Jenn Carter (Jessica Rothe) a Solomon 'Sol' Chau (Harry Shum Jr.) sú šťastný pár a majú veľké svadobné plány do budúcnosti, avšak len do chvíle, kedy bola ženíchovi diagnostikovaná rakovina pečene. (ShortyIC)

Trailer 1

Aljak

Keby sa hodnotí len posolstvo a pointa, tak je to asi za 5*. Ale film ako taký by som popísal ako patetický a teatrálny! A to je niečo, čo ja osobne fakt nemusím. Samozrejme, nie som žiadny milovník citového vydierania a slzavých údolí (to je zas druhý extrém), ale robiť z filmu o trpkom osude mladých ľudí za každú cenu ódu na optimizmus, to tiež nie je žiadne terno. Ale inak bol film milý, ústredná dvojica sympatická, a po dejovej stránke to malo aj relatívne plynulý spád. No trochu mi v tom celom akosi chýbal realizmus, ktorý by sa dal nájsť kdesi v priesečníku optimizmu a pesimizmu. 3* ()

BOURQUE

Film „All My Life“ je takým true-based príbehom, ktorý nie je možný „absolvovať“ bez toho, aby vás neriadili emócie a pocity. Len ten nevie precítiť ten film (príbeh), ktorý s podobným príbehom (alebo osobou, ktorá malá vážnu nemoc) sa nestretol. Dvojica Jessica Rothe / Harry Shum Jr. hrá primerane, ale tá emocionálna škála je menšia, akým je predpoklad. Solomona (jedna z hlavných postáv) mi fakt bolo ľúto. P.S.: Jessica Rothe je stále očarujúca. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Alementina

Ugh, kyc jaic, hrozny herecky vykony, takze presvedcivosti malo... Nejak jsem si naivne myslela, ze se nudu divat na romantickou komedii a misto toho toho jsem dostala jiz nekolikrat natocene slzave udoli ()

bourec

Jessica Rothe tady zafungovala jako lákadlo. Ovšem u filmu můžete jen smutně zavzpomínat na filmy podobnejch žánrů z přelomu století, kdy  byli snímky neotřelý, herecky vyzrálý, plný vtipu. Tohle je spíš nuda, která se postupně sváží až do kýčovitý ubrečenosti. Tohle mě opravdu nepobavilo. 40%. ()

vydumnica

All My Life je výstižný názov tohto snímku podľa skutočných udalostí. Je to však len priemerný film pravdepodobne na jedno pozretie. Nie je to zlé, len už je podobných filmov veľmi veľa, napríklad nedávno som videla I Still Believe (2020) a to bolo lepšie. Vybrali veľmi sympatickú a peknú herečku, celé to bolo také optimistické, film má zopár pekných myšlienok, celkovo hodnotím tak na 60%. Now or never!!! ()

• Film je natočený na základe skutočného príbehu o Solomonovi Chauovi, ktorý zomrel na rakovinu pečene vo veku 26 rokov. (ShortyIC)
  • Obľúbená pieseň zamilovaných hlavných postav je "Don't Look Back In Anger" od britskej skupiny Oasis. (ShortyIC)