Iron Man (2008)

O třídu (možná o dvě) lepší než Hancock. Povedený komiksový film.

První rytíř (1995)

Dva ze tří herců kolem kterých se to točí v této romantické komedii (kdo viděl Excalibur a Merlina tak to nemůže brát vážně) jsou herecky sterilní. Gere a Ormond jsou k uzoufání slabí a nepřesvědčiví. Celý film je potom urážkou artušovských legend. ---doplněno--- viděl jsem teď v televizi upoutávku na Nově, Gere a Lancelot, to je až absurdní, kdo pamatuje Lancelota v podání Nicholase Claye tak se smát prostě musí

Oko (2008)

Hérečka Jessica Alba??? :-D tak to byl teda trapas na druhou. Zcela zbytečný remake a totálně zfušovaná práce. Ale za tu hororovou komedii v podání Alby dávám hvězdičku :-b

Spalující touha (1999)

Film jsem viděl dvakrát a na podruhé to bylo o dost slabší. Není to tak dobré a rozhodně to není nejlepší Kubrick. Celkem nudné - děláme to všichni a každý po svém - nic převratného na tom není. Těch 2 a 1/2 hodiny bych po pravdě raději souložil než se na to díval znova.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Nelíbilo a nekoukám. Hlavní představitelky mi byly od pohledu nepříjemné - nafoukané hloupoučké husičky, ale už těžce za zenitem.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Slaboučký a hloupoučký seriál aneb trapné příhody ze života nudné snobky. PS. myslím, že S.J. Parker to nehrála, ona taková nafoukaná pipka asi bude i ve skutečnosti

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Van Helsing, Underworld 1,2 , Mumie 2 jsou proti tomuto vrcholem popcornové zábavy. Toto je béčko a ještě hodně špatné. Nic co by stálo za pozornost. Brendan Fraser se tímto z herce bez talentu pasoval na trapáka roku bez talentu - jeho životní rolí tak asi zůstane kolumbijský překupník drog z Bedazzled. Rob Cohen je potom horkým kandidátem na cenu Ed Wooda

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

No pokud si chcete zkazit náladu a zanevřít na fantasy tak si pusťte toto "veledílo". Katastrofální neúspěch a směšné pózování šestice dětí a teenagerů. Doufám, že dalších pět dílu nechají neposkvrněných

Království nebeské (2005)

Ridley Scott natočil v podstatě druhého Gladiátora i když zuby nehty dělal vše proto aby to tak nedopadlo. Jen malé dva rozdíly - Království nebeské je uvěřitelnější, ale zase se mnohem více táhne a postrádá spád.