Meghan a Harry v rozhovoru s Oprah Winfreyovou

(pořad)
  • USA Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special
Talk-show
USA, 2021, 82 min

Slavná moderátorka zpovídá vévodkyni a vévodu ze Sussexu... Oprah Winfreyová nejdříve rozmlouvá s Meghan, vévodkyní ze Sussexu. Dotýkají se mnoha témat a proberou všechno, počínaje jejím vstupem do královské rodiny, přes sňatek, mateřství a charitativní činnost až po skutečnost, jak se vévodkyně musela vyrovnávat se životem pod intenzivním tlakem veřejnosti. Později, kdy se k nim připojí i princ Harry, hovoří o svém přestěhování do Spojených států, o svých nadějích do budoucna i snech o rozrůstající se rodině. Tento speciál vyrobila společnost Harpo Productions. Výkonnými producenty jsou Terry Wood a Tara Montgomeryová, koproducentem Brian Piotrowicz. Mezinárodním distributorem pořadu je ViacomCBS Global Distribution Group. Celovečerní pořad měl premiéru v neděli 7. března v americké televizní síti CBS. (Česká televize)

AgnesDee

Nějak nechápu tu vlnu kritiky. Nikdo z nás si neumí představit, jaké to je žít pod tlakem bulváru a jiných médií, kteří jdou v podstatě proti vám. A i když si můžeme o pravdivosti všech těch tvrzení myslet co chceme, tak rozhovor byl veden tak, jak jsou fanoušci Oprah zvyklí (asi), byl velmi dobře strukturován a natočen a já osobně nemám jediný důvod cítit jakoukoli nenávist vůči tomuto páru. ()

ostravak30

Těžko soudit takovýto rozhovor, když nelze poznat, kde je pravda. Mě z celého obsáhlého rozhovoru zaujaly základní věci. Harry se po celé roky cítil jako zajatec. Což tak nepůsobilo ani ve chvíli, kdy na nějakém večírku hajloval v nacistickém oblečení. Pak ale přišla Meghan a chudáka Harryho vysvbobodila, neboť mu pomohla si to uvědomit a společně ruku v ruce utekli. A tu přichází na řadu rozpolcená veřejnost, která na půl lituje dvojici, že chudáčci nesmírně trpěli a na půl nenávidí oba za pomluvy vůči královské rodině. A tomu všemu pomáhá slovíčkaření zamilované dvojice, která shodně tvrdí, že jim byla odepřena ochranka. Zástupci královské rodině ale na počátku říkali, že Harry a Meghan se vzdali královských rolí, ale chtěli užívat všech královských výhod spojených s financemi. A teď...kdo má pravdu? Šlo dvojici pouze o ochranku nebo jim šlo o peníze a když žádné nedostali začali se mstít viz tenhle rozhovor? Pravda bude nejspíš někde na půli cesty. Pravdou zůstává, že rozhovor je poněkud jednostranný, když se k němu druhá strana nemůže vyjádřit. Problém ovšem je, že i kdyby dostali příležitost, pravděpodobně by tak neučinili. Trochu mě zaráží obvinění z rasismu. A pozorně si všimněte, jak Harry toto téma mírnil a narozdíl od Meghan tvrdil, že šlo o řeči jen na začátku, což je trochu něco jiného než říkala ona. Meghan řekla, že rasismus a barva pleti dítěte hrála roli téměř po celou dobu těhotenství. Také když Harrymu došla slova, hned se vrátil k počátečnímu "nám šlo jen o ochranu" jako porouchaný kolovrátek. Jak říkám, je těžké přiklonit se na jakoukoli stranu, naštěstí se to od nás nečeká. Například chování prince Charlese popisované Harrym bych bral za hodně věrohodné. Druhá strana mince je to, že dvojice se chtěla vzdát jen něčeho a to je trochu protiřečení si, což v jednu chvíli řekla i Oprah, ale protože se vzápětí Meghan hned rozčílila, začala to trochu mírnit. Obecně se ten rozhovor točil pořád jedním směrem a řekl bych, že moc vyvážený nebyl. Otázky a témata, pečlivě zvolené, nebyly vůbec na tělo, naopak měly dát všemu hladký průběh a bylo to znát. ()

peeteno78 odpad!

