Otec Jeff (Joel McHale) přijede s dcerou Becky (Lulu Wilson) a přítelkyní (Amanda Brugel) na víkend k jezeru. Jenomže výlet se změní v boj o život, když k nim domů vtrhnou vězni na útěku, vedeni nemilosrdným Dominickem (Kevin James). (Dalfor)

zvendulka

Bohužel, Becky nepřesvědčila Culkina aby pokračoval v natáčení Sám doma, a tak to vzala do svých rukou. Je to dobrý Thriller, ale do horroru to má daleko. Třináctka, ze které se najednou stane vraždící stroj? Doufám že moje puberta bude probíhat podobně, i když mi je po 13. Na pobavení je to dobrý, ale není to něco u čeho bych se klepala strachy. Upřímně jsem to čekala lepší, a víc...hororovější? když teda je žánr ,,horror". Plus dávám za ty super udělátka, co si Becky vyrobila, rozhodně vyzkouším :D ()

hoffo odpad!

Oh, my Gosh! To som si zase naložil... Popisky v kolonke žáner sú poslednú dobu dosť na srandu. Ževraj: Akční / Drama / Horor / Thriller. Pritom keby sa jednalo o akčnú komédiu v štýle filmu "Sám doma", možno by som tomu dal aj tri frčky. Takto vôbec ani len netuším, koho má tento film osloviť? Teenagerov? Deti? Aby sa nebáli chodiť sami do lesa? Fakt neviem. Neuveritelne stupídny až trapný film, kde nejaká náctiletá pubertiačka postupne vyvražďuje bandu hrdlorezov, ktorí vo weekendovej chatke zajali jej otca a nevlastnú matku s nevlastným bratom... Inak s takýmito filmami, kde cca 45kg vážiaca, väčšinou žena, postupne vyvražďuje asi rotu 120kg profesionálne vycvičených zabijákov, sa poslednú dobu akokeby vrece roztrhlo. Nuž, niečo na tom bude, že Corona po prekonaní, asi len predsa necháva nejaké tie stopy, hlavne na mozgoch scenáristov a režisérov podobných "klenotov". Inak si takéto skraty neviem vysvetliť. ()

freebob

K filmu jsem se dostal na doporučení z jedné facebookove hororové skupině a tip to byl hodně dobrý.Becky je mladá problémová dívka, která se svojí rodinou odjíždí na chatu,kterou napadne skupinka vězňů v čele s Kevinem Jamesem (známý hlavně z komediálních rolí) v roli šéfa arijskeho bratrstva.A Becky se s nimi po vzoru filmů Sám doma a Plivu na tvůj hrob snaží vypořádat a nás čeká brutální krvavá podívaná.Ano je to přestřelené,ale funkční a pro žánrové diváky lahůdka. ()

Incanus

Dám solidní 2 hvězdy. Časem možná přidám i třetí. Becky splňuje to, co od popcornové zábavy krvavějšího střihu divák očekává. Násilí, napětí, ještě více násilí... A čím důkladněji (rozuměj co do rozsahu krvavých detailů), tím lépe. Po tuto hranici je film dobrý. Kevin James a Lulu Wilson jsou hvězdy, jejich obsazení je bezchybné. Takhle si představuji zápornou postavu.   V čem film pokulhává, je budování dějové linky. Chyběla mi větší hloubka ve scénách, které měly jednotlivé postavy vykreslit a usadit do tempa příběhu. Možná by filmu prospělo pár scén navíc, nikoliv ve formě flashbacků na minulost s nevyléčitelně nemocnou matkou. Aby bylo možné skutečně bolest z postupných ztrát kotev, které Becky v životě měla, prožít a s postavou cítit sympatie mnohem víc.   Je to film, k němuž se pravděpodobně časem vrátím, protože scény, v nichž je násilí (z jedné či druhé strany) vyobrazeno dostatečně krvavě, jsou mnohdy překvapivé, i když slabší první část podkopává pomstu za každou cenu, jako nosné téma filmu. ()

1308boddah

Jestli ten zpackaný "skvostný" plán zabral frajerovi 50.000 hodin přemýšlení, tak je fakt degen a udává to tón celého filmu. Přesně taková pitomost, jakou od toho čekáte, takže proč ne. ()