Reklama

Reklama

Woo-seong Jeong

Woo-seong Jeong

nar. 20.03.1973 (48 let)
Soul, Jižní Korea

Biografie (1)

Jung Woo-sung začínal svoju kariéru ako mužský model. Čoskoro sa mu ale podarilo prestúpiť do sveta filmu, kde v roku 1994 debutoval so snímkou The Fox With Nine Tails, kde si zahral s populárnou herečkou Ko So-young, s ktorou si neskôr zahral ešte v ďalších dvoch filmoch. Jung sa širokej verejnosti stal známym po filme Sung-soo Kima s názvom Beat, v ktorom si zahral stredoškolského študenta, ktorý sa proti svojej vôli dostáva do víru gangsterského života. Odvtedy… (více)

Zajímavosti (2)

Joseon chongjabi (2014)

  • Seriálová postava Yoon-kang Park (Joon-ki Lee) používá identickou zbraň, kterou ve filmovém snímku 'The Good, The Bad, The Weird' používal jihokorejský herec Woo-seong Jeong, tedy upravenou pušku .357 Rossi Lever-Action Rifle. Zbraň o hmotnosti 4.3 kg a s délkou 125 cm patří do série modelů M92 a pochází z dílny americké společnosti Colt's Manufacturing Company. Zato třiceticentimetrový revolver, který Yoon-kang třímá o něco později, se nazývá .38spl Röhm RG69 ME a pochází od německého výrobce zbraní Röhm Gesellschaft. Miniaturní zbraň seriálové postavy Soon-in Jeong (Sang-mi Nam) se nazývá 32ACP Davis Industries D-32 a neváží víc, než malá plastová láhev naplněná vodou. Jihokorejský herec Oh-seong Yoo, seriálový obchodník a nájemný vrah Won-shin Choi, zase používá upravenou pušku 7.7 mm japonského typu 99 Rifle. (Conspi)

Válečník (2001)

  • Herci i kaskadéři prošli čtyři měsíce před natáčením tvrdým bojovým výcvikem, aby výsledné scény vypadaly co nejautentičtěji. A tak aby byla scéna dobývání pevnosti, v níž během natáčení klesly teploty až zamrzlo i moře, pomocí žebříku co nejvěrohodnější, rozhodli se dokonce herci bojovat doopravdy. Akce a pády jsou proto filmovány bez triků. Přinejmenším jednou se to ale nevyplatilo jihokorejskému herci Woo-seong Jeong (Cold Eyes (2013), Scarlet Innocence (2014)), který při natáčení specifické scény upadl a poranil si koleno.  (dinamit_1)

Galerie (205)

Reklama

Herec

Producent

Filmy
2016

Nareul itji malayo

Seriály
2021

Moře klidu

 

Moře klidu (E08)

 

Luna (E07)

 

Klíč ke spasení (E06)

  více epizod (5)

Režisér

Filmy
2014

세가지 색 - 삼생

Krátkometrážní
2013

Beginning of a Dream

Host

Pořady
2014

Bijeongsanghoedam

2005

Muhan dojeon

Ovládací panel

Fanklub

(98)

Reklama

Reklama