Epizody(8)

V prvej sérii španielskeho seriálu sa vyháňač Diabla, boxer a bývalý väzeň otec Vergara (Eduard Fernández), ambiciózny starosta Paco (Miguel Ángel Silvestre) a veterinárka Elena (Megan Montaner) ocitnú v centre celosvetového sprisahania s cieľom získať tridsať strieborných, ktoré boli vyplatené Judášovi Iškariotskému za to, že zradil Ježiša z Nazaretu. Mince sú prekliate a majú nadprirodzenú moc. (HBO Max)

KiiWi

Jak může něco, co tak skvěle začne, skončit v takovým kýči, nechápu. Tuhle tématiku ohledně Bible, Vatikánu, exorcismu, atd., mám hrozně rád. Kněz je, právě i přes své drsné vzezření, neuvěřitelný sympaťák a v kooperaci s ostatními postavami to všechno skvěle hraje. Ale proboha, který ze scénáristu byl na konci tak sjetej, že to strhl do takové hrůzy. Ze 4* na 1* jsem se snad nikdy, v rámci jedné série, nedostal. Velká škoda. ()

Kjube

HBO nám přineslo velmi zajímavý seriál. Kdo vlastně zradil Ježíše za 30 stříbrných? Církev a teologie? Seriál je nápaditý, originální a svěží. Prostě žádný trapný zabiják v masce někde v USA... Děj si drží tempo a příběh má výbornou atmosféru. Hororové jump scary nejsou to jediné, proč se budete bát! (hodnocení 8/10) ()