Pobavil mě jeden komentář na tento pořad: "Sejdou se miliardářka, herecká hvězdička a královský synek, který nemusel nikdy hnout prstem a povídají si o tom, jak těžký mají život". Harry a Meghan odešli z královské rodiny, ale stejně na tom pořád těží. Kdyby opravdu chtěli odejít, tak za tím zavřou dveře a soustředí se na nový život. Ale když z toho tečou takový prachy, tak se není čemu divit... Proč by se přeci "úspěšná" herečka a "jeho královská výsost" začali živit poctivou prací?! ()

buchannon

Meghan nevypadá špatně, Potter už se mi tolik nelíbí, přece jen nejsem na vousaté zrzavé mužské členy královské rodiny. Tak copak jsme se v tomto rozhovoru dozvěděli? 1. Em ráda zachraňuje slepice. 2. Rozplakala Kate, i když říká, že Kate nerozplakala, že Kate rozplakala ji. A Oprah chce vědět, co ji rozplakalo. Ách jo, já už teď brečím jak želva. Každopádně jsem zjistil, že bez Oprah a její Odpad show asi fakt nedokážu existovat! Ale vrtá mi hlavou, proč tento rozhovor nevedl oblíbený Mirda Soukupů na svém Srračkandově, to by v USA asi čuměli. ()

Sfaxia odpad!

Hraje na kamery stejně blbě jako v Suits. V Suits jsem tu "umělkyni" přetáčela, tady jí rovnou vypínám, tohle svatouškovství bytostně nesnáším. Tomu kachnímu frňáku nevěřím téměř nic. ()

FuLister odpad!

To jsou ale chudáci! Hůř už na to je možná jen Monika Babišová, ale to není tak jistý. Celej svět je víceméně ve sračkách a tyhle tři řeší, jaký to jsou chudinky. Humáč. ()

Mistr119

Dávám jednu hvězdu za to, že se dovídáme, jakou psychickou nemocí trpí princezna Velké Británie... Nicméně mimo to je pořad naprostý zvratek, na který bylo sotva možné se dívat... :/ Už bylo řečeno i v jiných komentech zde - Oprah Winfrey je umělá a Megan je teda fakt absolutní troska, že se ani nedivím, že si ji bulváry podávají.. :/ ()

Georginek

Královská rodina nechtěla černou hubu na trůně. Nedivím se jim. Těší se na malýho varana. Fajn, protože mají neomezený rozpočet, chůvy a oba samozřejmě nikdy tahat nebudou 😇 V době Koroňáka, když je 1/2 světa v řiti, tady ta vyžraná negřině leze doprdele druhý polomáčence, jaký to jsou chudáci. ()

Peddro odpad!

Naprostá ubohost, trapnost a projev malosti tohoto párečku. Zkrachovalá a herečka, která touží po skandálu se projevila jako ubohá nula. Myslím, že žádná samostatně myslící bytost jí to špatné herectví, které v rozhovoru předvedla neuvěřila. Princ Harry je zrádce, který zneuctil rodinu neodpustitelným způsobem. Na místě prince Williama, bych s ním již nepromluvil, maximálně pokud by to protokol při nějaké příležitosti vyžadoval. Mám královskou rodinu v úctě a tohle se neodpouští. ()

krysarr odpad!

To se teda sesla moralni elita, jen co je pravda. Co je Oprah zac se vi uz dlouho, Meghan je pruhledna jak okno, ale ze je Harry az takovej vul, to jsem fakt nevedel. Chtelo se mi z nich blit, z jejich rasismu, ochranky a toho neustalyho fnukani. Vyborny komentar: vegetol.mp ()

slatkakuca

Blbě se to posuzuje, když nevíme, jestli to tak bylo ve skutečnosti a jaký je postoj rodiny. Já H+M celkem fandim, ale ten rozhovor se vlastně točil jen kolem dvou témat a chvílema jsem jí to nevěřila. Bohužel byla Oprah celkem jednostranná a vůbec je s ničím nekonfrontovala, jen Herryho trošku, ale to nestačilo. ()

Saxicola odpad!

Meghan, simtě. Pokud tě fakt tak strašně deptá žít pod tlakem médií, začni chovat slepice a nedávej rozhovory v nejsledovanějších talk show o tom, jak mají dva milionáři těžkej život. ()