Drž hubu! (2003)

Parádní komedie, která mě chytla od začátku a až do konce mě nepustila. Film je plných skvělých gagů, které nenudí a nejsou založené na trapnosti. Jde vidět, že se komedie dá natočit i jiným, než americkým způsobem a že to baví královsky. Ale to se i dalo čekat, že to dopadne nadprůměrně když v tom hrají francouzské legendy Jean Reno a Gérard Depardieu a kormidluje Francis Veber. 85 %

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nelíbilo se mi to. Hodně slabí film na Tarantina. Nejvíc mi tam nesedl Kurt Russell. 45 %

Rudá planeta (2000)

Navzdory nízkému hodnocení se mi film líbil. Není to nic extra, ale Kilmer a Moss jsou zajímavá dvojka a hodně film podrží. Je ale pravda, že film je zajímavý jen do poloviny. Souboj s Amee už trochu nudí. 60 %

Odplata (1999)

Tyhle role jsou na míru šité Melu Gibsonovi. Pološílený chlápek jsi jde pro svých "těžce" vydřených 70 tisíc dolarů. Olé 70 %

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Příběhově slabé a po stránce bojových scén je to ještě slabší. Od jedničky to má hodně daleko, ale dávám jednu hvězdu za postavu Jaxe. 20 %

Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Hodně hezkých 7 minut. Doufám, že tvůrci dostanou finance na natočení celovečerního filmu. 80 %

Zatím spolu, zatím živi (2010)

O dost lepší jak pan a paní Smithovi. Mezi Cruisem a Diaz to prazvláštně jiskří a já si prostě nemůžu pomoct, ale Cruise poslední dobou předvádí skvělé herecké výkony, mám pocit, že Cruise se pro komedii narodil. Hlavně první polovina filmu je hodně vtipná a "řezal" jsem se skoro u každé scény. Druhá je o něco slabší, ale na konci se to zas rozjede, takže film nestihne nudit. 70 % a na 4* to vytáhla praštěně sexy Cameron.