Georgeovi dělá starosti Sheldonovo neobvyklé chování, a tak se u něj zastaví. Kvůli zpackané loupeži skončí Hutch po boku superpadoucha, co šéfuje podsvětí. (Netflix)

Remivsremi

Nová postava pořádně zahýbala s dějem. Formuje se tu opozice. Boj idealizovaného dobra, lidské povahy, která žádá oko za oko, a zla s neomezenou mocí a chutí si vše podřídit. Očekávám zradu, nezvyklá spojenectví a nějakou tu mrtvolu. ()

Trevor

Vynikajúca epizóda. Spomenuli sa náckovia, objavili sa dve lesby a tak dve tretiny predplatiľeov Netflixu zažilo mnohonásobný orgazmus napriek tomu že sa nič nedeje, teda okrem udalostí z 30 rokov. 99 vajíčok pripravených na raňajky bolo tým najlepším čo epizóda ponúkla. ()

kenkaku

Tak lezby si můžeme z povinné multi-kvóty škrtnout taky (ještě žid a homosexuál chybí). Každopádně. Děj si hraje na hrozné tajemno (něco se děje, ale víme prd proč) a sází další postavy jak na běžícím pásu. Linie z 30. let je mnohonásobně zajímavější než současnost. Bohužel se ji děj nevěnuje dost. ()

Lenka.Vilka

Hodně dobrý díl. Nebudu lhát, třetí díl si pro sebe ukradl George. A nečekala jsem, že to bude tak skvělý. Protože jsem doteď neměla Lantera za dobrého herce. Jenom za hezkou tvářičku, která nemá na lepší role. Linka v přítomnosti byla...na mě moc rychlá a na můj vkus zbytečně prostříhaná. Ale závěr za to zase stál  :) ()