Inteligentní, ale nemotorná osmnáctka Quinn se zapřisáhne, že se dostane na Duke, a stane se kvůli tomu závodní tanečnicí. (Netflix)

Kacitr

Nenáročná zábava u které můžete vypnout a chvíli nemyslet. Příběh předvídatelný, ale to vůbec nevadí, protože se na to hezky kouká. Liza Koshy mi tam nějak nepasovala. Nevím, zda to tak připadalo jen mě, ale ta holka si byla až moc jistá sama sebou a svým...ehm...hereckým umem. Oproti tomu - Sabrina Carpenter je moc sympatická slečna. Mezi ní a Jordanem Fisherem to hezky jiskřilo. Jinak je to opravdu to samé pořád dokola. Ale já na to vždycky skočím. ()

Erinien

Viděli jste to už tisíckrát ale někdy prostě přijde nálada na to vidět film, kde se z naprostého nemehla za čtvrt roku stane vítězka soutěže. Plusem jsou sympatické postavy. Tanci moc nerozumím a občas mi přišli dobří ale finální tanec nezaujal, škoda, těšila jsem se na nějakou bombu. ()

Doomcourier

Pokud jste fanouškem tanečních komedií s předvídatelným příběhem, tak tohle je film pro vás. Mně ale tenhle film nevyhovoval, neboť se v něm neděje nic zajímavého a jen se v něm tančí. ()

BOURQUE

Ďalšia podpriemerná vec z dielne Netflix. To, čo som spomínal u filmu Záchranáři z Malibu: Další vlna , tak platí aj tu – vypadá to tak, že Netflix to objednal a Disney Channel to „vyrobil“. Krok po kroku hromada klišé, žiadne prekvapenie alebo nečakaný moment. Stokrát videný a zužitkovaný príbeh, len v podpriemernejšej kvalite. Každopádne, jedna hviezda za celkom ukážkové choreografie a tanec, ktoré vidíme vo filme. Ale fakt nič viac. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Hapretor

V rámci teen kravin, který mi občas přijdou ze zoufalství, že není nic jinýho rychle k dispozici na odreagování, před oči ... mě tohle fakt zabavilo ... moc se mi líbily ty kroutivý kreace, hlavně v podání mladých slečen ... to mě pozitivně naladilo ... přitroublej tanečník mě zase pobavil ... hudbu vem čert ... každý má nějaký vkus ... já bych na to tancovat nechtěl ale koukatelné to bylo víc než dost ... a dávám za pravdu - redukce obočí by opravdu neuškodila ... i tak však ona dáma byla moc roztomilá. ()

pumpkinqueen

Sabrina je sice kočka a Jordan naprosto k sežrání, ale to nestačí. Kde je jiskra? A vášeň? Rozhodně nebyla v choreografii, v hudbě a ani mezi těmi dvěma. Vůbec by mi nevadilo, že příběh je naprosto tradičním klišé od začátku do konce, přesně s tím jsem do něj šla a i tak bych si ho bývala užila, ale z něj zkrátka nevyzařovalo vůbec NIC. Působilo to jak kombinace Hříšného tance (bez toho slova Hříšný) a nějaké teen záležitosti z Disney Channelu - a to nezní zrovna jako vhodná kombinace. ()

Likan7

Pozastavovat se u takového filmu nad příběhem nemá smysl. Všechno jede podle jasně daný šablony a neuhne to ani o milimetr, asi na sekundu. V tanečním filmu jde o tanec. Tedy kameru a choreografii, případně tanečníky. A já se ptám. Proč libovolný díl Step Up vypadá líp než tohle? Tatum tu sérii rozjel (ještě jako mix s romantikou a dramatem) před 17 lety! You Got Served je dokonce z roku 2004. A vypadá to furt parádně. A mnohem, mnohem líp než tohle béčkový, nebo možná céčkový divadýlko. Tohle nemá drajv, songy jsou daný době (a jsou příšerný). Kamera je statická, nudná, choreografie jak ze základní školy. Jedině snad Jordan Fisher něco umí, ale při srovnání s Adamem Sevanim je to furt jen týpek z Wishe. Je to sice sympatický. Sabrina Carpenter je milá holka, ale ani zdaleka není Briana Evigan nebo Jenna Dewan. Klasická netflixárna, která za moc nestojí, ani v rámci skoro 20 let staré konkurence. ()

