tom912

student

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 19.5.2013  12:39

Normální stupidní gay film, toť vše.

• 4.1.2013  21:20
    Pád do tmy (2005)

Normální zabíjačka jak já říkám, kdyby se ty potvory nechali ukryté a čas od času by nás vystrašil křik, šramot nebo že by jednu z nich vtáhl k sobě byla by to atmosférická lekací paráda. Čtvrtou hvězdičku přidávám za dobré lekačky a za klaustrofobickou atmosféru, jinak by to byl setsakramentský průměr. 70%.

• 4.1.2013  11:36
    Talhotblond: (2009)

OMG! V Americe je fakt možné všechno, tu krávu bych zavřel aby zčernala, odporný prase to je. 65%.

• 2.1.2013  21:42

Musím uznat hodně dobrý duchařský horor s výborným Raynoldsem s tím, že nálepka podle skutečné události tomu dává ten správný rozměr. Za mě spokojenost, víc takových dobrých duchařin. 80%.

• 2.1.2013  18:51
    Doom (2005)

Jenom tupá vyvražďovačka ala Vetřelec. 45%.

• 1.1.2013  14:53

Nejlepší pohádka 90. let a to z toho důvodu, že aspoň pramálo má z té pohádkové atmosféry z dřívějších pohádek, ale opravdu je pramálo, ale hodnocení musím zvednout, dyť sem na tom vyrůstal, takže by se dalo říct, že to je tak trochu srdeční záležitost, jestli je to dobře nebo špatně nevím, ale kdykoliv je v telce, zalehnu do postele a čučím jak přibitej. Lucka Bílá rulez. 75%.

• 1.1.2013  14:47

Nemám rád moderní pohádky, přímo je nenávidím a po pár desítek minut je vypínám a hodnotím odpadem, ale osud tomu chtěl, že Dešťovou Vílu sem nechal běžet dál a ejhle, bavila mě a moc. Ano, je to další z těch moderních pohádek bez pohádkové atmosféry, toporných herců a hrozných triků, ale dvojka Donutil a Nárožný ten film utáhnout a co víc už dlouho mě Eva Vici Kerekes přesvědčuje, že je dobrá herečka a hodila se mi tady, plus bych dal za výpravu, dešťovou vílu ala Lenička Vlasáková, ale co je klenotem nejvíc tohohle filmu je hudba, ta mě odzbrojila doslovně, sice je to jenom na tři hvězdy, ale i ty ty tři si 100% zaslouží, no jo vyjímka potvrzuje pravidlo. 65%.

• 28.12.2012  18:23

Docela fajn, ale místy nuda. 75%.

• 24.12.2012  11:14
    Co takhle svatba, princi? (TV film) (1986)

Za ty písničky. 75%.

• 23.12.2012  10:10
    Avengers (2012)

Užasný komixový blockbuster ale né všech dob, na můj vkus málo akce a více plků, ve dvojce to chci naopak. 85%.

• 23.12.2012  10:07

Špatný vtip, takhle sem se nenudil už hodně dlouho u akčního filmu, vlastně ono to moc akční není, spíš taková trapná komedie ( parodie ) na akční žánr což mě vůbec neoslovilo, z Cruise je mi čím dál víc zle, už se tam nehodí a Pegga hodnotím jako největší castingový omyl v dějinách akčního filmu. 50%.

• 23.12.2012  10:04
    Prometheus (2012)

Popcornová blbost jak vyšitá, ale já se báječně bavil. 75%.

• 12.12.2012  16:58

Chvíli sem měl pocit, že se dívám na historickou telenovelu, fuj. 45%.

• 12.12.2012  14:47
    Vřískot (1996)

Popcornová hororová záležitost, dnes už klasika. 75%.

• 9.12.2012  15:01
    Rebelka (2012)

Dojemný příběh, perfektní, keltská hudba snad nejlepší co sem doposud slyšel ( většinou v hraných filmech ) a hlavní píseň od Lucky Vondráčkové je jen třešnička na dortu, ale jelikož sem se díval s českým dabingem pár procent musím ubrat, opravdu se mi poprvé u animovaného filmu stalo, že mě do uší drásá nepřirozený hlas hlavních postav, dabéry bych nechal popravit pro výstrahu, že takhle se to nemá dělat! 95%.

• 9.12.2012  13:32

Asi sem citlivej bo co. 75%.

• 8.12.2012  13:18
    Letec (2004)

Jedinou slabinou tohoto snímku a pro mě dost zásadní je jeho přemrštěná délka, ale jinak je takřka vše dokonalé od hudby přes herecké výkony Blanchett v čele s DiCapriem, po výpravu a dramatickou složku soudního líčení. Zkrátit to a byl by to nezapomenutelný životopisný zážitek. 80%.

