poster

Neviditelný (TV film)

 • USA

  The Invisible Man

 • Slovensko

  Neviditeľný muž

Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2000, 120 min

Režie:

Breck Eisner

Předloha:

H.G. Wells (kniha)
 • Shakaar
  ****

  Po Odyssey 5 další solidní záležitost, začínám si myslet že rok 2000 mělo na scifi nějaký magnet :-). Stejně jako v serii i zde platí zajímavá kombinace humoru s scifi tematikou. Klasické klišé v podstatě vybarvili humorem a nadhledem. Serie pak si udržovala solidní kvalitu. Nezatěžovala se naštěstí nějakými romancemi, a když nějaká byla, jela ve stejné řece. Herci moc známí nejsou, ale narozdíl od třeba takového Jake 2.0 jsou strašně fajn a nevidím tu moc nějakou křečovitost. Hodně mě to překvapilo a je škoda, že se tomu nedalo šanci, nebo to nepřišlo později. Bez debat by to bylo v rámci žánru hitem. Prostě pro ty kdo miluje scifi a trochu i béčkové scifi, rozhodně doporučuji.(28.2.2014)

 • Skleni
  ****

  Tak nato, že seriál nemal úspech môže podla mňa iba zlá propagácia a neinformovanosť. Predsa seriál má neuveriteľne silný dej a nie je to fakt len o neviditeľnosti. Ale aj o aspektoch správania sa a využívania takej schopnosti. Tento seriál stále považujem za jedno z naj undergroundových prekvapení! Byť väčšieho rozpočtu, sem tam lepšieho scenára tak tiahneme aj medzi elitu seriálov. 83%(23.6.2009)

 • JohnnyD
  *****

  Pilot k jednému z najúžasnejších seriálov ukázal vysoko položenú latku, ale seriálová genialita je len naznačená a rozvinutá až v nasledujúcich dieloch. Tu sa to začalo.(26.5.2007)

 • - Scenarista a výkonný producent snímku Matt Greenberg se ve filmu objevil jako doktor, který vyšetřoval Dariena (Vincent Ventresca). (Agita)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace