Elysium (2013)

Pěkné sci-fi, ale celkem nic přelomového, vše je předvídatelné do posledního detailu, scénář je napsán jak podle nějakého draftu. Samozřejmě vizuální stránka je krásná, ale podle standardu dnešních mainstreemových filmů. 65%

Kick-Ass 2 (2013)

Možná to nenakopává zadek jako jednička, ale stále si to drží svůj standard a svůj vtip, Hit Girl bude teď v mokrém snu každého chlapa, třeba i nějakých žen. Musím tedy vyzdvihnout střihy, které dle mého amatérského názoru byly prvotřídní. Kick-Ass se oběma díly trefil přesně do toho, co mám rád, takže pro někoho se to může zdát nadhodnocené, ale je to můj skromný, subjektivní názor. Celkově dávám 85%. Takhle nadšený jsem z kina dlouho neodcházel.

Seitokai jakuindomo - Seitokai jakuindomo (2010) (série)

Nevěděl jsem, jestli mam dát 3 nebo 4 hvězdy, nakonec dávám 4, protože, i když se některé vtipy opakovaly, občas se tam našel některý, u kterého jsem vybuchnul smíchy. Samozřejmě to musíte brát s nadhledem, jinak to ani nejde.

Defiance (2013) (seriál)

Prozatím 4, pokud bude seriál podobnější hře dám 5, pokud to bude jen kecačka (což podle trailerů atd. nevypadá), tak budu muset dát 3. Pokud někdo hraje tuto hru na xboxu, dejte vědět ;)

Lesní duch (2013) odpad!

Musel jsem odejit v polovine, hrozna kravina.

Bezmocný (2012)

Celou dobu jsem čekal na odpověď proč žena z auta utekla, když odpověď přišla ani už jsem ani o odpověď nestál, protože ta gradace k cíli byla tak dlouhá, že jsem skoro zapomněl začátek. 50%

Hanyeo (2010)

Když jsem dokoukal (tedy po nějaké půl hodině proklikal na konec) na film, řikal jsem si, co má vlastně s originálem společné? Název, herečku? Postrádá to spoustu vlastností, čím se stal originál The Housemaid od Kim Ki-younga již kultem. Jen velké řeči, obří dům, spousta šperků, nahá těla, drahé šaty, tímto se dá asi celý film popsat. 30%

Moje krásná učitelka (2011)

Celkem nezajímavý snímek se zajímavými herci. Julia by nemohla hát v žádném akčním filmu, protože lesk jejího úsměvu by zatemnil jakkýkoliv výbuch. Vlastně ve filmu se stane očekávané, nic, co by otrlý divák neočekával. Ale celkem fajn film, na který si za pár dnů ani nevzpomenu.

Temný rytíř povstal (2012)

Hodně zbytečných scén, dialogů a štáb se mi zdál hodně amaterský (zejména při střetu policajtů s teroristy). Pak z Gothamu jsem byl zklamán, v prvním díle vypadal úžasně, jak opravdu z komiksu, tady (po několika letech, více než 8) vypadá, jako každé jiné americké velkoměsto z dnešní doby. Moc dlouhé. Jinak samozřejmě Anne úplně nádherná, Caine pořád jen brečel, to mi přišlo hrozný, Bale to zahrál dobře, tak jak se na něj sluší a patří. Záporák výbornej. Takže 65% v kině. Btw. za pár minut má vybouchnout bomba a on má čas si načmárat netopýra na most, no úžasný!!!! .....

36. komnata Shaolinu (1978)

Na tomto filmu jsem vyrostl, takže nemůžu dát méně než 5.