Saw 6 (2009)

V podstate zase to isté. SSDD

Stmívání (2008)

Twilight je presladená, naivná romantická záležitosť s mnohokrát komicky vyznievajúcimi dialógmi, ktoré sú podávané so smrtkou v tvárach hlavných hrdinov. Cieľová skupina je jasne vymedzená, no napriek tomu, že už nemám -násť (asi preto ma napadlo zopár praktických komplikácií v súvislosti so studenou povrchovou úpravou zamilovaného upíra), nejaké nedefinovateľné čaro mi dovolilo sledovať túto detskú romancu bez žalúdočnej nevoľnosti (čo mnohým nebolo dopriate).

Hranice ovládání (2009)

Pre mňa to boli skôr hranice trpezlivosti, aj keď ovládanie tiež hralo dosť dôležitú úlohu. Tento film je určený obmedzenej (rozumej množstvom) skupine divákov a určite nie každého osloví. To ale neznamená, že keď my ostatní nehltáme to úžasné, len niekoľkými vyvolenými pochopené (každým po svojom, Jarmusch veľa informácií neposkytol), umenie, sme obmedzení my (rozumej mentálne).

Štvanec (2003)

Ten Tommy Lee stále niekoho naháňa.

Pach krve 3 (2009)

Ak sa vám do rúk dostane DVD s filmom Wrong Turn 3, silne neodporúčam pchať ho do prehrávača a keď sa tak vinou nejakej nehody stane, v žiadnom prípade nestláčajte PLAY. DVD sa dá využiť ako ozdoba do kamióna, na plašenie vtákov, či ako pekný darček najmenej obľúbenému rodinnému príslušníkovi.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Opäť seriál, kde všetko stojí a padá na hlavnom hrdinovi, jeho šarme (Fillion je frajer) a hláškach. A mne to v tomto prípade vadí s každým dielom menej a menej.

Drákuloviny (1995)

Na túto hovadinku treba byť správne naladený a ja som bola. Nie všetky fóry sa vydarili, ale asi žiadnej paródii sa nepodarí kompletne ulahodiť každému.

B.T.K. (2008)

Dneska už si film natočí asi hocikto. Žiadny skutočný príbeh, priatelia a horor už vôbec nie.