Reklama

Reklama

Katja Woywood

nar. 10.05.1971 (50 let)
Berlín, Západní Německo

Biografie (1)

Katja Woywood, vlastním jménem Kathinka Wozichewskim, se narodila 10. května 1971 v Západním Berlíně, v Německu. Zahrála si v mnoha německých seriálech. První byla minisérie DER SCHATZ IM NIEMANDSLAND (1987). V roce 2001 si v seriálu KOBRA 11: NASAZENÍ TÝMU 2 zahrála Tanju Hoffmannovou v epizodě Únos. V německém akčním kriminálním seriálu KOBRA 11 hraje od roku 2008 od 13. série od epizody Okno šéfovou Kim Krügerovou.Mluví německy, anglicky a francouzsky. K jejím… (více)

Zajímavosti (1)

Kobra 11 (1996)

  • André Fux (Mark Keller) používal v seriáli na BMW 328i (E36), Mercedes-Benz C200 (W202) a Mercedes-Benz CLK 320 (C208), Tom Kranich (René Steinke) Mercedes-Benz CLK 320 (C208) a Mercedes-Benz CLK 320 (C209), Jan Richter (Christian Oliver) Mercedes-Benz CLK 320 (C208) a Mercedes-Benz CLK 320 (C209), Chris Ritter (Gedeon Burkhard) Mercedes-Benz CLK 320 (C209) a Mercedes-Benz C 350 (W204), Ben Jäger (Tom Beck) Mercedes-Benz C 350 (W204) a Mercedes-Benz E500 Coupe (C207), Frank Stolte (Johannes Brandrup) Audi 100 1.8 a BMW E36 325 TDS, Alex Brandt (Vinzenz Kiefer) Mercedes CLA, Ingo Fischer (Rainer Strecker) Ford Sierra 2.0, Kim Krügerová (Katja Woywood) Mercedes-Benz B 200 CDI a Mercedes-Benz GLK a Anna Engelhardtová (Charlotte Schwab) jazdila na Mercedese-Benz A 140, Lexuse LS 430 a Lexuse IS 250. (patrik1177)

Galerie (223)

Reklama

Herec

Filmy
2016

Die Truckerin - Eine Frau geht durchs Feuer (TV film)

2012

Komisař Costa: Smrt v kuchyni (TV film)

2011

Komisař Costa: Chuť na vraždu

2010

Plavba snů: Korfu (TV film)

2009

Kommissar LaBréa - Tod an der Bastille (TV film)

2008

Plavba snů: Havaj (TV film)

 

Robin Pilcher: Projekt láska (TV film)

2007

Beim nächsten Tanz wird alles anders (TV film)

 

Das Wunder der Liebe (TV film)

Reklama

Reklama

 

War ich gut? (TV film)

2003

Chci tě (TV film)

 

Das Glück ihres Lebens (TV film)

2002

Léto šťastného blázna (TV film)

2001

Rodinné sídlo (TV film)

2000

Krvavé prázdniny

 

Nakažen

1999

Osudný internet (TV film)

 

Sokyně v lásce (TV film)

1998

Gehetzt - Der Tod im Sucher (TV film)

 

Ohnivý běžec (TV film)

1996

Männer vom K3 - Eine saubere Stadt, Die (TV film)

1995

Unvergeßliches Wochenende... in Kanada, Ein (TV film)

1994

Um jeden Preis (TV film)

1993

Schicksalsspiel (TV film)

1992

Schuld war nur der Bossa Nova (TV film)

TV seriály
2019

Kobra 11

 

Poslední šťastné dny (S24E18)

 

Klient (S24E17)

 

Strážci z Engonie (S24E16)

  více epizod (11)
2018

Kobra 11

 

Hackerka (S23E13)

 

Slepá svědkyně (S23E12)

 

Ať žije Bollywood (S23E11)

  více epizod (12)
2017

Kobra 11

 

Král z Ahjády (S22E13)

 

Rodiče v utajení (S22E12)

 

Vyjížďka (S22E11)

  více epizod (16)
 

Rosamunde Pilcher

 

Nie wieder Klassentreffen (S01E141)

2016

Kobra 11

 

Na špatné straně (S20E16)

 

Válečná kořist (S20E15)

 

Triky (S20E14)

  více epizod (16)
2015

Kobra 11

 

Den zúčtování (S19E15)

 

Kde je Semir? (S19E14)

 

Fotbal, hra tvého života (S19E13)

  více epizod (13)
2014

Kobra 11

 

Mrtví se nevracejí (S18E14)

 

1983 (S18E13)

 

Superlak (S18E12)

  více epizod (10)
2013

IK 1 - Touristen in Gefahr

 

Kobra 11

 

Smrtelná volba (S17E15)

 

Ztracený přítel (S17E14)

 

Kocovina (S17E13)

  více epizod (14)
 

Kripo Holstein - Mord und Meer

2012

Kobra 11

 

V pasti (S16E15)

 

Rozpolcená (S16E14)

 

Potížistka (S16E13)

  více epizod (8)
2011

Kobra 11

 

Poslední móda (S15E14)

 

Výš, dál, rychleji! (S15E13)

 

Na mušce (S15E12)

  více epizod (11)
2010

Kobra 11

 

Operace Tygr (S14E15)

 

Beze stopy (S14E14)

 

Zatmění (S14E13)

  více epizod (10)
2009

In aller Freundschaft

 

Gefühl und Entscheidung (S12E31)

 

Kobra 11

 

Černá Madonna (S13E15)

 

Spiknutí (S13E14)

 

Nevěsta (S13E13)

  více epizod (11)
2008

Doktor z hor: Nové příběhy

 

Kobra 11

 

Kdo jednou lže… (S13E02)

2007

Plavba snů

 

Případ pro dva

 

Vertrauenssache (S27E03)

2006

Hotel snů

 

Indie (E06)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Die verschwundene Leiche (S06E08)

2005

Otec Braun

 

Smrt v klášteře (E05)

2003

Kobra 11 - Nasazení týmu 2

 

Únos (S01E05)

2002

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Der Hellseher (S03E05)

2001

Rosamunde Pilcher

 

Květiny v dešti (S01E42)

 

Vraždy v Kitzbühelu

2000

Loď snů

 

Seychely (E38)

 

Olympia 2000 (E37)

 

Utta Danella

1998

Místo činu

 

Tanz auf dem Hochseil (S29E15)

 

SOKO München

 

Eine Frage der Logik (S16E18)

1997

Pobřežní stráž

1996

Gegen den Wind

 

Freibeuter der Meere (S02E13)

 

Miese Typen (S02E12)

 

Talk Radio (S02E11)

  více epizod (10)
 

Místo činu

 

Der Phoenix-Deal (S27E17)

 

SK Babies

1995

Inseln unter dem Wind

 

Mordslust

1994

Loď snů

 

Dubai (E24)

1993

Ein unvergeßliches Wochenende

1992

Loď snů

 

Das Norwegen (E19)

1991

Místo činu

 

Smrt mladé dívky (S22E09)

1990

Hotel Paradies

1989

Die Schwarzwaldklinik

 

Rivalen (S03E20)

 

Ein Mädchen in Angst (S03E19)

1988

Die Männer vom K3

 

Fest im Sattel

1987

Doktor z venkova

1986

Der Schatz im Niemandsland

Host

Pořady
2004

Zibb

Ovládací panel

Fanklub

(8)

Reklama

Reklama