Něco se skrývá u pobřeží Block Islandu a tiše ovlivňuje chování rybáře Toma Lynche. Poté, co utrpěl řadu násilných výbuchů, nevědomky vystavuje rodinu vážnému nebezpečí. (Flekoun58)

petikacka

Hmm, taková zajímavá úvaha o tom co děláme přírodě a co si můžou třeba nějací ONI dělat zase s námi...Nebylo to špatné... Za mě 75% ()

Rathalos

Hmmm,zle to sice nebolo,ale myslim,ze fanusikov hororov to velmi neuspokoji,kedze z tohto zanru ma tento film len minimum,musim uznat,ze to ma vybornu atmosferu,citit z nej znepokojenie,je to take mierne psycho,herci tiez funguju dobre,hlavne Chris Sheffield bol fakt presvedcivy a z Nevilla Archambaulta siel strach,ten jeho ksicht je odstrasujuci,no cakal som nejake vysvetlenie na konci,ale nepostrehol som ho,aj ked zaver sa mi pacil,som na vazkach v hodnoteni,takze dam styri hviezdy,i ked si to mozno tato zalezitost nezasluzi...:-) ()

helraiser

Hodně dobrá psycho podívaná s občas se objevujícím mrtvým tátou a nádechem konspirace. Rozhodně to není podívaná pro žrouty krvavých volovin a proto zřejmě tak nízké hodnocení zde, jinak to ani není možný. Doce překvapení v tom dobrém slova smyslu. ()

Mamlas

Zkraje náznak hororu, který rychle vyprchá. Pak už jen koukáte, spíše jen přetáčíte, všechny ty nudné bezsmyslné a zbytečné bláboly nezajímavých postav s cílem zjistit, co se z toho nakonec vyvrbí. Nevyvrbí se nic, jen další otravné kecy a vypatlané laciné zakončení bez zakončení. Spíše takové rodinné TV drama to je. (11%) ()

SAINTS

Film velmi dobrym spôsobom vytvara plazivu atmosferu hrôzy a paranoje,všetko v službach silnej alegorie duševnych chorôb,zdedenych chorôb a zhoršujuceho sa stavu našho sveta.Film sa može pochvalit aj špičkovym zvukovym dizajnom.Chris Sheffield je vynikajuci ako Harry a jeho zostup do neznamej patologie lutosti,smutku a traumy je citelny.The Block Island Sound je kvalitny a atmosfericky art-eko horor. ()

Mr.Ward

Škoda... je to napínavý, to jo, ale tak dlouho se napíná až to začne nudit 😄 Konečné “vysvětlení” je dobrý, ale celý to prostě nebylo uchopený nějak zajímavě. Lepší než vypnutá televize, ale pokud máte plnej watchlist, tohle do něj fakt nepřidávejte. ()

Hemlock

The Block Island Sound má do hororu opravdu daleko... Jediná děsivá věc na celém snímku je opravdu vražedně nudné tempo. Hlavní postavy se tam plantají jako chovanci na vycházce, dialogy bych klidně vypustil a dokonce pokulhává i jindy kvalitní seversky ponurá atmosféra. Celkově to vidím na 35% a doporučuji jen tomu, kdo neví co s časem. ()

Pitryx

Ne, že bych se přímo nudil, ale zdlouhavé to bylo. Ve snímku je jen pár zajímavých scén, ale zbytek mi tak nějak unikal a občas jsem koukal mimo. Hodnotím to proto jako dosti podprůměrný snímek. I když ne úplně k ničemu. ()

moviepill

Film mimo mainstreamu, ale dokáže povedať viac, než sa zdá. Herecké výkony dobré, lokalita úžasná, príbeh zaujímavý, akurát to občasné sekanie obrazov v rámci rozprávačstva mi prekážalo. Na piatkový večer solídne dielko. ()

Kokos

Já byl naprosto spokojen, solidní režie, napínavý příběh, herecké výkony ok. A herec, co hraje otce, by mě vyděsil i bez jakékoliv masky. Je to žánrovka, divák asi potřebuje určitou osobní preferenční konfiguraci, aby ho to oslovilo, jedině tak si vysvětluji to pro mě neférově nízké hodnocení - proto trochu nadhodnocuji, spíš jsou to čtyři. ()

Nikolas__

Depresivní psychologický film, který táhne hlavní hrdina, skvělé řemeslo a výborný soundtrack. Pár chyb se najde ale kvalitní vodní horor se nevidí tak často, takže ty slabší čtyři hvězdy to má jasné. ()

uhlerado

Totalna volovina a ziadna akcia, mozno 5 percent filmu, velmi ma to sklamalo. Herec s vypulenymi ocami ako zaba bol jedine strasidelne ()

Carcooli

Náhodou, moc příjemný snímek. Hlavní hrdina alias Harry.. kurde, sexy jak cyp, hned hledám, v jakém filmu ho ještě najdu :-D každopádně postava tatíka je horor sám o sobě, toho bych nechtěla potkat někde ve tmě na ulici. Samotný námět filmu mě zaujal, je to zas něco nového a konec mě mile překvapil. Ještě bych ho viděla malinkoooo jinak a bylo by to na plný počet. Za mě super. ()

Morb

Závěrečná věta "udělala" celej film. Za to jedna hvězda. Druhá za téma, který je mi prostě blízky a třetí za Michaelu McManus, do který jsem se tu zamiloval. Jinak mě to chvílema trochu nudilo, spousta věcí tam byla nedotažených a chtěl bych trochu vyčíst scénáristům, že z toho nápadu nevytřískali víc. I tak to bylo ale celkem slušný béčko. ()