Stitch! Film

Stitch! The Movie

Animovaný / Rodinný

USA, 2003, 60 min

Velké sklamání oproti prvního dílu.. Jde jen o navázání k seriálu Lilo a Stitch. Chabý děj, nezábavné a krátké...přesto pod tři nejdu...(2.12.2009)

Vtipných momentů pomálu, i když některé jsou opravdu povedené. Zábavný záporák i sympatičtí hrdinové. Ale až absurdní didaktičnost se závěrečnými poučeními film sráží dolů. První Lilo & Stitch tak zůstává svými následovníky nepokořen. Na druhou stranu mohla ta pokračování dopadnoud mnohem hůř, tak buďme rádi, že jsou to aspoň solidní, lehce nadprůměrné filmy.(11.1.2007)

Experiment 626 utekl, ale co dalších 625 experimentů?(25.3.2009)

Tak Stitch! film je podľa mňa najslabší diel z kategórie Lilo a Stitch. Je síce krátky, ale dosť nudný, nezaujímavý a čo mne osobne najviac chýba -málo emočný. Jedinou kladnou stránkou je, že je (aspoň podľa mňa) najzábavnejší zo všetkých Lilo a Stitch filmov. Tu som sa nasmiala do sýtosti a takmer pri každej scénke, takže aspoň humor mi tú nudu trochu zahnal. Ale nebyť toho, že Lilo a Stitch je moja naj rozprávka a záľuba, tak by som Stitch! filmu dala asi len 2*. Ale napriek tomu, že ma tento samotný diel nezaujal, aj tak mu dám aspoň 4*. Mohol byť síce oveľa lepší, ale svoju úlohu úvodného filmu k seriálu splnil dokonale.(3.9.2011)

o poznanie horšia ako jednotka ale tento kratky film je skor ako pilot k serialu ktorý potom nasledoval(28.8.2007)

• - Snímek se měl původně jmenovat Lilo & Stitch: A New Ohana. (Terva)