• Thriller

Valerian a město tisíce planet (2017)

Som nadšený. Piaty element sa prebudil po 20 rokoch a prvé čo so svojou intergalaktickou erekciou urobil bolo, že vyťahal Avatara za uši pekne odzadu. Fantázia, 20 rokov som nevidel niečo tak trhnuto dokonalé.

Únos (2017)

Takto nepriamo natočiť film keď máme toľko reálnych, pravdivých podkladov je ako keby mal nad ním dohľad sám Mečiar, alebo taký Svechota. Pre viac informácií odporúčam pozrieť: https://youtu.be/1BXBWt4sPMI

7 životů (2017)

Atmosférické, nápadité, scifi, ktoré sa hrá s realitou. 7x dobre zahraté.

Wilson (2017)

Wilson je magicky-dementný, má svoj svet, nie hlúpy, naopak, iba nie tak úplne normálny. Čudákov svet v "čudnom" filme.

Čára (2017)

"Nemastné/neslané". Nepomohli tomu veľmi ani nadávky na ktoré sa určite spoliehalo. Film strácal dynamiku už na úvode a ťahal sa ako sopeľ cez slamku. Našťastie mal pár svetlých a čiernych momentov, ktoré zachránili jeho reputáciu.

Arès (2016)

V hladine príbehu priemerný film nebyť skvelej atmosféry, ktorá úplne ponorí do špinavého scifi sveta kde ľudský život nemá žiadnu hodnotu. Alebo som iba ponorený do reality od začiatku.. ?!

Uteč (2017)

Síce nie na prvý dojem, ale štýlovica a originalita aj napriek miliónom klišé. Paradox. Spoiler :Stepfordskí černosi. 70%

John Wick 2 (2017)

Oproti jednotke totálna katastrofa. Ako bonus amatérske spomalené zápasy..

I dva jsou rodina (2016)

Zo začiatku som mal pocit, že ide o precukrovaný, prvoplanový brak. Z časti, áno. Film je presladený, prifarbený, teraz nenarážam na Omara, (v dnešnej dobe treba dávať pozor na NAKU) farbou a cukrom som myslel, prílišné zvýraznenie charakterov postáv a vzťahov medzi nimi. Dôraz sa kládol aby tento vzťah a osud vytvorili čo najcitlivejší zážitok u diváka, preto aj tých smutných viac než 80% v hodnotení, verím. Ja mu však dávam 4**** možno z úplne iného dôvodu. Tento film ma v sebe veľmi silný odkaz, ktorý mi je veľmi blízky a tým je : žiť naplno.

Pitbull: Nové pořádky (2016)

Drsné, kvalitné, výborne zahrané, výborné výkony všetkých hercov, dokonca aj toho besného psa. Čo viac chcete? Prestrielané kolená, odrezané prsty, zabité deti, korupcia, charakter, rozbité držky, špinavé prostitútky, bdsm škrtenie. 80%