Režie:
William A. WellmanKamera:
Paul VogelHudba:
Leigh HarlineHrají:
Dean Stockwell, Darryl Hickman, Scotty Beckett, Leon Ames, Margalo Gillmore, Leo G. Carroll, Donn Gift, George Chandler, Claudia Barrett, Robert Wagner (více)Hrají
Dean Stockwell
USA
Nejlepší filmy:
Paříž, Texas (1984)
Vyvolávač deště (1997)
Modrý samet (1986)
Darryl Hickman
USA
Nejlepší filmy:
Rapsodie v modrém (1945)
Smrtelný hřích (1945)
Televizní společnost (1976)
Scotty Beckett
USA
Nejlepší filmy:
Kings Row (1942)
Útok lehké kavalerie (1936)
Anthony Adverse (1936)
Leon Ames
USA
Nejlepší filmy:
Volný jako vítr (1973)
The Thin Man Goes Home (1945)
Tora! Tora! Tora! (1970)
Margalo Gillmore
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Z nóbl společnosti (1956)
Nahoře a dole (1959)
Leo G. Carroll
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Song of Love (1947)
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Valčík na rozloučenou (1940)
Donn Gift
USA
Nejlepší filmy:
The Yearling (1946)
George Chandler
USA
Nejlepší filmy:
Griffin a Phoenixová (1976) (TV film)
Edison (1940)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Claudia Barrett
USA
Nejlepší filmy:
Bílý žár (1949)
Když jsem naposledy viděl Archieho (1961)
Seven Ways from Sundown (1960)
Robert Wagner
USA
Nejlepší filmy:
Skleněné peklo (1974)
Nejdelší den (1962)
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Matt Moore
Irsko
Nejlepší filmy:
Rozdvojená duše (1945)
Nezapomenutelná láska (1957)
Plymouth Adventure (1952)
Frank Reicher
Německá říše
Nejlepší filmy:
Song of Love (1947)
Být či nebýt (1942)
Pan Verdoux (1947)
Elinor Donahue
USA
Nejlepší filmy:
Pretty Woman (1990)
Tea for Two (1950)
Božská lest (1996)
Dwayne Hickman
USA
Nejlepší filmy:
Mighty Joe Young (1949)
Dívka ze Západu (1965)
Noc v Roxbury (1998)
David Bair
USA
Nejlepší filmy:
Lehkovážný okamžik (1949)
Když se čas naplnil... (1980)
The Space Children (1958)
Irving Bacon
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Jsem uprchlý galejník (1932)
Pan Verdoux (1947)
Lisa Golm
Německá říše
Nejlepší filmy:
Město iluzí (1952)
Dopis neznámé (1948)
Madam Curie (1943)
Arthur Space
USA
Nejlepší filmy:
Náhlý strach (1952)
Přelet přes oceán (1957)
V zajetí minulosti (1942)
Jacqueline deWit
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Rozdvojená duše (1945)
Vše, co nebe dovolí (1955)
Leon Tyler
USA
Nejlepší filmy:
Carrie (1952)
Pět Sullivanů (1944)
Sedmý kříž (1944)