V tomhle thrilleru bylo v Los Angeles vyhlášeno stanné právo kvůli smrtící variantě nemoci COVID. Imunnímu kurýrovi začíná závod s časem o záchranu přítelkyně. (Netflix)

baddass01

Skvělý pandemy movie ! A to, že tady někteří strachy pokálení tragédi, kteří když slyší slovo covid, tak si berou respirátor doma i do sprchy a do postele, tak ti tomu filmu záměrně sázejí nízké hodnocení, protože prostě covid. :DD ()

gemi

Scénář spíchnutý během dvou večerů v karanténě, ochotnické herectví, zmatená kamera a kopa nesmyslů. Proč je třeba dané město obehnáno zdí? To je jako nákaza pouze uvnitř perimetru a okolní svět je čistý? Ne, je to prostě pitomost. Jedna z mnoha. ()

piglit

Pochopil jsem mesidž filmu. Jediná správná cesta, jak se vypořádat s kovidem je masová výroba náramků na falešné prokazování imunity. ()

siver

Super film, jen bizárnost s pandemií, snad se tohle nikdy nestane a bude jen líp a líp. Prachy bohužel vládnou světem. ()

B3n

Neviem koľko ľudí si uvedomuje, že niečo podobné nás tesne minulo. Projekt Covid im takmer vyšiel, našťastie sa ľudia začali prebúdzať a projekt sa v týchto týždňoch malými, ale stále častejšími krokmi rozpadá.. Ten pocit, keď chceš zotročiť ľudstvo a namiesto toho ho prebudíš... O Austrálii, ktorá je stavu popisovanému v tomto slabom filme momentálne najbližšie, budeme po vojne počúvať príbehy. No a nechcel by som byť v koži tých, ktorí to spôsobili, ani tých, ktorí to podporovali. Veľa z nich sa bude chcieť zachrániť pred besniacim davom vo väzení, lenže tam nie je dosť miesta pre všetkých prisluhovačov. ()

KasaK

No, dopadlo to stejně blbě jako tehdy snímek 2012. Blockbuster o ničem. Nezjistili jsme o epidemii prakticky nic. ()

Karbos

Neuvěřitelné, celý svět prožívá ten samý problém, potencionální cílovka je úplně každý, od tebe, mě, přes Trumpa, vaší tchýni, Inda, kterého nikdy nepoznáte až po posledního eskymáka a víte co ? Hovno ! I tak to dokázali úplně podělat, naprosto neuvěřitelné a fascinující selhání. Poslední půlhodinu jsem musel přetočit. Nechápu, jak něco, co má největší globální přesah v dějinách, může někdo dokázat takhle pohnojit a navíc režisér, který má už určitý přesah a uznání unbelievable! **. *IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 0/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 0/10 viz profil ()

Awer

jasně, že je to filmářský kýč v tom, jak ministr všude jezdí osobně, všude zní sirény etc. Ale když se člověk (tak jako já) předem nepodívá na žádný info a počítá vesměs s tím, že to bude temný od začátku do konce, tak si ten obrat a to sdělení naděje fakt užije. A mám trochu pocit, že pomáhá dívat se na to až teď, zas o několik týdnů později, protože ono už to začíná být fakt dlouhý a on ten shit fakt mutuje, i když ne tak hrozně, a tu obyčejnou naději prostě aspoň já potřebuju a vnímám, že i dost lidí kolem. ()

doom.cz

Tak vám nějak nevím, na jedné straně nám Mason a Bay naservírovali kapku nekonzistentní pčíovinu, na druhé straně filmeček ukazuje prstíkem na strach z kovidu a na stav, kdy svět řídí divní lidi. Váhám mezi dvěma a třemi hvězdami, za pěkný kabátek dám nakonec tři. ()

ReichelTomas

Mělo to dobrou atmosféru, dobrou pointu (o té smrtící variantě covidu), pěkné žluté obleky, ale to je tak nějak všechno. Romantika pitomá a ten Niko se celou dobu jenom snažil získat imunitní náramky pro lidi, o kterých věděl, že jsou nakažení a chtěl je uchránit. To teda happyend není, to je prostě špatně, nezákonně. A pak na konci, když teda zjistili, že ta Sara je imunní, jak to, že ji teda stejně odvezli do K zóny? ()

peproch

Film který získává body hlavně proto, že je jaksi aktuálně akutní a vytváří drama přítomnosti poznamenané společenskými omezeními. Asi nic víc. ()