• 5.12.2012  21:20
    Román pro muže (2010)

V jedničce to zachraňovala Simonka Stašová, tady bohužel ani ten Miroslav nestačí, bože to jsme to dopracovali. 5%.

• 5.12.2012  17:03

Nejtrapnější blockbuster od té doby co vznikl pojem blockbuster, sice triky úžasné, ale s akcí a tou nudnou vatou nevyvážené, na druhou stranu občas zábavné, ale to je tak vše. 65%.

• 2.12.2012  10:29
    RoseBud (2004)

http://vimeo.com/27552752. 70%.

• 1.12.2012  12:26
    Miami Vice (2006)

Špatný vtip a to doslova. Plejáda hvězd, hezké obrázky a dialogy o ničem. Prostě nuda v tom pravém slova smyslu. 40%.

• 30.11.2012  18:30

Opravdu to nechápu, taková kravina, ale nemůžu se zbavit dojmu, že to začíná být po 20 letech stejná kultovka jako jednička, čiší z toho jak mladí a blbí studenti na lyžáku o něčem sní, ale po 25 letech vystřízliví do reality, která jim podkopla jejich ideály, možná je to taky z toho, že mám už teď ten samý pocit. 70%.

• 30.11.2012  18:23

Kdo byl na lyžáku, ten ví. 100%.

• 25.11.2012  16:21
    Ostrov (2005)

Nejvíce se Bay soustředil na dokonalost podzemního klonového světa, do té doby co jsme v podzemí je to scifárna jak brno zasluhující sto procent hodnocení, ale jakmile se dostaneme na povrch tak to ztratilo tu onu scifi atmosféru a vizuál, připadalo mi to hodně civilní a realistické na to, že to má být budoucnost, ale Bay to vynahradil akčníma sekvencama ala honičky na dálnici, které on umí. Suma sumárum nadprůměrné scifi béčko s vynikající ústřední dvojicí, burácející hudbou a akčními momenty. 1.1.2013 - PS: Zvyšuji hodnocení na pět hvězdiček po druhém zhlédnutí, Bayi, nesnáším tě jak svým typem režírování tupé akce, honiček, výbuchů a kamery mě umíš odrovnat, jsi jediný u kterého to dovolím a plně si tvoje ''blbosti'' užiji. Opravdu Ostrov má tak úžasné svěží blockbusterové tempo, že nemohu jinak. 85%.

• 24.11.2012  20:55
    Super drbna (TV seriál) (2007)

Jelikož mi říkají jaká sem strašná drbna v tom našem malém městě na Moravě, tak tenhle seriál sem si nemohl ujít a musím říct, že se mi zaryl pod kůži, dyť to je prakticky můj svět, takže hodnocení bez debat. 100%.

• 24.11.2012  12:18
    Pusinky (2007)

Na debut slušný. 65%.

• 23.11.2012  11:08
    Madagaskar 3 (2012)

Až mě to dojalo! 95%.

• 23.11.2012  08:50

Ten film má tolik, tolik chyb, jakých se v dnešní době dělají v každé nové české komedii a které byly i u Žen v pokušení, ale pan Vejdělek umí vytvořit takovou pohodovou atmošku, že si film úžasně užijete a z hodnocení bohužel ( bohudík ) nemohu dolů, pro mě milé překvapení jako už o zmiňovaných Žen v pokušení. Víc takových komediích. 75%.

• 21.11.2012  13:02
    Lorax (2012)

Rozhodně o něco lepší než příšerný, trapný a nudný Horton, ale pořád jenom průměr, ty písníčky jsou zlo, animace moc umělá. 60%.

• 21.11.2012  10:57

Doba Ledová společně s Madagaskarem jsou filmové značky, které umí pořád zaujmout, pobavit, nenudit a asi nejsem sám kdo má ten pocit, jen pro srovnání výdělky pixaru jsou daleko, ale daleko za sériemi Ice Age a Madagascar a o něčem to svědčí. Studia našli zaručený recept, který funguje ikdyž se recykluje, paroduje samo na sebe, ale rozhodně je to lepší než zkoušet něco nového a doufat jestli se to ujme viz už zmíněné filmy od Pixar ( mimochodem Pixar miluji stejně), ale kdybych měl rozhodnout po čem sáhnu, když se nudím nedělního odpoledne, budou to tyto dvě série, jsou mi totiž mému ''dětskému'' srdci přeci jen bližší. 90%.

<< předchozí 1 2 3 4 5