Účinkují:
Miroslav Horníček (moderátor), Miloš Kopecký (moderátor), Jiří Suchý, Ljuba Hermanová, Jiří Dohnal, Vlasta Fabianová, Raoul Schránil, Ladislav Pešek, Rudolf Hrušínský, Oldřich Kaiser (více)Obsahy(1)
V roce 1984 vznikl pořad oslavující 50. letou existenci Filmového studia Barrandov. Pojďte si společně s Miroslavem Horníčkem a Milošem Kopeckým připomenout první filmy, které zde byly natočeny. Program je navíc doprovázen pěveckými vystoupeními a komickými scénkami. (Česká televize)
Účinkují
Miroslav Horníček (moderátor)
Československo
Nejlepší filmy:
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Balada z hadrů (1960) (divadelní záznam)
Byl jednou jeden král... (1954)
Miloš Kopecký (moderátor)
Československo
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jiří Suchý
Československo
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (koncert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Ljuba Hermanová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Poslušně hlásím (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (TV film)
Nezlobte dědečka (1934)
Jiří Dohnal
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1971) (divadelní záznam)
Tetička (1941)
Poprask na laguně (1966) (divadelní záznam)
Vlasta Fabianová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Kočičí hra (1982) (divadelní záznam)
Krakatit (1948)
Zločin na Zlenicích hradě (1971) (TV film)
Raoul Schránil
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Nebe a dudy (1941)
Kristian (1939)
Eva tropí hlouposti (1939)
Ladislav Pešek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (TV film)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Tři na lavičce (1978) (TV film)
Rudolf Hrušínský
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Obecná škola (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Oldřich Kaiser
Československo
Nejlepší filmy:
U Tlučhořů (2010) (divadelní záznam)
Rozčarovaní (1982) (TV film)
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Dagmar Havlová
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Jiří Lábus
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
U Tlučhořů (2010) (divadelní záznam)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Marie Rosůlková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Spalovač mrtvol (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Hana Zagorová
Československo
Nejlepší filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (hudební videoklip)
Jiřina Bohdalová
Československo
Nejlepší filmy:
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Pohádky pod sněhem (1985)
Jiřina Jirásková
Československo
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Helena Vondráčková
Československo
Nejlepší filmy:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert)
Zdeněk Srstka
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Eva Svobodová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Páni kluci (1975)
Jaromír Hanzlík
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Ikarův pád (1977) (TV film)
Tažní ptáci (1983) (TV film)