Aljaška v plamenech (1994)

Jeden z těch ,,lepších" Seagalovských filmů.Ale i tak 3* by bylo moc.

Akta X - Film (1998)

Jelikož jsem nesledoval seriál tak proto mi tenhle film vůbec nic neříká.Tenhle druh zábavy není nic pro mne!

Agent WC 40 (1996)

Leslie natočil si i lepší filmy!

Blade 2 (2002)

Jako antifanoušek Blade musím uznat, že del Toro natočil překvapivě dobrý akční film. Nejvíce se mi líbili zrychlené akční scény.

Matrix Reloaded (2003)

Jednička se líbíla asi každému. Proč taky ne, když Matrix se stalo fenoménem po celém světě, filmem, který posouvá slovo FILM do zcela jiného rozměru a jiné dimenze. Tak asi nebyl jediný fanoušek kdo se na pokračování nemohl dočkat. Ale vše co jedničku dělalo kultem, se v pokračování ztratilo. Někdo namítne, že akční sekvence a triky jsou posunuty ještě o kousek blíže k dokonalosti. Ale třeba scéna neo vz. X*Agent Smith mi přisla dost ujetá. Místama mi Neoův obličej připadal jako z videohry. Ale i přes vytknuté chyby po vizuální stránce skvělé. Nicméně dialogy s vědmou atd, jsou až příliš intelektuální a fylozofické. V tom to mi Reloaded nejvíce vadil, v jednu chvíli se režisér snaží diváka ponořit do hlubokých myšlenek a za okamžik na něj vychrlí nějaký akční nářez. Jednička mi v tomto přisla mnohem ucelenější a stravitelnějsí.

Hledá se Nemo (2003)

Určitě lepší než Madagaskar, ale jistě nedosahuje kvalit mého nejoblíbenějšího animovaného filmu ÚŽASNÁKOVI. Skvělý humor, dobrý příběh. Nejlepší dabing NEMA ten mě dostal. Myslel jsem že tenhle film nemůže osobu starší 15 let rozesmát a pobavit, ale mýlil jsem se, skvělá poídvaná. 4,5*

Madagaskar (2005)

No mírné zklamání. Po vlně Shreků, Nemů, Úžasňáků jsem čekal další nadupaný animák, ale nedočkal jsem se. Nudný příběh, který ničím neviniká. Pochvalu si ale určitě zaslouží komando tučňáků, skvělá animace a hit - I like move it.

Poslední Mohykán (1992)

Určitě jeden z mých neojblíbenějších dobrodružných filmu, skvělá hudba,strhující a napínavá atmosféra,dojemnný a krásný závěr - ve svém žánru nëmá konkurenci!!

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Nevim co se komu nelibi,myslim z se jedna o povedeny snímek s excelentními dig.efekty,a take..jako milovník Star wars musim skvele ocenit zaverecny souboj na svetelne meče.

Mizerové II (2003)

Myslim, že tenhle film buď milujete nebo nenávidíte. Ja patřím k těm prvním. Pro mě se tenhle snímek stal nejlepším akční komedií jakou jsem kdy viděl. Skvělé automobilové honičky, kamera, bezkonkurenční dvojice Smith / Lawrence, gagy..SUPER! I přes obrovskou stopáž si BAD BOYS drží skvělé tempo. Michael Bay opět dokázal, že je součastná jednička mezi režiséry akčních filmů.