Reklama

Reklama

Tony Revolori

Tony Revolori

nar. 28.04.1996 (26 let)
Anaheim, California, USA

Biografie (1)

Tony Revolori se narodil dne dvacátého osmého dubna roku 1996 v Anaheimu v Kalifornii ve státě USA, kde také strávil většinu svého života. Je to americký herec, mnohostranný hudebník (hraje na víc, jak tři hudební nástroje), spisovatel, amatérský scénárista, textař a písničkář. Pozoruhodné je, že by se prakticky dalo říci, že se narodil pro hereckou kariéru, protože v krátce po tom, co se narodil, v pouhých dvou letech, se již pohyboval na plátnech filmu a seriálů… (více)

Zajímavosti (4)

Spider-Man: Bez domova (2021)

  • „Flashpoint“, Flashova (Tony Revolori) kniha, odkazuje na komiksovou sérii nakladatelství DC. Její základní premisy korespondují s tímto filmem, neboť v sérii se jedná o vytvoření nové reality, v níž si lidé nebudou pamatovat některé již proběhlé události. (Kubaaa97)

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

  • Ve filmu se dovíme skutečný příběh Hydro-Mana. I když se jedná o iluzi a ani Hydro-Man či Hydron se ve filmu reálně neobjeví, Flash (Tony Revolori) po útoku v Benátkách čte článek o námořníkovi jménem Morris Bench a jak přišel ke svým schopnostem. Bench je v komiksech známý jako Hydro-Man, a tak tvůrci mají otevřené dveře v případě jeho zapojení do MCU. (3T)

Galerie (51)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama