• Thriller

Blade Runner 2049 (2017) odpad!

Urobiť z blade runner snímok plný kecov o hlbokom dne vákua, tak to chce odvahu, žiaľ aj tá vyšla na zmar.. Jednoducho nič bude vždy o ničom a je úplne jedno ako sa to tvári. Hľadať hlbokú hypnožumpu v tomto braku je odpad mimo môjho vkusu.

Hora mezi námi (2017)

Katastroficky, zúfalý pokus o funkčnosť tohto filmu. Žiaľ, ale nefunguje nič. Atmosféra žiadna, príbeh tuctový, herecké výkony úbohé. Jedna hviezda za peknú prírodu.

Dunkerk (2017)

Umenie, hudba, obraz, línia deju, dokonalá atmosféra, originalita, jedinečnosť. Takýto film tu ešte nebol.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Žiaľ.. Predošlý Kingsman neprekonaný, čo je horšie tak ani nedosiahnutý.. Dôvody : Málo vtipu, málo akcie, slabý príbeh a k tomu USA trápnosť s kovbojmi.. 50%

Geostorm: Globální nebezpečí (2017) odpad!

Som myslel, že tieto usa béčkové odpady skočili v druhej polovici 90.rokov. Film prekvapil, čakal som odpad, ale toto bol neuveriteľný hnoj.

Darkland (2017)

Nechápem, prečo vyčítať filmu to, že podobný príbeh bol x krát sfilmovaný, romantickému filmu tiež nik nevyčita dementnú, klišé jednoduchosť. Pomsta za smrť brata tu už bola, no tento film ju servíruje bezkonkurenčne chladno, tvrdo a nemilosrdne, navyše atmosféra by sa dala krájať. Skutočná kvalita oproti usa holýúd-shitom.

Superpolda (1980) odpad!

Zbytočný sentiment. Nevidím dôvod hodnotiť tento brak lepšie ako odpad len preto, že v období kedy vznikol "nebolo veľmi na čo v bedni pozerať" .

Pirko (2016)

Špinavý, tvrdý, autentický film, ktorý nemá v tomto smere v podstate rovnocennú konkurenciu. Hypno-svinstvo o jednom tragickom osude. Dobrodružno-dramatické, špinavo-neľudské.

Blok 99 (2017)

Keby v pozadí hrala veselšia hudba aj by som sa počas celého filmu smial. Akože toto mala byť ukážka brutality? Hromotlk čo má v nohách silu lisu? Toto bol najväčší mínus filmu. Ako alternatívu by som radšej atmosférický Shot Caller 2017.