- a to nie je len skratka - je to naozaj nahovno, nech nad tým hocijako onanujú! Akurát ma tam zaujala hudobnina - použili ostrenie noža, za to 1*! ()

oveckaoa odpad!

Doslova a do písmena totální píčovina (parafráze na koment Jasma tenhle uživatel šel poslední dobou hodně s kvalitou dole a stačí mu ke štěstí snad každá sračka smutné) s amatérskými herci posbíranými někde na ulici za dolar (seru na to, že tam hraje nějaký Spielbergův syn nepodělám se z toho na rozdíl od některých navíc tam nehraje nic a kdyby tam místo něho stál třeba kus klacku vyjde to na stejno a navíc by za to nechtěl peníze). Chlap s ženskou jedou kamsi a podělá se jim gpska tak se někde utáboří a vyhodí jich z tama majitel tak odjíždějí , ale nejede jim auto tak jdou do domu jakési babky zavolat o odtahovku, která ani , ale nedojede. Všechny postavy jsou tam postižené z neznámých důvodu a jediné co se dozvíme je to, že žerou jakési sračky a kusy lidí (proč kusy lidí nevím a neví to asi ani herci ani režisér) babka je divná už sama na pohled jakýsi tlustoprd to samé a nejhůře dopadly hlavní postavy jelikož , když jim to nebylo divné po zhruba hodině tak si to co se jim stalo zaslouží a nevidím žádný důvod proč je litovat. Konec mohl nabídnout nějaké gore a hororové scény místo toho cukl a nenabídl nic. P.s. ohledně popisu byla to farmářka a o žádném synovi tam nebyla ani řeč (ten retard syn nebyl jen tam kradl) a ten druhý chlápek bůhví kdo byl možná by neuškodilo kdyby csfd povolovala popisy k filmům lidem co to viděli 0 procent ()

bizz_mjc

Rurální bizár. Honeydew se ve vás daří vytvářet nepříjemné chvění, ale problémem je fakt táhlé tempo, v němž se k závěru propracováváte po malých krůčcích jak hlavní hrdinové k jejich osvobozujícímu vykoupení. Nebýt toho slizkého tempa, Honeydew mohlo na tenkou notu zabrnkat víc a zanechat lepší dojem než 'jo ta uchylárna z farmy'. ()

666Carnage

Pomalé a ponuré tempo ve snímku, který se nesnaží děsit ale spíš šokovat a znechutit. Ta stará paní je fakt odporná a jde z ní fakt nepříjemný pocit. Ale zase na jednu stranu poradil jim to bůh. 65% ()

Corpsegrinder

Dlouho jsem neviděl tak povedenou úchylárnu. Jak zde bylo řečeno tak ve filmu se zase moc nestane ale je to právě jeho styl co drží celou dobu pozornost, od naprosto geniální hudby a podivnejch zvuků přes chaotickej střih a kameru až po perfektní atmosféru která jako by vypadla z vašich nejzkouřenějších nočních můr. Celou dobu máte pocit že je něco ošklivýho na spadnutí ale film se skoro hodinu trpělivě vyhejbá jakýmukoliv vysvětlení a místo toho vás zasypává uvědomělým antihumorem za kterej by se nestyděl ani ten nejbláznivější skeč dvojice Tim & Eric. Přišlo mi že se většinu stopáže směju věcem kterejm se asi většina lidí nesmála soudě dle místního hodnocení. No a pak na scénu přichází prdelní steaky, lobotomie a šoustání trupíků a já věděl že tohle dílko má kultovní potenciál. Největší hrdina filmu jednoznačně chudák Gunni :)) ()

Rockerman

WTF? Dost dobře nechápu, komu je takový film určen. Příznivce hororů potěšit nemůže, protože je to jeden z těch filmů, které celou dobu slibují, že něco přijde a ono nepřijde nic. Právě tato skutečnost mě donutila dodívat se do konce. ()

FeriusParfax

Co na to říct. Jestliže jste milovníky hororu, tak to nedoporučuji. Na mém extrémně senzitivním senzoru bojácnosti se pohybuje film spíše v nižších číslech. A to je co říct, protože se bojím skoro u všeho, co zavání hororem. Celou dobu má film velmi divnou (rozhodně bych ale neřekla strašidelnou) atmosféru. Čekáte, co se bude dít a najednou konec. Trošku napětí ve vás film vyvolá ovšem strach se nedostavil. Snad jen nepříjemný pocit z konce a nezáviděníhodné šlamastiky, kam až se hlavní duo dostalo. ()

Pitryx odpad!

Já chápu, že film musí mít úvod. Seznámení s osobami, jejich psychologické profily a tak. Takže to tedy toleruji na těch prvních dvacet minut, eventuálně třicet. Ale když úvod trvá přes hodinu, tak je to i na mne moc. Tady je legrace to, že ani po té hodině se ničeho zvláštního nedočkáme. Možná se tam něco dělo, tedy náznakově, ale to už jsem byl v tom stádiu nudy, že mi to bylo nadobro fuk. ()

Easykill

Extrémně zbytečný, nesmyslný a prázdný film. Kolem hororu to prošlo, ale tvůrci to vzali oklikou kolem několika států. Šílené a divné zvuky horor neudělají! Ty jediné a ještě občas zajímavý střih, jsou jediné 2 věci k plusu. Zbytečně dlouhé, natahované a o ničem. A to nemluvím o víc jak půlhodinovém finále. Filmová tragédie.. ()

Tr0nic

Atmosféra a hudba je tam fakt dobrá, ale čo z toho, keď sa tam nič nedeje. Potenciál to malo sľubný, bohužiaľ je to nuda. ()

LadyCroft

Ryzí úchylný slowburner - i na mě, která je miluje, to bylo hodně pomalé. Nicméně něco tak creepy hnusného a v zásadě i originálního jsem zase dlouho neviděla. Celou dobu jsem měla mučivě nepříjemný pocit a čekala s OBAVAMI, co bude dál. Ty zvuky od bublání a klepání až k nějakému pošahanému chóru tomu nasazovaly korunu, bez těch by to asi tak dobré nebylo. Absolutně nevhodné pro lidi, kteří mají rádi mainstreemové horory, ale fajnšmekři to musí ocenit. Too..jéé.....má tvá:) ()

vinducha

Na to , že tempo tohoto zářezu nebylo opravdu vůbec svižné, tak to byla zábava solidně napínací . To čumim , jak mě příběh 1 bláznivé , ale hodně šalené baby takhle dokázal upoutat. Takže milé děti , nepapejte námel. Pak byste se mohli taky o něco smrsknout. ()

Googooplexer odpad!

Neverím, že som s tým stratil skoro 2 hodiny. Tento žáner končil asi tak pred 10-15 rokmi a ešte aj vtedy by to bol odpad. Pre toho, kto videl vživote aspoň 2 filmy, tam nebolo nič zaujímavé. ()

Zaks odpad!

Toto sa naozaj nepodarilo. Celý čas sa absolútne nič nedialo, len zúfalá nuda. Totálna strata času. ()