EETerminátor: Den vyúčtování

(amatérský film)
Akční / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2020, 4:31 min

Praha, rok 2030. Českou republiku zcela ovládá jeden muž, nejbohatší člověk v zemi, posedlý mocí. Do politiky se však chystá vstoupit konkurent, čerstvý multimilionář Bohumil "Bohuš" Stejskal. Vládce se ale rozhodne poslat Terminátora do roku 2020, aby zabránil Bohumilovu vzestupu. Bohumil Stejskal tak musí dát své poslední naděje do jiného modelu Terminátora, Arnošta, kterého posílají do minulosti, aby mladšího Bohuša ochránil. (Pan.Antonin)

honajz

Určitě oceňuji technické zpracování, klobouk dolů, muselo to dát práci, i spoustu nápadů a vtípků v obraze. Jen to téma neustálého kopání do Babiše a Zemana už mi přijde tak profláké, že těm dvěma dělá spíš dobrou službu v honbě za vyššími preferencemi. Co natočit něco o sprostém Novotném z Řeporyj nebo té kur.vičce od Pirátů, případně Tullamorce Kalouskovi? Na to koule nikdo nemá. Ale jestli bude mít pan Orsava štěstí, objeví se jeho film u Nory ve 168 hodinách a možná o něm bude diskutovat nějakou neděli Moravec s panem Fialou a někým ze STAN. ()

Jara.Cimrman.jr

"Vraťte Bohušovi všechno, co mu patří. I toho pštrosa." Tak terminátor Arnošt byl fakt vostrej a mohu potvrdit, že do starýho železa rozhodně nepatří. Ovšem mé bystré oko poměrně brzy odhalilo, že tohle je pouze fikce, protože v reálným světě by Arnošt Z-mana rozhodně neporazil. On prostě nemá sílu Becherovky a tohle byla blbost hraničí s dezinformací. Ovšem blbost velmi zábavná. ()

easaque

-5* nechápu moc debaty, zda tento kraťas na tyto stránky patří nebo ne, protože u jiných televizních či skečových pořadů jako Česká soda, nebo Monty Python to nikomu nevadí. Jde o parádní aktuální politickou satiru a parodii, na které si autoři vyhráli na detailech a nedokážu si představit to množství investovaného času na hledání vhodných pasáží, ale věřím že je to bavilo. Hlavně výsledek stojí za to a protože mi to padlo do vkusu i nálady, tak nedokážu dát nižší známku. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Figusek

Miluju tyhle krávoviny, kor když to má hlavu a patu. Navíc to, že si s tím dá někdo takovou šichtu se ocenit musí! Jako bonus pro Figa, byli protivníci našich nejvyšších palic národa, moji dva totální oblíbenci! Vochlasta a milionář Bohuš a jeho/náš milovanej temnej T800 alias Arnošt. Jo, krásně prožitejch 4 a půl minuty... 90% ()

Wacoslav1

Taková nenáročná zábavná blbinka. Na komoru mě to netrefilo, ale to spojení Arnieho s Bohušem proti Babišovi a Zemanovi pobaví. Co se vyznění týče tak nejsem ani volič současné vlády ani zastánce milionu chvilek pro demagogii, ale souhlasím, že dobrá politická satira je dnes nedostatkové zboží, takže proč ne.70% ()

• Ve 2. minutě visí na stěně plakáty, které odkazují na filmovou sérii Saw a pořad Kolotoč (od r. 1996). (Duoscop)
  • Ve scéně z hospody jde zahlédnout Luďka ze seriálu MOST! (od r. 2019). (Duoscop)