Arkagas1989

Jsem nadšená! Tenhle film jsem si pustila večer v posteli k dýmce a hrnku čaje. Jelikož miluji tanec a roky jsem profesionálně tančila, jsou pro mě taneční filmy srdcovou záležitostí. Ano, je to film pro náctileté, ale je to film především o tanci, i když romantická linka samozřejmě nechybí. Quinn je obyčejná holka, která se chce dostat na Duke, ale při pohovoru na univerzitě je jí řečeno, že má dělat i něco jiného, než jen stále ležet v učebnicích. A  jelikož při pohovoru lhala o tom, že tančí, nezbývá jí nic jiného, než skutečně začít tančit. Quinn ale nikdy netančila a její pohyby nejsou nic moc... Postupem času a hlavně díky podpoře kamarádů a skvělému vedení lektora se do toho dostává. A to, že se svou taneční skupinou vyhraje soutěž už je jen happyend pro všechny. Skvělí herci i tanečníci, film, od kterého jsem ani na chvilku neodešla a hltala každý pohyb. Naposledy ve mě zanechal tyhle dojmy Step up, který je už ale starším dílem a tohle mu hodně šlape na paty. Takže 4 hvězdy jsou za mě jasná volba. ()

mstychov

Zajimavy napad. :) Mne se to moc libilo. Herecke obsazeni bozi, muzika hezka, tanec asi jako u vsech tanecnich filmu inspirativni. :) ()

Veeria

Příjemný taneční film - škoda, že nebyl delší. :) Kromě hezkých tanečních choreografií oceňuji i romantickou linku - chemie mezi hlavními postavami byla hmatatelná a přirozená. Sabrina Carpenter je nádherná a má herecký talent, ne jinak tomu je i u Jordana Fishera (za mě největší hvězda filmu - pro tanec má cit a talent). Spokojenost! ()

Heywood

Jedna hvězda za výběr hudby, druhá za kritiku idiotismu podmínek přijetí na vysokou školu a kdo ví, co je Dukeova univerzita v Durhamu v americkém státě Severní Karolína, tak je mu to jasné. Jinak běžný tuctový příběh, jak pár týdnů trénující amatéři s trdlem na čele vyhrají soutěž - takový ten americký sen o chudákovi, co se stal milionářem v jiném vydání. Mladí herci byli pohlední a šikovní, takže film neurazí. Ale jinak jsou jeho umělecké ambice nula. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

alisek87

Klasický námět na komedii ze střední, víte, jak to dopředu skončí, ale i tak vydržíte do konce. Tentokrát je námět taneční skupiny, kdy se z upjaté šprtky stane sympatická holčína. ()

quokam

Ale jo. Pribeh o tom, jak se prumerne (zijici v sebeklamu vlastni vyjimecnosti) kacatko promeni v hezkou labut, pri cemz si uvedomi, co je v zivote dulezite, coz pusobilo nenasilne edukativne a vyslouzilo si hvezdicku nahoru.. Nekonecne tanecni kreace mne trosku nudili, ale to hodnotit nemohu,bo tento typ tance mne nudi obecne, je to moje chyba, ze jsem si film o tanci pustil, moje a ne tvurcu. Zaporak byl kycovitej, ale v ramci zanru ok, jen clovek nevedel, zda li slo o povinneho netflixovskeho gaye nebo o extravagantniho bigamistu. Vice mi vadilo vykresleni hrdinciny matky, u tech az troskovske piskvoreni neprimam, prestrelena byla take zaverecna hadka a naprosta ignorace rodicovske autority. Scenar teda potreboval jeste trochu potunit. Napr. Pozdni prijezd do rozjete choreografie byl prepalenej, stejne jako zpusob, jakym se hrdinka na misto souteze dostala, a fakt, ze jej prezila bez ouhony. A ze se matka hrdinky navzdory fyzikalnim zakonum dostala na misto snad jenom o minutku pozdeji je jenom tresnicka na dortu. Na druhou stranu, kladni hrdinove byli sympaticti, chemie ustredniho zamilovaneho paru fungovala, stejne jako v kamaradske dvojicce. Sabrina Carpertner hezky ztvarnila v uvodu naznacenou promenu. Film potesil, neurazil. Za mne potesenych pade pro. ()

jirikzaboj

Není jednoduché nenechat se stáhnout trendem a sáhnout po něčem tak oddechovém, jako je tenhle typ tanečního filmu. Top 1# trendy filmy na Netflixu z velké části nelze brát ani jinak. Ovšem tohle není obyčejná slátanina příběhu, která by si na něco hrála. Účel byl zabavit se a to se tvůrcům konec konců povedlo. Jede to tu ve velkém a žádné emoční křivky, ani zápletky tady pořádně nejsou vidět. Herci jsou mladí, tvořiví a mají se ještě co učit. Takové Let:s Dance (Disney Edition) s docela fajn humorem a supr kamerou. 3/5 ()