Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Pokud vypnete mozek, tak cool zábáva.Pokud ale čekáte, inteligentní thriller s mrazivou atmosférou z dílu prvního, tak to radši ani nepouštějte. Ale i přes trapný scénář, komické kung-fu mnichy se pořád jedná o skvělou zábávu.

Snowboarďáci (2004)

Zklamání roku 2004! A jedno z největších zklamání mého života!! Nevím kde se stala chyba, možná i mým obrovským očekáváním, že konečně i Češi natočili zas od dob Sněžek a machrů podobnou komedii pro náctileté. Ale Kotek, Mádl.. proboha... největší chudáci z ČR ..Vtipy bez pointy.. snowboarding bez humoru.. jen suché suché kecy.. Prostě rádi se opičíme po amících..atd. A Janák ani neví co sám zapříničil. Spustil menší éru teene-movies na našem území, jakoby jeden trapný pokus nestačil.. Experti, Panic je na nic, Raftaci.. atd...ale jo když jim na to lidi chodí a mají z toho money tak proč to netočit že.

Kameňák 2 (2004)

Jen proto, že jsem se narozdíl od prvního dílů parkrát zasmál. Ale i tak se jedná o jeden z největších shitů co náš národ kdy splodil. Dodnes se citím okraden za své peníze, které jsem vložil do rukou kina..

Kruh (2002)

Děsivá atmosféra střídá světlé okamžiky horšími, nicméně se jedná o nejlepší novodobý remake hororů. Jeden z mála filmů u kterého jsem byl napnut od začátku až do konce.

Země mrtvých (2005)

Jeden z nejhorších filmů na kterém sem byl kdy v kině!Nuda a zase nuda,absolutně bez děje.

Tlumočnice (2005)

Film drží nadvodou jedině výkony obou hlavních aktérů:Nicole Kidman a Seana Penna..závěr přímo katastrofální.

Dannyho parťáci (2001)

Skvělé promyšlené a ještě lépe zahrané Každý z členů Dannyho skvělé 11 naprostý profik. I jejich odporný soupeř Garcia skvělý. Kam se hrabe Mission Impossible..ale zase na Loupež po italsku něco schází, uvidimé co přinese pokračování.

Záhada vyvoleného (2002) (TV film)

Určitě jeden z nejlepších TV filmů co jsem kdy viděl.

Válka světů (2005)

Tenhle snímek je jeden z nejrealstičtější filmů posledních let tématiky katastrof a útoků mimozemských civilizací. Spilberg to natočil úplně jinak než ostatní točí katastrofické filmy¨a myslím, že výsledek je mnohem lepší než to bývá u jiných sci-fi filmů. Jestliže lze si představit jak by asi jiná mimozemská civilizace napadla tu naši, tak myslím že realita by se moc od tohoto filmu nelišila, výkon hlavní představitelky Dakoty Fanning úchvatný, jenž zastinuje herní úlet Toma Cruise. Dal bych i 5*, ale za ten nedotočený konec pouze 4*