Bloodrayne: Třetí říše (2010) odpad!

Pravděpodobně nejlepší díl Bollovy série. Ještě tak dvacet dílů a podobným tempem se dostaneme možná k něčmu, co by se dalo nazvat koukatelné. Rayne se konečně ve třetím díle dostala tam, kam patří a ono to kupodivu funguje. Co ovšem nefunguje je amatérské herectví, mizerný střih, tupý příběh a v podstatě uplně všechno, co se ve snímku objeví. A to že tam Boll přidal více nahoty snímku na kvalitách nepřidá.

BloodRayne 2: Vykoupení (2007) odpad!

Podobné zvěrstvo jako jednička. I když v mnoha ohledech to zavání kvalitou špatného béčka, který by si vysloužila možná i tu jednu hvězdičku, jednoznačně amatérské pasáže s vyloženě dementními dialogy mi dát lepší hodnocení než odpad prostě nedovolí. Tohle ne.

Status: Nežádoucí (2007) (seriál)

Hodnocení po prvních pár dílech. Potenciál Burn Notice má...

Muž taiči (2013)

"Debut Keanu Reevese v asijské koprodukci, kde budou bojová umění hrát prim? Sem s tím!" Aneb jak si krásně naběhnout. Tak nezaujatý snímek, u kterého nejde myslet na nic jiného než na citoslovce "meh" při každém druhém záběru. Keanu Reeves podává zaručeně nejhorší výkon svojí kariéry coby herec a jako režisér to příliš nespravil. Většinu času slušná akce, nicméně bez nápadu, bez zápalu a naprosto bez atmosféry. Man of Tai Chi je zbytečný snímek, který je ukázkovou ztrátou času. I když, ty dialogy jsou občas tak blbé, že jsou až zábavné. Jednoduše a prostě: hodina a třičtvrtě soubojů lepší i horší kvality a prachmizerné vše ostatní co tohle cvičení dělá filmem. [30%]

Pot a krev (2013)

Michael Bay a jeho malý velký film. Pokud chcete vidět, jak to dopadne, když ta největší mašina na popcorn v Hollywoodu podřadí na nejmenší rychlostní stupeň normálních filmů, tady to nenajdete. Kromě výbuchů a s minimem akce je totiž Pot a krev jinak plnokrevná Bayovka, která jeho fanoušky nezklame a ty ostatní vyloženě nudit nebude. Dějově by to sice mohlo být propracovanější a metráž trochu střídmější, nicméně humor tam je, herecky i atmosférou je to solidní a nuda to koneckonců tak není. Jen by to mohlo být lepší. Tak třeba příště, Mizerové III čekají, Michaele. Jinak, pokud je tohle doopravdy podle skutečné události, člověk se musí jen smát nad demencí některých jedinců. [65%]

Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury (1998)

To, že tu je péčko ještě docela chápu. Nemám však potřebu hodnotit každou druhou prasárnu co jsem viděl. To že tu ale budou i sex tapes bych celkem nečekal. Ale tak co už. Jedna symbolická hvězda z nostalgie.

Unesená (2012)

No tak na Nicolase v poslední době poměrně slušné do značné míry i průměrné videobéčko. To ovšem neznamená, že by to byl kdovíjak kvalitní snímek. Mizerné herecké výkony, hodně slabý a hloupý scénář a v podstatě nic proč snímku věnovat hodinu a půl času. Simon West není vyloženě zklamáním za kamerou, nicméně rutinní akce ani zdaleka nepřipomíná chvíle jeho největší slávy. To co je mimo akci jakbysmet.

Hadí oči (1998)

Řemeslně perfektní, po obsahové stránce už tak moc ne. Hudebně, příběhově i herecky je to stoprocentní rutina, kterou zvedá naprosto neomylný režijní projev Briana De Palmy.

Snížit se (2009)

Opravdu zvláštní film, který do značné míry uvěřitelnou atmosféru a osobité vyprávění příběhu s trochu přímočarou a do značné míry klasickou stavbou. Zajímavý nápad a vůbec vše ostatní je bez problému na tři hvězdičky, ta čtvrtá je jen a pouze za Roberta Duvalla. Herec, který je právem sázkou na jistotu, přivádí poustevníka Felixe k životu takovou měrou, že vám ještě nějakou dobu zůstane v hlavě.

Souboj Titánů (2010)

Ou. Dlouho jsem tomuhle remaku odolával. Nějak se mi nechtělo věřit, že by mi tenhle snímek měl co nabídnout. A je to tak. Bohužel i přes to, že snímek má naprosto neskutečně našlapané herecké obsazení, nemá to na kvalitě výsledného snímku jakoukoliv roli. Hloupé, plné patosu a navíc s ne zrovna sympatickou výpravou. Po nabušených trailerech tak nakonec přišel snímek, který v konečném důsledku nemá v podstatě co nabídnout. Pár slušných akčních scén které zabíjí úkroky 3D a nepříliš sliné CGI a solidní hudební doprovod Djawadiho drží snímek jakž takž v průměru. PS. Některé dialogy by si vážně zasloužily zarámovat na zeď.