Jakob's Wife

Anne (Barbara Crampton) žije v malém městečku se svým manželem reverendem Jakobem (Larry Fessenden). Posledních 30 let se snažila býti vzornou ženou a hospodyňkou, ale přesto nikdy nezapomněla na své sny a touhu po dobrodružství, které coby mladá měla. Nyní se po letech vrací pracovně do města její bývalá láska a první myšlenky na nevěru jsou na spadnutí. Dříve, než se tak stane, se však Anne střetává z tajemnou bytostí (Mistrem). Od té chvíle započne její proměna a touha po čerstvé krvi je stále větší a větší. Jakob si brzy všimne změn v chování své ženy a navíc v okolí začnou záhadně mizet nebozí obyvatelé. Reverend nyní stojí před nejtěžší zkouškou své víry. Dokáže zachránit svou ženu, než se z ní stane již navždy upírka? Otázkou však zůstává, zdali ona sama touží po spáse! (SOLOM.)

Rockerman

Paráda! Jako bychom se přenesli o několik desítek let zpět, kdy ještě hororu vládl nemrtvý vládce temnot, protože momentálně upíři nejsou moc v módě. Všechny krvavé scény jsou natočeny na pomezí parodie, tedy přesně jako tehdy, kdy se tvůrcům o digitálních tricích ani nesnilo. Vadil mi jen ten feministický rozměr, ale to bohužel zapadá do současného trendu. ()

Daiker

Mohlo to být kratší...... I tak jsem se bavil a je to ten lepší upírský film. Styl filmu se mi líbil a krve bylo dost 😉 ()

Shanen29

Hm,taková hororkomedy,sice krev uvidíme,ale to je vše,co tento snímek významnějšiho nabízí.Pro mě určíté zklamání,jelikož od upírského hororu čekám zcela něco jiného než mě bylo prezentováno. ()

GameboyNES

takovej nenápadnej filmeček a panečku jaká se steho vyklubala prima upířina. Slušná porce krve a černočernýho humoru. 78% PS Barborka to pořád v sobě prostě má :) A fakt nejsem babkošuk ale ty její kukadla šibalský (fakt oči) ()

Ace.A.T.L.

Jako komedie, to je na jedno zkouknutí fajn. Hororu v tom neni ani za mák. Jo, jsou v tom upíři, jo, teče tu krev, ale to já neberu jako horor. Jako komedie to bylo tak nějak průměrný, ale neurazilo to. Jako horor to bylo víc než marný a proto to sráží * o 1 dolu. Za mě teda 2*, jako komedii se jukněte, ale jako horor NEDOPORUČUJU ()

brasek odpad!

Treťotriedny film o upíroch, ktorý postráda všetko napätie či atmosféru. Zo snímku som mal pocit, že ide o komediálnu inscenáciu. ()

Kushina

Snad jeden z nejhorších filmů o upírech, který jsem kdy viděl. Grafické efekty na bodu mrazu, zelená plesnivá upírka, co vypadala jak slizký slimák bez emocí. K tomu vcelku nudný příběh a minimum akce... Ten film byl docela nuda a trapný konec tomu dal "třešničku na dortu". 35% ()

AmunRa

Nenápadná perla je rozhodně do stejné míry komedie jako horor. Stárnoucí pastorova žena chytí druhou mízu nikoli s pohledným mladíkem, ale se slizkým olezlým upírem. Nově objevená chuť do života se snoubí s nově objevenou chutí na lidskou krev, které ve filmu tečou celé barely. Upíři nejsou distinguovaní strávníci, ale raději se koupou ve stříkající krvi z rozervaných tepen. Barbara Crampton i Larry Fessenden v hlavních rolích hrají výborně a hlášky padají i od postav vedlejších, které často mizí za podezřelých okolností. Nečekaně dobře jsem se pobavil. ()

vinducha

Škoda , chtělo to víc odlehčit do komedie a to tam náznaky byly .Viz. třeba cca 55:20 . "Moc si na to nezvykej. Pití krve není zrovna moc udržitelný životní styl." ()

DyingAngel

Anne... Your master is calling. Po dlhom čase celkom originálne a zábavne spracovaná téma upirčekov. Toľko humorných situácií a rôznych absurdít robia z tohto kúsku vskutku zaujímavý a nezabudnuteľný počin (a taká vtipná úcta k Draculovi na záver). ()