Reklama

Reklama

Zvukař

Filmy
2005

Pohádka o houslích a viole (TV film)

2004

Modrý Mauritius (TV film)

2001

Elixír a Halíbela (TV film)

1997

Princezna za tři koruny (TV film)

1992

Kocourkov (TV film)

1988

Zlatá flétna (TV film)

1987

Pan Pickwick (TV film)

1986

Co takhle svatba, princi? (TV film)

 

Lásky na zítřek (TV film)

Reklama

Reklama

 

Pavouk se smaragdovýma očima (TV film)

1982

Zpěváci na kraji nemocnice (TV film)

1981

Štědrý den bratří Mánesů (TV film)

1977

Ostrov plný písniček (TV film)

1976

Panenka z vltavské tůně (TV film)

1974

Křeslo pro gladioly (TV film)

1973

O ševci Matějovi (TV film)

Seriály
2010

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Knoflík (S07E06)

 

Pechfógl (S07E05)

 

Dvojčata (S07E04)

2009

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Cizí kluk (S06E09)

 

Novoroční projev (S06E08)

 

Komparsista (S06E07)

  více epizod (3)
2005

Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever

 

Nadměrné maličkosti

 

Bahno (S02E03)

 

Nehoda (S02E01)

2004

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

 

Don Juán (S01E03)

 

Víkend (S01E02)

 

Náhodička (S01E01)

 

Nadměrné maličkosti

 

Stavovské rozdíly (S01E09)

 

Duch modrého pokoje (S01E07)

 

Muž, kterého chtějí (S01E06)

  více epizod (4)
Dokumentární
2017

Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých (seriál)

 

Epizoda 10 (S02E10)

 

Epizoda 9 (S02E09)

 

Epizoda 8 (S02E08)

  více epizod (7)
2016

Adam Plachetka (koncert)

2015

Antonín Dvořák: Slovanské tance 1. řada, op. 46 (koncert)

 

Modlitba za domov (TV film)

2014

Když v tom jedou ženy (seriál)

 

Zimní hovory ze sedmičky (E06)

 

Mámo, já jsem tady (E05)

 

Letní hovory ze sedmičky (E04)

  více epizod (3)
 

Vyvoleni k utrpení (seriál)

 

Osudy židovského obyvatelstva na Šumavě od konce 2. světové války (E03)

 

Osudy židovského obyvatelstva na Šumavě mezi roky 1938–1945 (E02)

 

Osudy židovského obyvatelstva na Šumavě do roku 1938 (E01)

2011

Obrazy ze života Boženy Němcové (TV film)

2010

Velikonoce v Lužici a pod Lužickými horami (TV film)

2009

Krajan G. M. (seriál)

2006

13. komnata (seriál)

 

13. komnata Jožo Ráže (S02E14)

2005

Nezničitelný Vladimír Menšík (TV film)

Pořady
2021

Bohoslužba Apoštolské církve

 

Bohoslužba Bratrské jednoty baptistů

 

Bohoslužba Evangelické církve metodistické

 

Bohoslužba Starokatolické církve

 

Bohoslužba Českobratrské církve evangelické

 

Bohoslužba Českobratrské církve evangelické

 

Mše svatá 2. neděle postní

 

Mše svatá 2. neděle v mezidobí

 

Mše svatá 2. neděle velikonoční

 

Mše svatá 4. neděle postní

 

Mše svatá 4. neděle v mezidobí

 

Mše svatá 4. neděle velikonoční

 

Mše svatá 5. neděle v mezidobí

 

Mše svatá Květné neděle

 

Novoroční ekumenická slavnost 2021

2016

Teleskop

2012

Ceny Thálie 2011

2011

Ceny Thálie 2010

 

Planeta Yó

2010

Mamba show

 

Český lev 2009

2009

Český lev 2008

2007

O korunu krále Karla

2000

Pomáhejme si

1999

Bakaláři 1999

1994

Kavárna u Uršuly

 

Kupé

1993

O poklad Anežky České

1988

Miliónová Helena

1984

ABECEDA

1982

Možná přijde i kouzelník

 

Setkání s májem

1981

Navždy ženo zůstaň ženou

1980

Kytice pro TOČR

1978

Báječné ženy na létajících strojích

 

Co neodnesl čas

1974

Kabaret U dobré pohody

 

Silvestr je za dveřmi

1972

Silvestr budiž pestrý aneb Do půlnoci mnoho času nezbývá

1970

Televarieté

Divadelní záznam
2019

Poslední večeře

2011

Marie Stuartovna

 

Záhada

2010

Famílie

 

Poslední doutník

 

Teremin

 

Tři sestry

2008

Můj báječný rozvod

 

Tlustý prase

2007

Celebrity s. r. o.

2006

Akvabely

2002

Monte Cristo

Krátkometrážní
1997

Bakaláři 1997 (seriál)

1988

Láska na inzerát (TV film)

Skladatel

Filmy
2009

Láska rohatá (TV film)

2008

Fišpánská jablíčka (TV film)

 

Kouzelná tetička Valentýna (TV film)

2004

Zakletá třináctka (TV film)

Divadelní záznam
2010

Famílie

Ovládací panel

Reklama

Reklama