Oni (TV film)

USA, 1996

• Stejšn

Televizní blbost.(15.5.2009)

• klokyn

36%? Veď to bola totálna debilita, snáď najväčšia, akú som v poslednej dobe videl. Keby sa tam aspoň snažili dať trochu vtipu, tak by to bolo zábavné béčko, aké mám rád. Ale ono sa to tvárilo vážne. Jedna hviezdička za Scotta Pattersona.(27.10.2007)

• Crawler-D

Bůh nás chraň. Nebýt Scotta Pattersona, asi bych to nedokoukal. Takové rádoby strhující a cool záběry jsem dlouho neviděl. Nejlepší: Chlapec z povzdálí pozoruje pohřeb své matky. Všimne si, že tam stojí i ten záhadný cizinec - ufon, a ten si posléze všimne zpátky hocha. Najendou se tam objeví taky nějaká holčička v bílých šatech a pak, když už je skoro lapen, tam přijíždí jeho strýc, přibržďuje, nabírá ho do auta a odjíží vesele pryč :)(2.11.2007)

TV sci-fi o zlých mimozemšťanech, kteří potřebují lidi, aby sami mohli žít. Námět-nic nového pod sluncem,totéž zpracování.(22.1.2003)

• Terva

Strašně mě lákali ti mimozemšťani, ale nakonec to byla podprůměrná blbost.(8.7.2012)