Ahsoka - Season 1 (2023) (série)

Část 2: V potu tváře (S01E02)

(epizoda)
  • USA Part Two: Toil and Trouble (více)

VOD (1)

Ashoka a generálka Hera Syndulla cestují do loděnic Nové republiky, kde učiní nečekaný objev. (Disney+)

d.p.1

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dva díly a už teď mi to příjde jako ztráta času. Tohle nebude takovej trhák, jak se doufalo. Přetrpěl jsem všechny Disney seriály, jejich stupidní vandalizaci tohodle vesmíru, ale tohle už nedám. Kéž by to Disney prodalo arabskejm šejkům, i v jejich pojetí by to na 100% byly lepší hvězdné války, než co předvádí tahle banda aktivistickejch looserů z Disney.. ()

KiJi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po třech epizodách zatím na 3 hvězdy. Uvidíme, kam se to bude ubírat. Zatím to není takový průser jako Obi-Wan. Spíše to vypadá, že se velmi poučili a jdou cestou stylu Mandaloriana, ať už hudba, vizuál, akce, stopáž. Na druhou stranu aby to nebylo holé kopírování Mandy, aby to pak nebylo na jedno brdo. Osobně jsem velmi kvitoval marvelovské seriály Wanda Vision a Falcon and Winter Soldier, že každý byl pojatý úplně jinak. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Uvod druhej casti ma prekvapil tym, ze v subojoch s light-sabre vo svete SW doteraz sposobene zranenia, podobne tej, co sme videli na konci prvej epizody, koncili uplne jednoznacne a zrazu...meh. To by vsak epizoda nemohla skoncit tak "cool-ovo". :) ...padavka...pardon padawanka. ;) Fan-base vsak bude zrejme chrochtat blahom. Za mna slabucke, teda okrem CGI okolo "gulocky", ale hlavne vyrovnanost hromotlka a jeho sentiment k Jedi-om zaposobila. ()

Veskoslav

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Qui-Gon byl probodnut přesně a hezky doprostřed břicha, Sabine na okraj oblasti břicha a když se dobře trefíte, tak defacto minete všechno důležité. Qui měl prostě smůlu. To bych více řešil 3. sestru:) Pomalu to začíná nabírat. A pokud umíte anglicky a víte název 1. knihy od Thrawnovi, co kdy vyšla, budete mít pěkný easteregg:) ()

Methew

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na to, že je Ahsoka Jedi Master tak je slabá, keď nedokáže randomáka poraziť, ktorý ani len Sith nie je, fakt úbohé. A najviac komické bolo ako mu ešte dovolila sa vziať späť jeho svetelný meč, namiesto toho aby využila príležitosť a zničila ten meč v okamihu, keď letel vedľa nej, čo veľmi dobre vedela, kedy preletí a len sa mu trápne uhla a hlupáčika s ním nechala odletieť. Proste trápna rozprávka pre deti...  Disney to všetko degeneruje úspešne, to je asi jediný úspech tohto seriálu, neviem čo sa na tejto rozprávke pre deti páči dospelým... ()

• Poprvé se nám v hrané podobě ukáže tzv. Force Echo, kdy uživatel Síly může vyvolat obraz nebo vzpomínky místa pomocí Síly. (Veskoslav)
  • Brána Eye of Scion je taková slovní hříčka. Scion má v angličtině ekvivalent v podobě Heir, což je samozřejmě odkaz na první knihu „Heir to the Empire“ („Dědic Impéria“). (Veskoslav)