Reklama

Reklama

Ezra Miller

nar. 30.09.1992 (28 let)
Hoboken, New Jersey, USA

Biografie (1)

Ezra Miller se narodil 30. září 1992 ve státě New Jersey v USA do židovské rodiny. Jeho jméno proto pochází z hebrejštiny a znamená ‘pomocník’. Jeho otec Robert pracuje jako nakladatel a matka se věnuje moderním tancům. Jako dítě trpěl vadou řeči a proto začal v šesti letech s operním zpěvem. Díky této aktivitě zpíval například v Metropolitní opeře v New Yorku, nebo také vystupoval na americké premiéře moderní opery Philipa Glasse, White Raven.V 16 letech, po… (více)

Videa (15)

Zajímavosti (15)

  • Ezra sám sebe identifikuje jako queer, je prý otevřen vztahům bez ohledu na pohlaví, a proto se nerad označuje jako gay, hlavním rozhodujícím faktorem v jeho partnerském životě je láska. (Petestien)
  • Ezrovo celé jméno zní Ezra Matthew Miller a jeho rodiče jej zvolili podle Bible. (Petestien)

The Flash (2022)

  • Po tom, čo 15. októbra 2014 oznámili meno predstaviteľa pre hlavnú rolu, to vyvolalo medzi fanúšikmi predlohy vlnu nevôle. Naopak fanúšikovia herca Millera Ezru, vyjadrili mediálnu podporu prostredníctvom "hashtagu" (#supportezramiller). Miller sa zároveň týmto obsadením stal najmladším hercom, ktorý kedy získal výraznejšiu rolu vo filmoch od DC comics. (LuiCJ)

Galerie (103)

Reklama

Ovládací panel

Fanklub

(177)

Reklama

Reklama