Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Většina jeho protivníků se domnívala, že je neškodný, dokud je neskolily kulky z jeho zbraní. Proč se nikdo nebál muže, který stejně tak dobře dovede zacházet s puškou jako s dynamitovými patronami? Nejspíš proto, že je úplně slepý! On však nepotřebuje vidět tváře svých nepřátel, aby je poslal obuté na hřbitov. A tak než se alespoň na dosah ruky přiblíží ke svému cíli získat zpět padesát unesených krásných žen, padne před jeho nevidomýma očima mnoho mužů, kteří podcenili slepého pistolníka. (špaček421)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Není to dokonalý film, ale postavy slepců mě prostě fascinují, hlavně ve chvíli, kdy jsou ještě lepší než ti, co vidí normálně. Ve westernovém prostředí to na mě působí prostě skvěle. Ringo Starr jako grázl je také fajn. A když už máte pocit, že by to mohlo končit, pořád se něco děje. Prostě takový ten snímek, který se snadno může stát vaším guilty pleasure. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pořád jsem přemýšlel nad tím, co by se stalo, kdyby nebyl hlavním hrdinou slepec. A došel jsem k názoru, že vlastně nic. No jo, nemohl by nosit takový pěkný kontaktní čočky, ale jinak se vlastně tenhle pistolník nelišil od těch vidoucích. Občas byl ten jeho handicap zvýrazněný, ale v tu chvíli začali vypadat banditi jako idioti, což tomu také moc nepomáhalo. Ale abych jen nehanil, tak se tu hodně střílelo, Baldi se nekrotil ani co se násilí týče a velký prostor dostane i nahota a je se na co dívat. Ale i tak to zůstává jen průměrnou špageťárnou. 50% ()

Reklama

fragre 

všechny recenze uživatele

Hm, vypadá to, že v roce 1971 byl vklad špagetového westernu vyčerpán, ten již zahníval, a tak originalita je zde vyháněna obskurnostmi a zvýšenou dávkou násilí a sexu. Ač je svět vesternů čistě vyfabulovaný (snad více než pohádky), přec jen by měl vzbuzovat (falešnou) iluzi reality, ale slepý pistolník je taková zhůvěřilost, že ta iluze nemůže fungovat ani náhodou. A tak je jediným kladem výkon Ringo Starra, který není takový průser, jaký bych čekal. ()

LiVentura 

všechny recenze uživatele

Hodnotím originalitu, dobré zpracování, o muži, který se prodírá tvrdým Západem bez základního vybavení každého dobrého pistolníka, zraku. Řešení základních problémů slepoty je zde prostě výborně zpracované a známé tváře vedlejších rolí slavných westernů zde dostávají významnější úlohy banditů či mexických vojáků ap... :-) Koncová bitva s hlavním záporákem nemá chybu.! ()

gumli 

všechny recenze uživatele

Neuveriteľný a absurdný spaghetti western.A hodne krutého humoru.Raritou vo filme je aj známy beatlesak Ringo Starr.Tony Anthony hraje Blindmana,ktorý je nielen slepý,ale aj neuveriteľne hlúpy.Napriek tomu je to jeden z najlepších spaghetti westernov.Samozrejme že film netreba brať vážne.Dosť bizárne pôsobila aj Brailleho mapa,ako stvorená pre slepcov a kompas bez krytu.Ináč je dej veľmi jednoduchý,kopa strieľačiek,hodne bitiek,masaker guľometom,hodne násilia všeobecne ale aj na ženách.Strieľanie bezhlavo pobehujucich žien po púšti je dosť surové.A oveľa viac ženskej nahoty ako sme zvyknutý v tomto žánri. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama