Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Perverzní vrah pronásleduje krásnou zpěvačku Carrie, na jejíž ochranu se dá najmout bývalý policajt Dillon Dark. Tento vietnamský veterán se z ničeho nic ocitá mezi zájmy mafie a policie... (Q FILM)

Recenze (10)

Lateef 

všechny recenze uživatele

Matthias Hues se svým vzezřením spíše než člověku podobá Godzille s blonďatou parukou. Ta šíře v ramenou je ohromná. Kvůli Huesovi jsem také na tenhle film koukal. Formu má ještě lepší než v TC 2000, ale v soubojích mě nijak neoslovil. Ony vůbec všechny fighty působí dost divně - neakčně. Titulky sice uvádí, že do filmu si přišlo zakopat snad deset skutečných světových mistrů v bojových uměních, ale pravda je taková, že všem bojům chybí dynamika, rychlost, spád a hlavně uvěřitelnost. Jsou až moc nahrané. The Dragon taky nic moc nepředvedl. Jako celek dost nudné, nezajímavé a znovu bych si to určitě nepustil. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

souhlasim ze Hues se vic hodi na bouchace nez na psychotickyho zabijaka ale nekdo to musi spasit kdyz ten Don Dragon by to akorat pohrbil typicky ulitly zetko ktery je asi ale prekvapive nejlepsim kouskem Ricka Jacobsena ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Na tomhle filmu mi přišel sympatičtější víc záporák (Hues) než hlavní hrdina.. Nechápu co má Dragon s tim, že v každým filmu, kde má hlavní roli musí sundat triko.. Hues byl parádní šílený záporák, příběh nic moc a akce celkem málo. Horší tři hvězdy. ()

TO 

všechny recenze uživatele

Populární zpěvačka se bojí o svou bezpečnost a tak si na ochranu najme bývalého policistu (Drak Wilson). Trochu podobné filmu Osobní strážce. Perverzní maniak (Hues) co zpěvačku pronásleduje je zužován traumatem z dětství spojeným s jednou písní. Celý film je proložen mnoha souboji ve kterých se blýskne řada skutečných šampiónů kickboxu a karate. Klasické spotřební videobéčko ()

POciSEM 

všechny recenze uživatele

Teda přiznám se že kdyby ten film byl jenom o Huesovi tak mu napálim 5 hvězd jen to fikne.Bohužel tady jenom dělá podržtašku tomu trapnýmu dřevákovi Wilsonovi a má tak jenom pár scének kde drsně vymlátí duši ze všech v okolí.Naprostou většinu filmu tak sledujeme jenom nějakýho nesympatickýho pitomce jak se přimotá někam kde je bezpráví,nechá si roztrhat triko a pak každýho dost odflákle zbije (škoda že i souboj s Huesem je jenom o kulení vočí a zpomalených kopancích do lebky).Wilson byl sice borec v ringu ale ve filmech je vždycky ten kdo mi vadí nejvíc. ()

Zombi 

všechny recenze uživatele

Dona Wilsona jsem nikdy jako akční hvězdu moc neuznával a tenhle film je ještě navíc dost hroznej, co si pamatuju, a zbytečně krvavej. Jinak Huese mám rád v úloze klasickýho akčního záporáka, ne jako vraždícího maniaka. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Nejedná se o nic jiného, než o další prosťounký nízkorozpočtový videosnímek striktně jedoucí na popularitě filmů s bojovým uměním. A právě o bojové umění v těchto případech vždy šlo především, takže příběh jako takový byl vždy sám o sobě druhořadý. Námět tohoto dějství byl jistojistě inspirován velkorozpočtovým snímkem uvedeného v kinech ve stejném roce ´Osobní strážce´ (1992), neboť tu jde taktéž o ochranu zpěvačky. Toho se zhostil Don ´The Dragon´ Wilson a to tak, jak mu to umožnil scénář. A to je na celé zajímavosti asi tak všechno. Zpěvačka má nepřátele dva, kteří se charakterově od jiných záporáků z podobných snímků ničím nevymykají. Jeden je nelítostný mafiánský boss chtíc za cenu života jen zisk z úspěšné kariéry zpěvačky a druhý je jen obyčejný psychopatický sériový vrah. Toho si zahrál ve své době jeden z nejznámějších představitelů záporných rolí Matthias Hues. Že se o jeho postavě v podstatě nic nedozvíme je zcela jedno. Prostě tu je, vraždí mladé dámy doslova na potkání kvůli své matce, či co, a to stačí. Jen vyznívá zbytečným dojmem, neboť tolik prostoru tu zase nemá. Ve své podstatě slouží jen jako předvídatelné lákadlo na konečný souboj. Snímek jako takový je tedy tradičně značně kýčovitý a předvídatelně rapidně nelogický, ale komu by to z řad filmových fanoušků takovýchto filmů vadilo. Jak už bylo výše napsáno, tady jde jen o rvačky a nic jiného. A právě z tohohle hlediska je určitě na co se dívat. Choreografie je solidní, scén zápasů je více než dost, takže v tomto nic proti ničemu. ()

Clark_Kent 

všechny recenze uživatele

Don Dragon Wilson odborník na bojová umění a Matthias Hues klasickej záporák postava kulturisty a vzhled chladného ničitele. ()

horor2 

všechny recenze uživatele

Don 'The Dragon' Wilson společně s Matthiasem Huesem ve VHS kulťáku, který má parádní bitky a hlavně se s ničím nesere. ()

Reklama

Reklama