EETerminátor: Den vyúčtování

(amatérský film)
Akční / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2020, 4:31 min

Praha, rok 2030. Českou republiku zcela ovládá jeden muž, nejbohatší člověk v zemi, posedlý mocí. Do politiky se však chystá vstoupit konkurent, čerstvý multimilionář Bohumil "Bohuš" Stejskal. Vládce se ale rozhodne poslat Terminátora do roku 2020, aby zabránil Bohumilovu vzestupu. Bohumil Stejskal tak musí dát své poslední naděje do jiného modelu Terminátora, Arnošta, kterého posílají do minulosti, aby mladšího Bohuša ochránil. (Pan.Antonin)

PISTA226

8,5/10 Krátký a neskutečně vtipný. Samozdřejmě hodnotu to má jen pro čechy. Příběh jednoduchý a ne až tak dobrý, ale koho to zajímá, když tu má člověk tolik dokonalých detailů, že to nestíhá sledovat a musí si to každou vteřinu zastavovat. Nechápu, jak tyhle efekty a eastereggy dokáže někdo takhle skvěle spracovat. ()

Zagros

Podobná youtube tvorba mě nechává povětšinou úplně chladným, nebaví mě. Tady musím tvůrcům ovšem vyseknout poklonu za dobré nápady, vtipy, poctivé zpracování na velmi dobré technické úrovni (srovnání s videi na youtube, nikoli s filmovou tvorbou) a taky smysl pro detail. Těch drobností je tam skutečně mraky, rozhodně má smysl se podívat vícekrát. Michal Orsava těch videí udělal více (Harry Potter, Návrat do budoucnosti, … aj.), většinu si můžete najít přes jeho profil. Jednotlivě je zde nebudu ani hodnotit, ani komentovat. Bylo by to jen opakování toho stejného. Na krátké pobavení mohu doporučit všem, mrkněte se. Třeba vám to sedne. Pokud ne, ztratíte s tím jen několik minut života. ()

Wacoslav1

Taková nenáročná zábavná blbinka. Na komoru mě to netrefilo, ale to spojení Arnieho s Bohušem proti Babišovi a Zemanovi pobaví. Co se vyznění týče tak nejsem ani volič současné vlády ani zastánce milionu chvilek pro demagogii, ale souhlasím, že dobrá politická satira je dnes nedostatkové zboží, takže proč ne.70% ()

Figu

Miluju tyhle krávoviny, kor když to má hlavu a patu. Navíc to, že si s tím dá někdo takovou šichtu se ocenit musí! Jako bonus pro Figa, byli protivníci našich nejvyšších palic národa, moji dva totální oblíbenci! Vochlasta a milionář Bohuš a jeho/náš milovanej temnej T800 alias Arnošt. Jo, krásně prožitejch 4 a půl minuty... 90% ()

otík

Úžasná věc, kterou si musí člověk pustit vícekrát a zastavovat si film, aby si všiml všech vychytávek jako krteček s rouškou, John Travolta, Martin Hofmann a Tomáš Řepka v pozadí scén, úžasné billboardy obviňující ostatní politiky, nápisy v novinách nebo diplomy u Babiše v kanclu. Úžasné je použití originální hudby, naprosto fantastický je Pavel Soukup a jeho nové namluvení Arnošta a úžasné jsou závěrečné titulky. Tohle se neskutečně povedlo. ()

• Ve scéně z hospody jde zahlédnout Luďka ze seriálu MOST! (od r. 2019). (Duoscop)
  • Ve 2. minutě visí na stěně plakáty, které odkazují na filmovou sérii Saw a pořad Kolotoč (od r. 1996). (Duoscop)