Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Děj naprosto o ničem a konec ve stylu "live in peace forever" je pěkná hovadina. Upřímně jsem doufal, že všichni nový cucáci vychcípaj, protože mi sou uplně u p*dele a ti co svoje cool role "hrají" čtyři roky taky. Nevim kam jste všichni dali rozum, protože tohle je grandiózní nuda, i když jak se řiká.. na konci to bolí vždycky nejvíc. Konečně skončila ta největší romantická bublina ze všech.. ale mojí radost z tohoto konce ničí představa, že emo pubertaci se do kin budou v pristich letech valit dale a to na vyhladovele hry.. bill condom zničil vtip druhého a třetího dílu, děkuji pěkně. KONEC TVAJLAJTU - FOREVER.

I Love You Phillip Morris (2009)

Jim Carrey neni jen komik, tohle neni nikterak dobrá komedie, za každým vtipem stojí něco neveselého.. ale jako drama je to výborné. Sice měl Carrey takovýchto rolí už celou řadu, ale nevidět ho v roli aka ace ventura je fajn.

Rebelka (2012)

Pokud bylo Na Vlásku geniálním filmem, tak toto je dost slušná nuda. Jediné co film zachraňuje je krásná animace, která je stejná jako v Na Vlásku a příjemně komorní příběh. Většina postava je neskutečně nudná a plochá.. alespoň malá trojčata dokážou pobavit. A doufám, že se nevracíme do dob, kdy písničky, které v originále dobře zní, jsou do češtiny příšerně přezpívané. Snad mě vrah pixaru vyslyší.

Méďa (2012)

Celkem nuda, z tohohle se dalo vytřískat mnohem vííc, Mam dojem, že MacFarlane se na rozdíl od Family Guye držel hodně zpátky a až na pár fórků a hlášek to prosté nebyl on. Jedna hvězda za Reynoldse a "Lautnera", druhá za super nápad a třetí za několik naprosto perfektních hlášek, které si budu pamatovat (mimo to si budu určitě pamatovat Ribisiho, kterej byl naprosto perfektně odpornej).. jedna hvězda dolu za slušnost a druhá dolu za to, že to nebyla taková sranda.

Frida (2002)

Jestli by měl být název filmu nějak upraven, tak rozhodně by to nemělo být na "život a dílo Fridy", ale pouze "život..".. o jejím díle se toho moc nedozvíme, mnohem důkladněji je ve filmu zabrán její soukromý život, což určitě není na škodu. Nejlepší role Salmy Hayek.

Total Recall (2012)

Příliš sterilní a bez duše, slušná akce, ale chybí tomu lepší příběh. Jestli tohle měla být jedna z akčních pecek roku, tak se něco někomu nepovedlo. Moc se to podobá underworldům, ale to je na škodu.. S herci není problém, spíš s tím kdo to režiroval.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Skvělí herci, zajímavé prostředí, ale to je asi tak všechno. Co se autor snažil divákovi sdělit nevím, Wes Anderson má velmi osobité filmy a většina se mi jich velmi líbí, ale tento film nedosahuje kvalit at už života pod vodou nebo moonrise kingdom. Ale přece jen je to aspon originalni.

Do Říma s láskou (2012)

Za tento film si Allen zaslouží trošku negativní kritiku, předvídatelné, ne moc vtipné a bez nápadu. Nejlepší postava? Rozhodně Baldwin, na něm jsem visel očima a to samé platí pro Cruz. Nepochopitelně Allen do tohoto filmu nacpal příliš příběhů, příliš zbytečných příběhů. Sice ukázal něco z Říma, ale rozhodně zde věčné město nehrálo hlavní roli. Škoda.

Kokain (2001)

Syrovosti a skvělému Deppovi chybí silnější příběh, dvě hodiny se film točí na místě a bez výraznějších dějových zvratů plyne ke konci.

Atentát v Ambassadoru (2006)

Tenhle film má neskutečný potenciál, ale bohužel ho využil jen napůl. Robert Kennedy je nesporně velmi důležitá postava a možná trochu moc zastíněná jeho bratrem. Chápu záměr natočit film o lidech, jejichž osudy se na konci střetnou, ale proč proboha za každou cenu splétat snad deset lidských příběhů. Je to příliš velká snaha o natočení legendárního filmu. Mimochodem postava československé novinářky v podání ruské herečky je neskutečně rajcovní a zároveň irituící.. takže jestli nás takhle představili v USA, tak děkuji pěkně.