Pěstní msta

• USA Fistful of Vengeance

Kai (Iko Uwais) je zabiják se superschopnostmi, kterého touha po pomstě zavede až do Bangkoku. Tam ale musí změnit plány a postavit se starodávné hrozbě, aby zachránil svět. (Netflix)

Kushina

První polovina filmu byla taková dobra fantasy nepřeplácaná klasika, druhá polovina už byla až moc přehnaná s šíleně nudným a slabým finálním záporákem, který skončil dříve jak začal, takže z toho, co mělo být nejlepší nakonec nebylo nic. Díky bohu alespoň za ty luxusní a krvavé fighty, jinak by ten film film téměř o ničem. 45% ()

Predator77 odpad!

Bože jako vážně tohle někdo natočí v roce 2022 ? jako sorry Iko ale ani tenhle film už nezachráníš od toho jak je ve filmovém průmyslu uplně zbytečný !!! ()

Grimaldi

Iko a jeho pád na netflixovské dno pokračuje. Po přinejlepším průměrném seriálu Wu Assassins dostáváme ještě horší pokračování ve filmové podobě. Doufal jsem, že cesta z lesů Ameriky do thajské džungle materiálu prospěje, ale víc mýlit jsem se nemohl. Akční scény mají až na scénu v hotelu naprosto tristní choreografii, navíc doplněnou o rádoby moderní rap, který se vůbec nehodí, řekl bych, že doslova przní i již tak špatnou akci. Dějové zvraty, zrady jsou trapné, očekávatelné, zkrátka k ničemu. A k ničemu je i tento film jenž si snad ani jednou minutou neospravedlňuje svojí existenci. ()

Raziel811

Vyložená ztráta času. Iko Uwais jede na půl plynu a nudná choreografie tomu nijak nepomáhá. Příběh jsem nečekal žádný a on sice nějaký je, ale nestojí ani za řeč. Pokud hledáte alespoň pěkné bitky z poslední doby, dejte přednost  The Night Comes for As, kde je navíc výborný Joe Taslim. ()

Petr.Tesar

Pokud se vám líbili Zabijáci Wu bude se vám pravděpodobně líbit i tohle ale pokud vás prequelový seriál nenadchl tak tenhle film to asi nezmění ale jako taková oddychovka oka a horší jak seriál to není ale ani lepší, souboje byli fajn a že by jich bylo na tu stopáž málo se taky říct nedá, Iko se prostě prát umí a to mi stačí ale moc od toho nečekejte. ()

Sopholojong

Podradnejsia verzia Mortal Kombatu a filmarsky neskutocne odflaknuta vec. Strihaci boli azda studenti nejakej akademie, choreografia je unavena (to uz i taky Iko Uwais ide na pol plynu), praca so svetlom zranuje oci, rezia si odskocila na dovolenku a herci su asi povyberani z nejakej zabudnutej hongkongskej telenovely. Jedna hviezda za sexi babenky a aku-taku vypravu. Netflix v poslednej dobe dojebe, co sa da a ja ako predplatitel zacinam rozmyslat, ci este pokracovat... ()

Geronimo7

Podle traileru to vypadalo na pořádnou nálož akce a bojových scén od začátku až do konce, ovšem to byl pouze sestřih těch, podle tvůrců, nejlepších momentů. Celkově se totiž jedná o totální kravinu po úspěšném seriálu. Co musím vyzdvihnout, a to bylo tomu tak i v případě seriálu, je humor. Ten mě překvapil, nicméně  jsem za něj moc rád. Dále pak krásné ženy, jež byly úspěšně na odiv i v seriálu (představitelka Jenny - velice atraktivní Číňanka a pohledná blond Kanaďanka). Zbytek je jen plýtvání finančními prostředky. Bojové scény jsou velice uměle nastaveny, jako kdyby herci s bojovým uměním teprve začínali. Iko má na mnohem víc, i když taky předvedl svoje, ovšem v The Raid byl perfektní. Představitel Tonyho se taky mohl víc předvést, i když vyniká ve výborným hláškách. Dále pak vůbec nechápu, proč tvůrci do už tak Bčkového, ne-li Cčkového, filmu zakomponovali i milostnou scénu. Akční filmy jsou především o akci s přídavným humorem, intimní scény v podobných filmech nemají vůbec co dělat. Soundtrack je též podivný, takový nevtahující, ačkoliv byl podobný už i v seriálu. Myslím si, že původní seriál měl skončit lépe, a v podstatě i mohl, kdyby režisér řekl "střih" v pravém momentě. Měl na to. Navíc na základě závěru seriálu by se dalo v klidu pokračovat další sérií, po případné pauze, pokud by tvůrci hned nevěděli, jak pokračovat. Nevím, nač mysleli. Ano, některé věci v seriálu mi nedávaly smysl, nicméně je to stále příjemnější podívaná, než toto naprosto nesmyslné pokračování. Děkuju za navození, děkuju za velké zklamání. ()

Bohdy67

Jedna hvězda za obsazeni v čele s Iko Uwaisem, druhá za to že....sem pod vlivem a tím to hasne... Fakt blbost :) 26% ()

Vdecnydivak

Hned jak se objevil nový film s Iko Uwaisem, musel jsem ho vidět. Ovšem byla to chyba. Tohle není béčko, ale spíš déčkový "fantasy" akčňák. Mizerný děj, kamera, choreografie soubojů a především úděsná hudba. Tohle opravdu nezachrání ani Iko, ani kozy Pearl. ()

Stingray

Dřív jsme si pro ptákoviny na páteční večer museli do videopůjčovny, teď na to máme Netflix. A mě to na večer doma s pár pivkama stačí!😀 ()

DavHav

Rádoby někde mezi Raidem, Harry Potterem a Rychle a zběsile. Střihá se rychle a zběsile a občas se zasmějete (neumětelství některých "bojovníků a bojovnic", choreografii, ději, trikům a vůbec). Pozitiva? Občas se to pokouší být drsné (ale krev kečupem nenahradíš), Iko se občas snaží a cca uprostřed filmu je řada docela pěkných záběrů z Thajska. ()

Lucky Eda

tak nic horšího jsem dlouho neviděl sotva to má hlavu a patu.. herecké vykony  nestali za nic .. hudba za kazdou blbou scenou ..choreografie souboju taky o ničem ()