foto

Darija Pavlovičová

 • nar. 19.11.2001 (19 let)

Zajímavosti o tvůrci (4)

 • Zločiny Velké Prahy (TV seriál) (2021)

  - Darija Pavlovičová si nesměla holit podpaží. To byl požadavek režiséra Jaroslava Brabce. „Bylo to pro mne nepříjemné, nejsem na to zvyklá. Ale chápu to. Pro některé scény to bylo důležité, hlavně pro ty milostné. Malinko jsem se styděla, spíš jsem byla nervózní, jak to bude probíhat. Bylo kolem spoustu lidí, ale nebylo to tak intimní, jak se zdá,“ přiznala Darija Pavlovičová. (rakovnik)

 • O léčivé vodě (TV film) (2020)

  - „Nikdy by mě nenapadlo, že by mě někdo chtěl na princeznu, spíš bych to tipla na čarodějnici nebo čertici, ale byla jsem nadšená,“ uvedla Darija Pavlovičová. (SONY_)

 • O léčivé vodě (TV film) (2020)

  - „Hanka je velmi optimistická. Na vše nahlíží pozitivně. V žádné situaci si nechce připustit, že by bylo něco špatně,“ řekla o své postavě Darija Pavlovičová. (SONY_)

 • O léčivé vodě (TV film) (2020)

  - Do role princezny Hanky měla být původně obsazena herečka a baletka Valéria Frištik-Stašková, ta ale po čase oznámila, že je těhotná, a tak museli tvůrci najít náhradu, vlastně dvě náhrady, protože princezna Hanka se v pohádce objeví i jako malá. Podmínkou ale bylo, aby se sobě navzájem podobali. Kvůli koronaviru se casting musel udělat pouze online. Roli pak nakonec dostala Darija Pavlovičová a do role malé Hanky byla obsazena Stella Vidanová. (SONY_)

Herecká filmografie

Filmy

2021 Perinbaba a dva světy
2020 Bludy
O léčivé vodě (TV film)

TV seriály

2021 Kukačky (TV seriál)
Epizoda 13 (E13)
Epizoda 11 (E11)
Epizoda 10 (E10)
další epizody (12)
Zločiny Velké Prahy (TV seriál)
Host do domu (E10)
Tajemství (E09)
Zmizelá (E06)
další epizody (8)
2019 Linka (TV seriál)
Epizoda 3 (E03)