Temné lesy (2003)

Tri jen diky fakt bozi atmosfere (temnej norskej les a jednoduchy znervoznujici hudebni podkres funguje skvele), ale to je tak vsechno. Klise pribeh mi nevadi, ale ze se postavy chovaji jako vylozeni kreteni uz docela jo. Mame tu holohlaveho nesympatickeho typka, u ktereho jsem doufal ze zemre jako prvni, at uz se na jeho priblby smich nemusim divat. Dale vecne zmateneho blondaka s psima ocima (asi nejzajimavejsi postava), tmavovlasou couru, svetlovlasou nudnou necouru a fakt divneho zamestnavatele vazbice, ktery tenhle divny vylet neukonci i kdyby slo o krky. Prvni pulka super, pak to jde dolu, konec stoji za hovno. No nic, blizi se pulnoc, jdu do lesa.

Občanský průkaz (2010)

Prvni pulka komedialni, druha celkem depresivni, a me to (i pres kapku natahlou stopaz) docista rozsekalo. Muzu podepsat - nejlepsi cesky film od Pelisku (ale na Pelisky to v zadnem pripade nema). Kazdopadne prijemne prekvapeni, prijemni herci (zral jsem to i tem mladym) a celkem syrovy nahled na to, jak to v tom policejnim state vlastne vypadalo, a jak se to lidi snazili nejak prezit.

Jak vycvičit draka (2010)

Prijemne, vtipne, hrave a se super akci.. na poli animovanych filmu u me bez vyhrad klidne napalim petku, stalo to za to. Sablona s koulema, a to se mi libi. S Toy story 3 nejlepsi animak roku (ale srovnavat je vedle sebe nebudu, jsou to uplne jine animaky).

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

Trapny pozer a jeho detinske megatriky, ktere dela "pro vsechny tyhle skvely lidi!". Jeste trosku vice demence, a byla by z toho vynikajici parodie na vsechny kouzelnicke show.

Predátoři (2010)

Jsem utahany, tak jen jednou vetou: mohlo to byt lepsi, mohlo to ale byt i sakra horsi, v kazdem pripade je to fajn -> lepsi 3.

Dostaň ho tam (2010)

Jo, s Aldousem Snow je celkem prdel :-) Kdyz jsem se dozvedel, ze se chysta neco jako spin off kopacek (ktere me mimochodem trochu nudily), ktery se budou motat jen kolem toho sjeteho rockera, rikal jsem si ze to je trochu malo, jak jen to bude fungovat? Ale ono to funguje prekvapive skvele. Film je sice totalne sjety, ale taky totalne zabavny, smal jsem se fakt skoro porad. Naprosta spokojenost a zatim pro me nejlepsi komedie roku!

Karate Kid (2010)

Diky Jakiemu jsem se citil jako doma, ctvrta hvezda patri jemu! Nicmene ani mladej Smith neurazil. Popravde stare Karate Kid me uz tenkrat nijak extra nebralo, ale u tohohle jsem se prijemne bavil. Je sice predem jasne jak film dopadne, ale i tak mel zaverecny turnaj slusne grady, pekne akcni sceny (ty decka si tam fakt davali pres drzku zpusobem, kdy jsem si rikal ze to prece nemuzou uz ani rozchodit) a i ty emoce zapracovaly. Je fakt, ze vzhledem k malým očekávání mě film mohl jen prijemne prekvapit, a to se mu taky povedlo, palec nahoru :-)

Frozen (2010)

Za ty vatove dialogy ktere nikoho nezajimaly a nektere picoviny s kteryma hrdinove prisli (skocim dolu bez snowboardu, po nohach to bude lepsi... a slofik s rukou na zabradli by se taky povedl jen retardovi) nakonec za 3, ale je fakt, ze me film prikoval na celou stopaz do sedacky fakt slusne. A taky je fakt ze ten depresivni hnus uz nikdy videt nechci :-)

Lucky Louie (2006) (seriál)

Naprosta parada, co dil, to pecka! Louie a jeho kamaradi jsou tri naproste hovada, co se poflakuji od niceho k nicemu a se sprostotou sobe vlastni hazou jedno zivotni moudro za druhym. Hovada, co kdyz musi jit na sezeni anonymnich alkoholiku, strhnou vsechny pritomne aby se na to vysrali, a sli s nimi na panaka. Dale tu mame Louiho zapeklite manzelstvi, cernocha odnaproti, degenskeho brachu jeho zeny a rozmazleneho spratka co ma za dcerku.. sakum prask jde o velice povedeny, pohodovy a buranskym humorem prospikovany serial a ja to miluju.