Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se po koutech sesbírá trápení, přidá se zbytečná slza, hloupé hádky a naschvály a všechno se to zahodí do koše na odpadky, když se pokoj rozsvítí úsměvy, špetkou humoru a pochopení – potom doma zavládne opravdová pohoda. A není to vůbec těžké! Stačí jen, abychom si našli v denním ruchu a shonu chvilku času jeden pro druhého – o tom vypráví i dnešní příběh O. Krejčové, který natočila v roce 1974 režisérka V. Jordánová a do hlavních rolí obsadila V. Kubánkovou (matka), J. Pleskota (otec), J. Smutnou (dcera) a D. Medřickou (teta Zdena). (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

allegria 

všechny recenze uživatele

Kvůli Daně Medřické neházím do odpadu. Jinak mě herectví Jitky Smutné natolik znechutilo, že bych neváhala. Ale třeba ji tak nasměrovala režie? Možná by se takové "roztomilé" chování dalo pochopit, kdyby jí byly čtyři roky... a její sestra? Ta nebyla o moc věrohodnější. Lituji další dobré herce včetně mladého Vyskočila, který i za těch pár minut dokázal, že hrát umí. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Nezaujalo. 1) Divadelní exprese se do televizních inscenací moc nehodí._____ 2) 22letá Jitka Smutná (křečovitá dcera Zuzka s odpudivým chováním 13leté holčiny) věci nepřidala._____ 3) Celkový dojem zachraňuje 54letá Dana Medřická (teta Zdena) a 28letý Ivan Vyskočil (nápadník), ale moc toho nezmohou. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama