Reklama

Reklama

Střihač

Filmy
1989

Nastúp na svoj vlak (TV film)

 

Obrana Sokratova (TV film)

 

Pani Berta Garlanová (TV film)

 

Ráno ako pes (TV film)

 

Staroružová dráma (TV film)

 

Zlodarov les (TV film)

1988

Bez problémov... (TV film)

 

Exemplárny prípad (TV film)

 

Lovecký nôž (TV film)

Reklama

Reklama

 

Muž na správnom mieste (TV film)

 

Muži s plnou mocou (TV film)

 

Prípad poručíka Seeborna (TV film)

 

Svet môj, mám ťa rád (TV film)

 

Tokamak (TV film)

 

Zázračná rosa (TV film)

 

Žolík (TV film)

1987

Diera v hlave (TV film)

 

Dulcinea z Tobosa (TV film)

 

Koník z ebenu (TV film)

 

Mechanici (TV film)

 

Portrét Doriana Graya (TV film)

 

Priama úmera (TV film)

 

Zostane to v rodine (TV film)

 

Zákon rodu (TV film)

 

Zásnuby (TV film)

1986

Eygletiérovci (TV film)

 

Moliére (TV film)

 

Prvý deň podpredsedu (TV film)

1985

Raz, dva, tri (TV film)

 

Skon Paľa Ročku (TV film)

 

Zlatná krajina (TV film)

 

Čierna ovca (TV film)

1984

A keď som stretol lásku (TV film)

 

Dom pod morušou (TV film)

 

Dovolenka na zotavenie (TV film)

 

Heloisa a Abelard (TV film)

 

Mat na dvadsať ťahov (TV film)

 

Múdra princezná (TV film)

 

Stalo sa v našom mestečku (TV film)

 

Stretnutie pod starou píniou (TV film)

 

Ukradnutý biely slon (TV film)

1983

Chrobák v hlave (TV film)

 

Husiarka a kráľ (TV film)

 

Jožko Púčik a jeho kariéra (TV film)

 

Miesto pre dvoch osamelých cyklistov (TV film)

 

Múdra Gabriela (TV film)

 

Neúspešný (TV film)

 

Partia (TV film)

 

Rozprávkový kráľ (TV film)

 

Samej mi je smutno (TV film)

 

Sólo pre Cantus firmus (TV film)

1982

Farba tvojich očí (TV film)

 

Hrnčiarsky bál (TV film)

 

Krkavci (TV film)

 

Krásna múdrosť (TV film)

 

Najkrajší kvet (TV film)

 

O smelom krajčírikovi (TV film)

 

Oddychový čas pre sudcu (TV film)

 

Plač pre syna (TV film)

 

Slávne dievčatko (TV film)

 

Tri nevesty (TV film)

 

Vinník bez viny? (TV film)

 

Zločin a pokánie (TV film)

1981

Desiaty chlap (TV film)

 

Dve slobodné bez záväzku (TV film)

 

Hlavolam pre Mocninu (TV film)

 

Hlúpa rozprávka (TV film)

 

Labužnícka komédia (TV film)

 

Macbeth (TV film)

 

Nebráňme vtákom lietať (TV film)

 

Nedokončená partia (TV film)

 

Nápadníci (TV film)

 

Sokoliarova dcéra (TV film)

 

Čisté vody (TV film)

 

Čudné dievča (TV film)

 

Ďuro-Truľo (TV film)

1980

Hodina zažíhania sviec (TV film)

 

Hosť k štedrovečernému stolu (TV film)

 

Hrdina na titulnú stranu (TV film)

 

Mŕtvi maturovať nebudú (TV film)

 

Návrat kráľovho muža (TV film)

 

Potopená katedrála (TV film)

 

Prvé lásky (TV film)

 

Recept od starej mamy (TV film)

 

Sivá hmla (TV film)

 

Vojak a bratove slzy (TV film)

 

Zimozel (TV film)

 

Šachová partia (TV film)

1979

Eugen Onegin (TV film)

 

Manželčatá (TV film)

 

Na vysokej skale: Múdry blázon (TV film)

 

Na vysokej skale: Ovčiar Bebek

 

Opis života, utrpenia a smrti M. L. Kinga (TV film)

 

Platiť sa nebude (TV film)

 

Pochábeľ (TV film)

 

Priateľstvo (TV film)

 

Purpurový prach (TV film)

 

Sonatína pre páva (TV film)

1978

A ako Alžbeta (TV film)

 

Duša spoločnosti (TV film)

 

Einsteinov úsmev (TV film)

 

Ežo Vlkolinský (TV film)

 

Hĺbka ostrosti (TV film)

 

Kristína (TV film)

 

Muž z Manassasu (TV film)

 

Na vysokej skale: Spišský rebel

 

Portrét chlapca (TV film)

 

Poštár Lábus (TV film)

 

Riziko (TV film)

 

Spoločný menovateľ (TV film)

 

Spolužiak (TV film)

 

Srdce (TV film)

 

Vysoká cena (TV film)

 

Zhŕňajova nevesta (TV film)

1977

Amok (TV film)

 

Deň zvýšenej intuície (TV film)

 

Druhá láska (TV film)

 

Iní, ako ty a ja (TV film)

 

Kamarátka Jana (TV film)

 

Koncert bez ruží (TV film)

 

Lúčenie (TV film)

 

Nohavice (TV film)

 

Odsúdenie Paganiniho (TV film)

 

Poslední parlamentári (TV film)

 

Preloženie (TV film)

 

Zlaté klasy (TV film)

 

Červený muškát (TV film)

 

Šediny doktora Ondáka (TV film)

 

Škola klebiet (TV film)

 

Železný človek (TV film)

1976

Amerikán (TV film)

 

Balada o uznaní (TV film)

 

Hlas toho tretieho (TV film)

 

Karambol (TV film)

 

Kongres v Neapole (TV film)

 

Koža (TV film)

 

Krásna neznáma (TV film)

 

Krčma Pod zeleným stromom (TV film)

 

Kto prežije? (TV film)

 

Najvzdialenejšia hviezda na nebi (TV film)

 

Obhajoba sa nekoná (TV film)

 

Posledný pohárik (TV film)

 

Poľovnícky trojlístok (TV film)

 

Prvá nadovšetky (TV film)

 

Sen o Krištofovi Kolumbusovi (TV film)

 

Serafinka a Cézar (TV film)

 

Serenáda pre Martinu (TV film)

 

Zrnko vo vetre (TV film)

1975

Chlapské leto (TV film)

 

Ex libris (TV film)

 

Jeden zo siedmich (TV film)

 

Meridián (TV film)

 

Nemám čo povedať (TV film)

 

Odolať mrazu (TV film)

 

Predajňa 044 (TV film)

 

Profesor Sonnenbruch (TV film)

 

Svetlo severu (TV film)

 

Svetská krása (TV film)

 

Vzbura v ulici Sycamore (TV film)

 

Zlatá priadka (TV film)

 

Zrnko prachu (TV film)

1974

Buddenbrookovci (TV film)

 

Koktejl (TV film)

 

Leto, ktoré nedozrelo (TV film)

 

Lucrezia Borgia (TV film)

 

Netrpezlivosť srdca (TV film)

 

Od Silvestra do troch kráľov (TV film)

 

Osem žien (TV film)

 

Prvý deň sviatočný (TV film)

 

Serenáda (TV film)

 

Sprisahanie (TV film)

 

Zelma (TV film)

1973

Ako ostrihať manžela (TV film)

 

Cid (TV film)

 

Doktor (TV film)

 

Hviezdy na zemi (TV film)

 

Monna Vanna (TV film)

 

Nepriatelia (TV film)

 

Návšteva (TV film)

 

Odhalenie (TV film)

 

Piková dáma (TV film)

 

Pán profesor odchádza (TV film)

 

Statky zmätky (TV film)

 

Sólo pre bicie (hodiny) (TV film)

 

Timon Aténsky (TV film)

 

Vášeň vidieckeho herca (TV film)

 

Zlatý chlapec (TV film)

1972

Andrea (TV film)

 

Apollón z Bellacu (TV film)

 

Bačova žena (TV film)

 

Bračekovci (TV film)

 

Deň sa začína pred úsvitom (TV film)

 

Inšpektorov veľký prípad (TV film)

 

Iskrenie (TV film)

 

Orchester (TV film)

 

Policajná návšteva (TV film)

 

Predstavenie vo Fordovom divadle (TV film)

 

Príbehy zo života - Dlhé blúdenie (TV film)

 

Rodinná slávnosť (TV film)

 

Rosa na tráve (TV film)

 

Tesne pred záverečnou (TV film)

 

Zlaté rukavice (TV film)

1971

Cesta zarúbaná (TV film)

 

Hájnikova žena (TV film)

 

Smútok pristane Elektre (TV film)

 

Vaňušinove deti (TV film)

 

Čakám na svojho vraha (TV film)

 

Žiarlivé ženy (TV film)

1970

Falošný Nero (TV film)

 

Seansa (TV film)

1969

Moderato cantabile (TV film)

 

Portrét Doriana Graya (TV film)

 

Rozhodujúci krok (TV film)

 

Volpone (TV film)

 

Štyri svadby na jednom pohrebe (TV film)

1968

Dobrodružstvo pri obžinkoch (TV film)

 

Skutočná pravda (TV film)

 

Špinavé ruky (TV film)

1967

Trikrát zvoní vrah (TV film)

1966

Líšky, dobrú noc (TV film)

1964

Korupcia v justičnom paláci (TV film)

 

Odvaha (TV film)

1963

Kar na konci roka (TV film)

TV seriály
1975

Tridsaťdeväť stupňov v tieni

1972

Môj autor

1971

Sedem múdrych majstrov

Dokumentární
1986

125. výročie Memoranda národa slovenského (TV film)

1971

Stoj slnko - hýb sa zem (TV film)

Pořady
1987

Snehové sypané

1982

Sviatočné chvíle rodov Hontu a Novohradu

1978

Hrochoťská dolina

1974

Dúhová púť

1971

Kabaret vo výpravni

1964

Staré ale jaré

1961

Hráme bez zastávky

Divadelní záznam
1988

Ej, Ďurko, Ďurko

1986

Zvon bez veže

1985

Medzivojnový muž

1984

Mariša

 

Starší syn

1983

Muž, čo sa podobá levovi

 

Pani z mora

1982

Les

1978

Viťúzi

1977

Vojna a mier

1973

Ťululum

Ovládací panel

Reklama

Reklama