• Thriller

Super 8 (2011)

Pre mňa slabučké rodinné sci-fi. Desať ročné deti však možno jasajú a majú o čom cez prestávku v škole hovoriť.

Lesní duch (2013)

Horor bez napätia a bez tajomna. Všetko je jasné hneď od začiatku a tak sa len hodinu a pol pozeráte na prehnaný, uvrieskaný a hektolitrami červenej tekutiny zaliaty film, ktorý ničím neprekvapí. Partička, ktorá sa zišla na chate je inak vo veľmi dobrej kondícii - odrezať, či odtrhnúť si ruku, alebo inkasovať pár klincov do hlavy ich síce trošku zabolí, ale potom fungujú ďalej. To či niekto z nich prežije je vám úplne jedno.

Lovci lidí (2008)

Miliónta samoúčelná vyvražďovačka bez pointy, tentokrát v nórskom prevedení. Nenudí vás to, ale načo to je dobré, keď to nič nové neprináša. Tretia hviezda je za optimálnu stopáž.

Očista (2013)

Nápad s očistou je uletený, navyše pochybujem že by to zrovna takto fungovalo. Ale ako film je to zábavné a bez nudných pasáží, takže sa mu dá nejaká tá nedomyslenosť odpustiť. Dal by som 3 a pol keby to šlo. Mimochodom je to sci-fi - thriller, určite nie horor.

Žena v černém (2012)

Tak šablónovitý námet sa snáď lepšie spracovať ani nedá... Odporúčam pozerať osamote a samozrejme v noci.

Zlo (2012)

Slovenský horor ma tak milo prekvapil, že mu dávam o hviezdu viac ako si zaslúži.

Útes smrti (2010)

Keď sa toto naozaj niekomu stalo, tak to musel byť riadne vyčerpávajúci a hrôzostrašný zážitok a určite by o tom mohol byť natočený veľmi zaujímavý dokument. Film mi však prišiel príliš monotónny, suchý a bohužiaľ hlavne nudný. Český dabing do úvahy neberiem, ale moc tomu tiež nepomohol... 25%

Nezvratný osud 4 (2009)

Strašný gýč. Ako keby to natočilo nejaké 12 ročné decko. Ale keďže som nezaspal a ani sa nejak extrémne nenudil 2* tomu dám. Stopáž je tiež o.k.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Takéto chcene úsmevné blbosti je ťažké hodnotiť. Ak ste správne naladení pobaví vás to a nenudíte sa. Z tohto pohľadu by som dal kľudne aj 4*. Mám však pocit, že pri druhom pozretí by z tejto zábavnej blbosti ostala už iba tá blbosť.

Neviditelné zlo (2006)

Dve hviezdičky sú možno trochu prísne hodnotenie, ale myslím si, že keď už niekto potrebuje natočiť film akých je už natočených tisíc, tak by sa mal sakramentsky snažiť prekonať ich kvalitu, alebo aspoň pridať niečo nové. Toto je odfláknutá vyvražďovačka.