xxmartinxx

xxmartinxx

Martin Svoboda

okres Nymburk


Twitter: MartinSvoboda91
Facebook: martin.svoboda.14606
Instagram: marsv91

210 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Historie.cs (TV pořad) (2008)

  Dost možná nejvkusnější a nejodbornější český publicistický pořad. Nesleduju pravidelně, ale někdy na to narazím a jsem velmi rád, že i u nás někdo dokáže nasadit vysokou laťku.

 • poster

  Derren Brown: Magie a manipulace mysli (TV pořad) (2004)

  Derren umí v první řadě dobře oblbovat - je sranda na to koukat. Ve velké většině případů oblbne i mě, za což jsem rád.

 • poster

  Kdo přežije (TV pořad) (2000)

  Jediná reality TV, kterou si nenechám ujít. Survivor má vše od silných narativů po adrenalin. Dá se tomu hodně propadnout.

 • poster

  Hyde Park (TV pořad) (2010)

  Hezký nápad na pořad, ale skončí to často, jako u nás vždy, u nudné PR, nebo trapně útočných dotazů neuvažujícího davu. Výjimky spíš potvrzují pravidlo. // Edit: Vypadá to, že postupně se mouchy vychytávají a Hyde park je neustále zajímavější.

 • poster

  Události (TV pořad) (1993)

  Nejkvalitnější české zpravodajství. Žádný zázrak světové novinařiny, ale ostudu to rozhodně nedělá takovou, jak někteří tady píšou.

 • poster

  Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

  V jednoduchosti je síla. Stolek, dvě křesla, jeden Čech (soutěžící) versus druhý Čech (Vladimír). Víc nebylo třeba. Velmi vkusná soutěž, ja kterou se šlo koukat.

 • poster

  Top Gear (TV pořad) (1978)

  Auta mě naprosto nezajímají, nic o nich nevím a dokonce i samotnému řízení se spíš vyhýbám, proto že mě tenhle pořad baví, považuju za malý zázrak a předmět ke studii. Opravdu mi to není ani trochu jasné, ale je to tak.

 • poster

  John Oliver: Co týden dal a vzal (TV pořad) (2014)

  Jeden z těch nepříjemných příkladů, kdy si uvědomíte, že "hloupý Američani" jsou na míle někde jinde a vždycky budou. Ne kvůli vyšší průměrné inteligenci diváků, ale zkrátka velikosti kultury a popkultury, kdy něco chytrého a smysluplného může být pořád ještě masové, protože i menšina lidí v USA je pořád pár milionů hlav, takže má smysl pro ni dělat takovýhle pořad. Oliver (a jeho pravděpodobně masivní tým scenáristů a rešeržistů) to umí vybalancovat jako nikdo a jeho humor + agenda by měly být velkou lekcí pro kohokoliv, kdo se pokouší dělat "talk-show".