Noc v domě hrůzy (2007)

Ta nejprůměrovatější teenagerská vyvražďovačka, co by tak mohla vzniknout zprůměrováním všech průměrných teenagerských vyvražďovaček za poslední průměrné roky. Gore je průměrné, obličeje průměrné, bafačky průměrné, konec ohraný a tedy průměrný. Prostě jeden z nejprůměrovatějších průměrů ze všech průměrů, co jsem za poslední průměrné noci viděl. Klaun je ale vážně hnusný a při prvním skoku psa jsem se doopravdy leknul, takže to nemůže být za 2, ale nakonec tři docela silné hvězdičky, protože na druhou stranu, v tom filmu není nic vyloženě špatně.

Grace (2009)

Příběh alternativní pizdy, která krmí kocourovi sojové mléko, baští veganskou stravu, ukájí se zíráním na Animal Channel, kde se mučí zvířata a vůbec jí nevadí, že bude rodit mrtvolku, hlavně když to bude dostatečně alternativní, tj. do vody a mimo porodnici. Bezchybně šílená tchyně a nepříčetná porodní asistenka, která vypadá jako ségra Deany Jakubiskové, uzavírají úžasné femdom trio, no co vám budu vykládat, jak se tam objeví chlap, je po něm. Je to všechno výchovou, no jen si to vezměte, narodit se do takového prostředí, to musí jednomu pít krev. A víte proč se jí to všechno stalo? Protože nežrala maso! Venkoncem slušný průměr na jedno skouknutí.

Kverulantka (1987) (TV film) odpad!

Když už odlovím nějakou původní českou tvorbu, tak šlápnu do takovýho hovna.

Maxipes Fík filmuje (1978) (TV film)

Nevečerníčkový díl, stojí to za to. Památná věta: "Co to je inteligentní?" "To jako že není blbeček"

Živí mrtví (2010) (seriál)

Asi jsem viděl jiný seriál než bohužel většina mé topky. Po shlédnutí první série si pamatuju jediné - nic se tam nedělo a pořád žvanili, žvanili a žvanili. Dělat titulky k tomuhle seriálu muselo být peklo. Myslel jsem, že je to film o zombících a přitom je to film o tom, jak skupina lidí žvaní o zombících. Nevím, jestli dám druhé sérii šanci. Víc se žvaní snad jenom v Gilmourových děvčatech.

Dům smrti (1971)

Hohohohohoho, tak tohle bylo pěkňoučké pokoukáníčko, plné strašidýlek, voskových figurek, zlobivých holčiček a ůpýrú. Přidávám se k ostatním hodnocením - jeden z nejlepších povídkových filmů. Hodně silné 4 hvězdy.

Creepshow (1982)

No že by to byla legrace k popukání, tak to rozhodně nebyla. Stephen King v roli venkovského debila byl sice okouzlující, ale jenom první tři minuty, pak už to bylo otravné. Krátká stopáž jednotlivých povídek naštěstí nestihne nudit, děj běží jak mladé štěně a poslední povídka s brouky je vskutku povedená. Za zmínku stojí Ed Harris s úžasným účesem v první povídce a Leslie Nielsen zase potvrdil, že hnusáky umí dokonale. Tři hvězdy ať nežeru.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Za tu krásnou Šeherezádu musím napařit jednu hvězdu, jinak bych nespal :-) jinak je to někde poměrně hluboko pod úrovní Ordinace/Ulice.

Tell (2012)

Pěkně natočené nic s přihlouplým koncem. Škoda přeškoda.