• Thriller

Death House (2017)

Céčkový Horor. Vidět Death House v 90. letech na videokazetě, tak fájn, ale v dnešní době, bleh ... ee. (87. hodnocení)

Climax (2018)

Horor v žádném případě !! Film ocení pouze asi jen fanoušci Gaspara. Já jsem mu nikdy na chuť nepřišel a u Climaxu jsem očekával, že by se to mohlo zlomit, ale bohužel. Prostředí je pekelně depresivní s dobrou techno hudbou, ale to je asi tak všechno. Nuda.

Pledge (2018)

Narazit na Horor, od kterého předem nic neočekáváte, ani o něm nebylo slyšet a vyklube se z toho celkem fájn podívaná, narozdíl od ostatních komerčních hovadin, vždy potěší. Není to sice žádná řezničina, i když pár chutných scén se tu najde, jedná se spíše o psychický teror. Má to solidní atmosféru, slušný rozjezd, příjemnou stopáž. Já jsem spokojený. Lepší 3* (150. hodnocení)

Overlord (2018)

Vizuálně perfektní, ale ničím jiným to moc nepřekvapilo. Prostě taková  televizní, válečná, lehce krvavá blbůstka. Mohlo se přidat více na Gore. Herecké obsazení mohlo být také lepší. Film ale odsejpá, jako jednohubka k večeři dobrá a najde se i pár slušných scén, při kterých jsem se dost lekl.

Mladí zabijáci (2018)

Osobně jsem tedy čekal větší nářez. První hodina nepřinesla téměř nic, no pak se to trochu rozjelo. Krásné a šokující ? Krásný ty holky nebyly ani náhodou, jejich styl je tak 15-17 let, šokující ? V čem ? Ten závěr, kdy střílejí do auta, tomu jsem se musel smát, jak moc drsný to bylo. Ale jedno se musí nechat, je to moderní, cool film pro náctileté. Scéna v koupelně s "tatínkem" byla výborná. Slabší 3*

Let Her Out (2016)

Prostě Kanada. Nemastný, neslaný. Úvodní šukací scéna s následnou sebevraždou byla fájn, ale celý film je nudný, dialogy o hovně, nulová atmosféra a hlavní postava bůhví jak sexy taky nebyla. V 50. minutě jsem to chtěl už vypnout, ale jelikož mi tohle smrdělo v pc už nějaký ten měsíc, tak jsem to prostě protrpěl. Chválím pár krvavých scén, ale taky to nebyla žádná hitparáda. Zklamání, ale na to už jsem si u hororů z Kanady zvyknul. (370. hodnocení)

Hotel Artemis (2018)

Já tu čtyrečku tady plácnu. Líbilo se mi prostředí a high-tech vychytávky. Akční to moc není, ale vůbec mi to nevadilo. Slušný film.

Captain Marvel (2019)

Celkem zklamání. První hodina byla vážně utrpením, finále výborné. Možná jedna z nejslabších Marvelovek. (Kino Kralupy nad Vltavou)

Hráčské doupě (2017)

Sem tam vtipné scény, sem tam to stálo za hovno. A dost mi vadila Amy. Pro mě jeden z horších filmů Ferrella.